Close
Faqja 1 prej 2 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 20 prej 27
 1. #1
  Atdhetar n'damar Maska e Illyrian_King
  Antarsuar
  11-03-2011
  Vendndodhja
  Shqipri Etnike
  Postime
  524
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  Serbofilt n Forumin Shqiptar!

  Nuk sht vetm Kastriot Myftaraj ai q deshiron kthimin e Serbis n Kosov, t till ka edhe brenda forumit:

  Citim Postuar m par nga Naturalist_al Lexo Postimin
  Ik mor ca na duhet njoha e Andorres tani, jemi lodhur me kete gjysem-banana-shtet fallco te SHBA, per mua me mire te kthehet serish Serbi, 1000 here me mire, prania e EULEX dhe ca cobaneve shqiptare jane turpi i popullit qe mjerisht jeton ktu

  SERBI KTHEHU, MOS NJIHNI GJYSEM-BANANA-SHTETIN FALLCO KOSOVAR, RROFTE KOSMETI
  Kombi mbi t gjitha

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e Poeti
  Antarsuar
  18-03-2003
  Vendndodhja
  Ferizaj-Kosov
  Postime
  4,221
  Faleminderit
  103
  101 falenderime n 95 postime
  Citim Postuar m par nga Illyrian_King Lexo Postimin
  Nuk sht vetm Kastriot Myftaraj ai q deshiron kthimin e Serbis n Kosov, t till ka edhe brenda forumit:

  Illyrian_King, eshte normale qe ky e kerkon serbine te kthehet sepse ka mbetur pa buken e tyre qe ia kane dhene per te spiunuar e ndoshta edhe futur ne gracke shqiptaret qe kerkonin te drejtat, lirite dhe largimin e serbise nga trojet tona. Po e preve nga trupi i tij del gjak i kaltert sllavi....
  MOS SHIKONI KISHA E XHAMIA, FEJA E SHQIPTARIT SHT SHQIPTARIA

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e a.koci
  Antarsuar
  17-05-2011
  Postime
  125
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Dardania ( Kosova) eshte gjaku qe nuk falet , njerez si ai "natyralisti" etj..jan njerez qe nuk jetojne dote te lire e te punojne per te ardhmen e tyre ne vendin e vet, keta lloj njerezish bejne jet paraziti duke u bere dem te tjereve qe e duan lirin .
  Natyralistit i ka shijuar buka qe ja hedh serbi tek kembet ( njesoj si ja hedh qenit) .
  Ndryshuar pr her t fundit nga a.koci : 10-06-2011 m 09:57

 4. #4
  Perjashtuar Maska e Llapi
  Antarsuar
  08-08-2002
  Postime
  10,975
  Faleminderit
  37
  214 falenderime n 207 postime
  une mendoi se ky eshte i vetmi antar qe ka dal haptazi qe e kerkon kthimin e serbis ne Kosove
  ndersa te till ka shum
  dhe nuk eshte veshtir ti njofesh ata zakonisht i urrejn i shajn ishe pjestaret e UK-se dhe komandantet e tyre sepse ne kohen e serbit kan qen bashkpuntor te shkaut dhe kan pas previligje te shumta

 5. #5
  Perjashtuar
  Antarsuar
  08-04-2009
  Postime
  248
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  Thumbs down

  Ky duhet t jet ndonj shkavell q e din shqipn!

 6. #6
  Kosov e Shqiperi nje Maska e aska_peja
  Antarsuar
  30-01-2006
  Vendndodhja
  gjermani
  Postime
  386
  Faleminderit
  0
  9 falenderime n 8 postime
  Citim Postuar m par nga Illyrian_King Lexo Postimin
  Nuk sht vetm Kastriot Myftaraj ai q deshiron kthimin e Serbis n Kosov, t till ka edhe brenda forumit:
  ani ishalla ktehen serbet ne Kosov, veq mas parti ishalla takohen ne motra te tij edhe ne MAMIN e tij ARSCHLOCH

  se kesi tradhtar si ky ka sa te duash, se nana ju ka shkerdhy me serb, e pe at pun i dan edhe serbet

  krejt serbija nanen keti drecksau

 7. #7
  MR. BEAN - Laden Maska e the admiral
  Antarsuar
  03-06-2009
  Vendndodhja
  European Union
  Postime
  6,947
  Faleminderit
  0
  13 falenderime n 13 postime
  Citim Postuar m par nga Llapi Lexo Postimin
  une mendoi se ky eshte i vetmi antar qe ka dal haptazi qe e kerkon kthimin e serbis ne Kosove
  ndersa te till ka shum
  nuk eshte i pari jo. mbaj mend se ka qene edhe nje idiot tjeter para pak kohesh..
  sdq shikoni cfare thote ky:
  Citim Postuar m par nga Naturalist_al Lexo Postimin
  PO, une deshiroj nga zemra qe regjimi Serb te kthehet serish ne Prishtine se atehere jetoja me mire, atehere kur ende nuk verehej se Shqiptaret jane popull gabel (nese nuk vizitoje Shqiperine kuptohet).
  mendoj, se persona te tille, moderatoret duhet t'i largojne nga forumi, pasi ata duke shkruar gjera te tilla fyejne dhe perbuzin te gjithe ata shqiptare qe kane qene viktima te persekutimeve serbe.
  Vasudhaiva Kutumbakam

 8. #8
  R[love]ution Maska e Hyllien
  Antarsuar
  28-11-2003
  Vendndodhja
  Mobil Ave.
  Postime
  7,732
  Faleminderit
  0
  19 falenderime n 19 postime
  Ehu, ata po shkruajn rregullisht npr komentet e artikujve t gazetave shqiptare. Ka nj deprtim t fuqishm sllav kto koh, dhe t kujton t njjtin fluks q ndodhi pak para nj tragjedie mbarkombtare 14 vite m par.
  "The true history of mankind will be written only when Albanians participate in it's writing." -ML

 9. #9
  . Maska e illyrian rex
  Antarsuar
  11-10-2009
  Vendndodhja
  ne fronin tim
  Postime
  4,574
  Faleminderit
  4
  9 falenderime n 9 postime
  Duke e citu, kundershtu, komentu...e duke i hapur tema te veqanta po e bejme me te rendesishem kete anetar.

  Nese nuk merremi me te, do te vyshket. Ashtu si lulja pa uje.

  Ai e ben nje postim, e merr nje coca-cola, nje chips dhe fillon e zgerdhihet me ata dhembet e verdhe qe i mban ne hale.

  p.s. Mire do te ishte sikur te perjashtohej qe ne postimine pare, por....nejse!
  Ndryshuar pr her t fundit nga illyrian rex : 11-06-2011 m 08:15

 10. #10
  i/e regjistruar Maska e kriko-38
  Antarsuar
  01-08-2010
  Vendndodhja
  ketu afer
  Postime
  696
  Faleminderit
  11
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Edhe ne po i "hojm foret" shum shpejte, mire e ko illyrian, e bojm vet te rendesishen po futja bur hicnu atij..........

 11. #11
  Perjashtuar
  Antarsuar
  12-05-2009
  Vendndodhja
  Iliri
  Postime
  2,944
  Faleminderit
  27
  20 falenderime n 20 postime
  Citim Postuar m par nga Illyrian_King Lexo Postimin
  Nuk sht vetm Kastriot Myftaraj ai q deshiron kthimin e Serbis n Kosov, t till ka edhe brenda forumit:
  mund te jet edhe i zemruar sepse shpesh me disa sjellje te poshtra as shqiptaret nuk jon hiq me te mir se serbet.
  Njeriu shpesh kure ngelet i zhgenjyer nuk e sundon arsyja pore shkaqet.
  Duhet te sillemi mir me nji shqiptar,ta trajtojm te barabart ne shoqrin ton.Nese ne e trajtojm si serb ather edhe ai mund te reagoiashtu siq edhe llogjikisht mund te pritet.
  Me gjith se ende mund te ket pa knaqsi nder individ si pasoj e mos akomodimit te nji pjese te mir te shoqris kosovare,ndodhin raste kure edhe njerzit shprehin paknaqsit e tyre.
  Nese nuk e mbron ligji dhe shoqria nuk e ngushllon ,se ndihmon etc ather ne jemi serbet e kqij e serbet jo te mir po me te mir se ne jon kta serbet qe i kerkon nji qytetar i pa knaqur me gjendjen qe ne nji far menyre edhe shoqria nuk mund ti ik pergjegjsis morale te pakten.Jo ne forum po une shpesh degji njerz te cilet thon o hajde serbi e q.... nanen kaurrav.Vertet njof dhe sesht numer i pa perfillshem .Njeriu mund te pres nji te keqe nga shkau por jo te keqe edhe me te madhe nga nji shqiptar.
  Gjerat duhet ti themi ashtu si jon ..len hapsir per mos knaqsi dhe zhgenjim e nji pjese te mir te atyre qe qe plot gojen e kan islam,drejtsi ,shqiptari e ne fakt jon vet djalli.
  Nuk ju referova juve pa keqkuptim pore debil ne shoqrin kosovare te bejn te zhgenjehesg e te kerkosh edhe gjakun e shqiptarit ta ndrrosh si reagim deshprimi.
  Shqiptaret jon njerzit me te mir ne bote por nese kerkon njeriun me te keq ne bot pa u ber telashe e gjen ku flitet shqip.

 12. #12
  Heavy Metall Maska e trestenik
  Antarsuar
  18-10-2010
  Postime
  357
  Faleminderit
  1
  4 falenderime n 4 postime
  Citim Postuar m par nga Illyrian_King Lexo Postimin
  Nuk sht vetm Kastriot Myftaraj ai q deshiron kthimin e Serbis n Kosov, t till ka edhe brenda forumit:
  nese ky far kastriot myftaraj ishte gjat luftes me serb me pseodenimin(drazha mihajloviq)at her duhet dikun tjeter te lajmrojm.se U.Q.K. e kerkojn qet far drazhen!!!!!
  Ndryshuar pr her t fundit nga trestenik : 11-06-2011 m 11:46
  High Voltage , Power Supply

 13. #13
  i/e regjistruar Maska e a.koci
  Antarsuar
  17-05-2011
  Postime
  125
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Nuk eshte zgjidhje te kerkosh te kthehesh prapa ne koh, por te ecesh perpara o Shqipe Kosoves,
  se per at Kosov te lire eshte derdh gjak Shqiptari, gjak qe nuk falet o Shqipe, qe ta drejtojne e ta gezojne Shqipetaret edhe jo Serbet.
  kur ka pakenaqesi ngrihuni ne kembe ne menyre paqesore edhe perpara institucioneve te kerkoni te drejtat tuaja jo te shkoni ne goje te ujkut me deshiren tuaj, mos e leshoni veten por qendroni te forte se kjo gjendje eshte krijuar nga armiqte qe duan perarje edhe zemerimin e popullit edhe aty kan fituar pik me sa shikoj
  nuk i ve faj zoterise me siper kur thot qe njeriu nga zemerimi thot edhe gjera qe nuk duhen then - pikerisht kesaj duhet ti ruheni mos ti uleni ne gjunje e te kerkoni serisht kthimin armikun qe ju e luftuat me urrejtje per te qen te lire
  Nuk dua te ve gisht tek politikanet Kosovare pasi nuk i njoh sa te ditur e sa trima jane, por nje gje duket qarte qe te zgjuar nuk qenkan fort
  -per te mbijetuar ne nje situat te tille duhet edhe zgjuarsi se nuk mjaftojne muskujt edhe armet per te fituar, por duhet te vesh trurin ne pune ku alojne gjerat e te gjendet zgjidhja,
  nuk ka problem nese zgjidhet ne menyre afat gjate apo afat shkurter mjafton qe perfundimi te te jet ne te miren e kombit shqiptare.
  respektoni veten tuaj qe t'ju respektojne te tjeret ,duajeni veten qe t'ju duan te tjeret.
  Ndryshuar pr her t fundit nga a.koci : 11-06-2011 m 14:51

 14. #14
  i/e regjistruar Maska e kriko-38
  Antarsuar
  01-08-2010
  Vendndodhja
  ketu afer
  Postime
  696
  Faleminderit
  11
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Citim Postuar m par nga a.koci Lexo Postimin
  Nuk eshte zgjidhje te kerkosh te kthehesh prapa ne koh, por te ecesh perpara o Shqipe Kosoves,
  se per at Kosov te lire eshte derdh gjak Shqiptari, gjak qe nuk falet o Shqipe, qe ta drejtojne e ta gezojne Shqipetaret edhe jo Serbet.
  kur ka pakenaqesi ngrihuni ne kembe ne menyre paqesore edhe perpara institucioneve te kerkoni te drejtat tuaja jo te shkoni ne goje te ujkut me deshiren tuaj, mos e leshoni veten por qendroni te forte se kjo gjendje eshte krijuar nga armiqte qe duan perarje edhe zemerimin e popullit edhe aty kan fituar pik me sa shikoj
  nuk i ve faj zoterise me siper kur thot qe njeriu nga zemerimi thot edhe gjera qe nuk duhen then - pikerisht kesaj duhet ti ruheni mos ti uleni ne gjunje e te kerkoni serisht kthimin armikun qe ju e luftuat me urrejtje per te qen te lire
  Nuk dua te ve gisht tek politikanet Kosovare pasi nuk i njoh sa te ditur e sa trima jane, por nje gje duket qarte qe te zgjuar nuk qenkan fort
  -per te mbijetuar ne nje situat te tille duhet edhe zgjuarsi se nuk mjaftojne muskujt edhe armet per te fituar, por duhet te vesh trurin ne pune ku alojne gjerat e te gjendet zgjidhja,
  nuk ka problem nese zgjidhet ne menyre afat gjate apo afat shkurter mjafton qe perfundimi te te jet ne te miren e kombit shqiptare.
  respektoni veten tuaj qe t'ju respektojne te tjeret ,duajeni veten qe t'ju duan te tjeret.
  Me pelqen kjo q;e the..sidomos kjo e fundit,..
  p.s. Koci

 15. #15
  i/e regjistruar Maska e a.koci
  Antarsuar
  17-05-2011
  Postime
  125
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Te them te drejten me dhemb ne shpirt kur degjoj qe Shqipetaret e Kosoves po kalojne dite te veshtira e ndihen te braktisur nga drejtuesi i tyre, por te fitosh lirin nuk eshte e lehte ka mundime dhe veshtiresi te medha.

 16. #16
  i/e larguar Maska e Gordon Freeman
  Antarsuar
  03-05-2009
  Vendndodhja
  .
  Postime
  2,933
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  ka edhe shume arabofile por cudi vetem serbofilet raportohen !

 17. #17
  Atdhetar n'damar Maska e Illyrian_King
  Antarsuar
  11-03-2011
  Vendndodhja
  Shqipri Etnike
  Postime
  524
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Citim Postuar m par nga Gordon Freeman Lexo Postimin
  ka edhe shume arabofile por cudi vetem serbofilet raportohen !
  Raportohet do kush i cili sulmon direkt ndjenjat kombtare, t shkelesh mbi gjakun e shenjt t deshmorve sht e patolerueshme, uroj dhe pres q stafi t jet rigoroz ndaj ketyre personave.
  Kombi mbi t gjitha

 18. #18
  i/e regjistruar Maska e K.i EPERM
  Antarsuar
  09-03-2009
  Postime
  928
  Faleminderit
  9
  17 falenderime n 16 postime
  cosmopolitan007
  i/e regjistruar

  Maska e cosmopolitan007

  Antarsuar: 18-10-2007
  Postime: 31
  cosmopolitan007 me shokcosmopolitan007 me shok


  YouTube - CECA RAZNATOVIC - BATALI - 17.01.2011 TURPI I FORUMIT SHQIPTAR

 19. #19
  i/e regjistruar Maska e K.i EPERM
  Antarsuar
  09-03-2009
  Postime
  928
  Faleminderit
  9
  17 falenderime n 16 postime
  #431
  cosmopolitan007
  i/e regjistruar

  Maska e cosmopolitan007

  Antarsuar: 18-10-2007
  Postime: 32
  cosmopolitan007 me shokcosmopolitan007 me shok


  YouTube - Jelena Karleusa - Moji drugovi

  JELENA KARLEUSHA - Drugovi moji ( Shoket e mi)
  cosmopolitan007 sht n linj Shto Reputacionin e cosmopolitan007 Raporto Mesazhe t Pahijshme

  VAZHDON NDYTJA E FORUMIT SHQIPTAR

 20. #20
  i/e regjistruar Maska e cosmopolitan007
  Antarsuar
  18-10-2007
  Postime
  12
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Une ngoj cka do edhe ty mos te han leshi, une keta persona nuk i njoh per here te pare e pash kete teme. une s'kerkoj gje politike po e shperndaj artin edhe kam deshire te shoh se sa eshte populli yn i prapambetun edhe qe nuk di te respektoj vlera kulturore artistike. shum mbareeee. sa i perket CECES 90 % te shqiptarve e ngojn dhe e pelqejn, mas pari krejt estrada e Kosoves fillimisht nga Adelina e secila me radhe, po Dragana 10000 o ma e mir po edhe shqiptaret jon tranue mas silikonave

Faqja 1 prej 2 12 FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •