Close
Faqja 0 prej 2 FillimFillim 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 27
  1. #1
    Atdhetar n'damar Maska e Illyrian_King
    Anëtarësuar
    11-03-2011
    Vendndodhja
    Shqipëri Etnike
    Postime
    516

    Serbofilët në Forumin Shqiptar!

    Nuk është vetëm Kastriot Myftaraj ai që deshiron kthimin e Serbisë në Kosovë, të tillë ka edhe brenda forumit:

    Citim Postuar më parë nga Naturalist_al Lexo Postimin
    Ik mor ca na duhet njoha e Andorres tani, jemi lodhur me kete gjysem-banana-shtet fallco te SHBA, per mua me mire te kthehet serish Serbi, 1000 here me mire, prania e EULEX dhe ca cobaneve shqiptare jane turpi i popullit qe mjerisht jeton ktu

    SERBI KTHEHU, MOS NJIHNI GJYSEM-BANANA-SHTETIN FALLCO KOSOVAR, RROFTE KOSMETI
    Kombi mbi të gjitha

  2. #2
    i/e regjistruar Maska e Poeti
    Anëtarësuar
    18-03-2003
    Vendndodhja
    Ferizaj-Kosovë
    Postime
    4,216
    Citim Postuar më parë nga Illyrian_King Lexo Postimin
    Nuk është vetëm Kastriot Myftaraj ai që deshiron kthimin e Serbisë në Kosovë, të tillë ka edhe brenda forumit:

    Illyrian_King, eshte normale qe ky e kerkon serbine te kthehet sepse ka mbetur pa buken e tyre qe ia kane dhene per te spiunuar e ndoshta edhe futur ne gracke shqiptaret qe kerkonin te drejtat, lirite dhe largimin e serbise nga trojet tona. Po e preve nga trupi i tij del gjak i kaltert sllavi....
    MOS SHIKONI KISHA E XHAMIA, FEJA E SHQIPTARIT ËSHTË SHQIPTARIA

  3. #3
    i/e regjistruar Maska e a.koci
    Anëtarësuar
    17-05-2011
    Postime
    125
    Dardania ( Kosova) eshte gjaku qe nuk falet , njerez si ai "natyralisti" etj..jan njerez qe nuk jetojne dote te lire e te punojne per te ardhmen e tyre ne vendin e vet, keta lloj njerezish bejne jet paraziti duke u bere dem te tjereve qe e duan lirin .
    Natyralistit i ka shijuar buka qe ja hedh serbi tek kembet ( njesoj si ja hedh qenit) .
    Ndryshuar për herë të fundit nga a.koci : 10-06-2011 më 09:57

  4. #4
    i/e regjistruar Maska e Llapi
    Anëtarësuar
    08-08-2002
    Postime
    10,979
    une mendoi se ky eshte i vetmi antar qe ka dal haptazi qe e kerkon kthimin e serbis ne Kosove
    ndersa te till ka shum
    dhe nuk eshte veshtir ti njofesh ata zakonisht i urrejn i shajn ishe pjestaret e UÇK-se dhe komandantet e tyre sepse ne kohen e serbit kan qen bashkpuntor te shkaut dhe kan pas previligje te shumta
    Do t´i luftoj spiunet dhe tradhtaret e kombit deri ne vdekje.

  5. #5
    Perjashtuar
    Anëtarësuar
    08-04-2009
    Postime
    243

    Thumbs down

    Ky duhet të jetë ndonjë shkavell që e din shqipën!

  6. #6
    Kosovë e Shqiperi nje Maska e aska_peja
    Anëtarësuar
    30-01-2006
    Vendndodhja
    gjermani
    Postime
    362
    Citim Postuar më parë nga Illyrian_King Lexo Postimin
    Nuk është vetëm Kastriot Myftaraj ai që deshiron kthimin e Serbisë në Kosovë, të tillë ka edhe brenda forumit:
    ani ishalla ktehen serbet ne Kosov, veq mas parti ishalla takohen ne motra te tij edhe ne MAMIN e tij ARSCHLOCH

    se kesi tradhtar si ky ka sa te duash, se nana ju ka shkerdhy me serb, e pe at pun i dan edhe serbet

    krejt serbija nanen keti drecksau

  7. #7
    MR. BEAN - Laden Maska e the admiral
    Anëtarësuar
    03-06-2009
    Vendndodhja
    European Union
    Postime
    6,876
    Citim Postuar më parë nga Llapi Lexo Postimin
    une mendoi se ky eshte i vetmi antar qe ka dal haptazi qe e kerkon kthimin e serbis ne Kosove
    ndersa te till ka shum
    nuk eshte i pari jo. mbaj mend se ka qene edhe nje idiot tjeter para pak kohesh..
    sdq shikoni cfare thote ky:
    Citim Postuar më parë nga Naturalist_al Lexo Postimin
    PO, une deshiroj nga zemra qe regjimi Serb te kthehet serish ne Prishtine se atehere jetoja me mire, atehere kur ende nuk verehej se Shqiptaret jane popull gabel (nese nuk vizitoje Shqiperine kuptohet).
    mendoj, se persona te tille, moderatoret duhet t'i largojne nga forumi, pasi ata duke shkruar gjera te tilla fyejne dhe perbuzin te gjithe ata shqiptare qe kane qene viktima te persekutimeve serbe.
    Vasudhaiva Kutumbakam

  8. #8
    R[love]ution Maska e Hyllien
    Anëtarësuar
    28-11-2003
    Vendndodhja
    Mobil Ave.
    Postime
    7,708
    Ehu, ata po shkruajnë rregullisht nëpër komentet e artikujve të gazetave shqiptare. Ka një depërtim të fuqishëm sllav këto kohë, dhe të kujton të njëjtin fluks që ndodhi pak para një tragjedie mbarëkombëtare 14 vite më parë.
    "The true history of mankind will be written only when Albanians participate in it's writing." -ML

  9. #9
    . Maska e illyrian rex
    Anëtarësuar
    11-10-2009
    Vendndodhja
    ne fronin tim
    Postime
    4,491
    Duke e citu, kundershtu, komentu...e duke i hapur tema te veqanta po e bejme me te rendesishem kete anetar.

    Nese nuk merremi me te, do te vyshket. Ashtu si lulja pa uje.

    Ai e ben nje postim, e merr nje coca-cola, nje chips dhe fillon e zgerdhihet me ata dhembet e verdhe qe i mban ne hale.

    p.s. Mire do te ishte sikur te perjashtohej qe ne postimine pare, por....nejse!
    Ndryshuar për herë të fundit nga illyrian rex : 11-06-2011 më 08:15

  10. #10
    i/e regjistruar Maska e kriko-38
    Anëtarësuar
    01-08-2010
    Vendndodhja
    ketu afer
    Postime
    687
    Edhe ne po i "hojm foret" shum shpejte, mire e ko illyrian, e bojm vet te rendesishen po futja bur hicnu atij..........

  11. #11
    Perjashtuar
    Anëtarësuar
    12-05-2009
    Vendndodhja
    Iliri
    Postime
    2,914
    Citim Postuar më parë nga Illyrian_King Lexo Postimin
    Nuk është vetëm Kastriot Myftaraj ai që deshiron kthimin e Serbisë në Kosovë, të tillë ka edhe brenda forumit:
    mund te jet edhe i zemruar sepse shpesh me disa sjellje te poshtra as shqiptaret nuk jon hiq me te mir se serbet.
    Njeriu shpesh kure ngelet i zhgenjyer nuk e sundon arsyja pore shkaqet.
    Duhet te sillemi mir me nji shqiptar,ta trajtojm te barabart ne shoqrin ton.Nese ne e trajtojm si serb ather edhe ai mund te reagoiashtu siq edhe llogjikisht mund te pritet.
    Me gjith se ende mund te ket pa knaqsi nder individ si pasoj e mos akomodimit te nji pjese te mir te shoqris kosovare,ndodhin raste kure edhe njerzit shprehin paknaqsit e tyre.
    Nese nuk e mbron ligji dhe shoqria nuk e ngushllon ,se ndihmon etc ather ne jemi serbet e kqij e serbet jo te mir po me te mir se ne jon kta serbet qe i kerkon nji qytetar i pa knaqur me gjendjen qe ne nji far menyre edhe shoqria nuk mund ti ik pergjegjsis morale te pakten.Jo ne forum po une shpesh degji njerz te cilet thon o hajde serbi e q.... nanen kaurrav.Vertet njof dhe sesht numer i pa perfillshem .Njeriu mund te pres nji te keqe nga shkau por jo te keqe edhe me te madhe nga nji shqiptar.
    Gjerat duhet ti themi ashtu si jon ..len hapsir per mos knaqsi dhe zhgenjim e nji pjese te mir te atyre qe qe plot gojen e kan islam,drejtsi ,shqiptari e ne fakt jon vet djalli.
    Nuk ju referova juve pa keqkuptim pore debil ne shoqrin kosovare te bejn te zhgenjehesg e te kerkosh edhe gjakun e shqiptarit ta ndrrosh si reagim deshprimi.
    Shqiptaret jon njerzit me te mir ne bote por nese kerkon njeriun me te keq ne bot pa u ber telashe e gjen ku flitet shqip.

  12. #12
    Heavy Metall Maska e trestenik
    Anëtarësuar
    18-10-2010
    Postime
    353
    Citim Postuar më parë nga Illyrian_King Lexo Postimin
    Nuk është vetëm Kastriot Myftaraj ai që deshiron kthimin e Serbisë në Kosovë, të tillë ka edhe brenda forumit:
    nese ky far kastriot myftaraj ishte gjat luftes me serb me pseodenimin(drazha mihajloviq)at her duhet dikun tjeter te lajmrojm.se U.Q.K. e kerkojn qet far drazhen!!!!!
    Ndryshuar për herë të fundit nga trestenik : 11-06-2011 më 11:46
    High Voltage , Power Supply

  13. #13
    i/e regjistruar Maska e a.koci
    Anëtarësuar
    17-05-2011
    Postime
    125
    Nuk eshte zgjidhje te kerkosh te kthehesh prapa ne koh, por te ecesh perpara o Shqipe Kosoves,
    se per at Kosov te lire eshte derdh gjak Shqiptari, gjak qe nuk falet o Shqipe, qe ta drejtojne e ta gezojne Shqipetaret edhe jo Serbet.
    kur ka pakenaqesi ngrihuni ne kembe ne menyre paqesore edhe perpara institucioneve te kerkoni te drejtat tuaja jo te shkoni ne goje te ujkut me deshiren tuaj, mos e leshoni veten por qendroni te forte se kjo gjendje eshte krijuar nga armiqte qe duan perçarje edhe zemerimin e popullit edhe aty kan fituar pik me sa shikoj
    nuk i ve faj zoterise me siper kur thot qe njeriu nga zemerimi thot edhe gjera qe nuk duhen then - pikerisht kesaj duhet ti ruheni mos ti uleni ne gjunje e te kerkoni serisht kthimin armikun qe ju e luftuat me urrejtje per te qen te lire
    Nuk dua te ve gisht tek politikanet Kosovare pasi nuk i njoh sa te ditur e sa trima jane, por nje gje duket qarte qe te zgjuar nuk qenkan fort
    -per te mbijetuar ne nje situat te tille duhet edhe zgjuarsi se nuk mjaftojne muskujt edhe armet per te fituar, por duhet te vesh trurin ne pune ku çalojne gjerat e te gjendet zgjidhja,
    nuk ka problem nese zgjidhet ne menyre afat gjate apo afat shkurter mjafton qe perfundimi te te jet ne te miren e kombit shqiptare.
    respektoni veten tuaj qe t'ju respektojne te tjeret ,duajeni veten qe t'ju duan te tjeret.
    Ndryshuar për herë të fundit nga a.koci : 11-06-2011 më 14:51

  14. #14
    i/e regjistruar Maska e kriko-38
    Anëtarësuar
    01-08-2010
    Vendndodhja
    ketu afer
    Postime
    687
    Citim Postuar më parë nga a.koci Lexo Postimin
    Nuk eshte zgjidhje te kerkosh te kthehesh prapa ne koh, por te ecesh perpara o Shqipe Kosoves,
    se per at Kosov te lire eshte derdh gjak Shqiptari, gjak qe nuk falet o Shqipe, qe ta drejtojne e ta gezojne Shqipetaret edhe jo Serbet.
    kur ka pakenaqesi ngrihuni ne kembe ne menyre paqesore edhe perpara institucioneve te kerkoni te drejtat tuaja jo te shkoni ne goje te ujkut me deshiren tuaj, mos e leshoni veten por qendroni te forte se kjo gjendje eshte krijuar nga armiqte qe duan perçarje edhe zemerimin e popullit edhe aty kan fituar pik me sa shikoj
    nuk i ve faj zoterise me siper kur thot qe njeriu nga zemerimi thot edhe gjera qe nuk duhen then - pikerisht kesaj duhet ti ruheni mos ti uleni ne gjunje e te kerkoni serisht kthimin armikun qe ju e luftuat me urrejtje per te qen te lire
    Nuk dua te ve gisht tek politikanet Kosovare pasi nuk i njoh sa te ditur e sa trima jane, por nje gje duket qarte qe te zgjuar nuk qenkan fort
    -per te mbijetuar ne nje situat te tille duhet edhe zgjuarsi se nuk mjaftojne muskujt edhe armet per te fituar, por duhet te vesh trurin ne pune ku çalojne gjerat e te gjendet zgjidhja,
    nuk ka problem nese zgjidhet ne menyre afat gjate apo afat shkurter mjafton qe perfundimi te te jet ne te miren e kombit shqiptare.
    respektoni veten tuaj qe t'ju respektojne te tjeret ,duajeni veten qe t'ju duan te tjeret.
    Me pelqen kjo q;e the..sidomos kjo e fundit,..
    p.s. Koci

  15. #15
    i/e regjistruar Maska e a.koci
    Anëtarësuar
    17-05-2011
    Postime
    125
    Te them te drejten me dhemb ne shpirt kur degjoj qe Shqipetaret e Kosoves po kalojne dite te veshtira e ndihen te braktisur nga drejtuesi i tyre, por te fitosh lirin nuk eshte e lehte ka mundime dhe veshtiresi te medha.

  16. #16
    i/e larguar Maska e Gordon Freeman
    Anëtarësuar
    03-05-2009
    Vendndodhja
    .
    Postime
    2,895
    ka edhe shume arabofile por cudi vetem serbofilet raportohen !

  17. #17
    Atdhetar n'damar Maska e Illyrian_King
    Anëtarësuar
    11-03-2011
    Vendndodhja
    Shqipëri Etnike
    Postime
    516
    Citim Postuar më parë nga Gordon Freeman Lexo Postimin
    ka edhe shume arabofile por cudi vetem serbofilet raportohen !
    Raportohet çdo kush i cili sulmon direkt ndjenjat kombëtare, të shkelesh mbi gjakun e shenjtë të deshmorëve është e patolerueshme, uroj dhe pres që stafi të jetë rigoroz ndaj ketyre personave.
    Kombi mbi të gjitha

  18. #18
    i/e regjistruar Maska e K.i EPERM
    Anëtarësuar
    09-03-2009
    Postime
    924
    cosmopolitan007
    i/e regjistruar

    Maska e cosmopolitan007

    Anëtarësuar: 18-10-2007
    Postime: 31
    cosmopolitan007 me shokëcosmopolitan007 me shokë


    YouTube - CECA RAZNATOVIC - BATALI - 17.01.2011 TURPI I FORUMIT SHQIPTAR

  19. #19
    i/e regjistruar Maska e K.i EPERM
    Anëtarësuar
    09-03-2009
    Postime
    924
    #431
    cosmopolitan007
    i/e regjistruar

    Maska e cosmopolitan007

    Anëtarësuar: 18-10-2007
    Postime: 32
    cosmopolitan007 me shokëcosmopolitan007 me shokë


    YouTube - Jelena Karleusa - Moji drugovi

    JELENA KARLEUSHA - Drugovi moji ( Shoket e mi)
    cosmopolitan007 është në linjë Shto Reputacionin e cosmopolitan007 Raporto Mesazhe të Pahijshme

    VAZHDON NDYTJA E FORUMIT SHQIPTAR

  20. #20
    Une ngoj cka do edhe ty mos te han leshi, une keta persona nuk i njoh per here te pare e pash kete teme. une s'kerkoj gje politike po e shperndaj artin edhe kam deshire te shoh se sa eshte populli yn i prapambetun edhe qe nuk di te respektoj vlera kulturore artistike. shum mbareeee. sa i perket CECES 90 % te shqiptarve e ngojn dhe e pelqejn, mas pari krejt estrada e Kosoves fillimisht nga Adelina e secila me radhe, po Dragana 10000 o ma e mir po edhe shqiptaret jon tranue mas silikonave

Faqja 0 prej 2 FillimFillim 12 FunditFundit

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund të hapni tema të reja.
  • Ju nuk mund të postoni në tema.
  • Ju nuk mund të bashkëngjitni skedarë.
  • Ju nuk mund të ndryshoni postimet tuaja.
  •