Close
Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 27 prej 27
  1. #21
    i/e regjistruar Maska e K.i EPERM
    Anëtarësuar
    09-03-2009
    Postime
    924
    Citim Postuar më parë nga cosmopolitan007 Lexo Postimin
    Une ngoj cka do edhe ty mos te han leshi, une keta persona nuk i njoh per here te pare e pash kete teme. une s'kerkoj gje politike po e shperndaj artin edhe kam deshire te shoh se sa eshte populli yn i prapambetun edhe qe nuk di te respektoj vlera kulturore artistike. shum mbareeee. sa i perket CECES 90 % te shqiptarve e ngojn dhe e pelqejn, mas pari krejt estrada e Kosoves fillimisht nga Adelina e secila me radhe, po Dragana 10000 o ma e mir po edhe shqiptaret jon tranue mas silikonave
    S'është problemi im çka ndegjonë ti apo disa të tjer/a ,unë besoj se jam anëtar i FORUMIT SHQIPTAR .

    P.S-Mos më cito ,mbaje kulturen për veti s'me duhen këshillat e tua.

  2. #22
    Forumi Shqiptar edhe ti si shqiptare duhet te pershendetesh kosmpolizmin dhe mendimin e llojllojshem e jo te jesh i ngerthyer me nje mendim...

  3. #23
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    17-12-2010
    Vendndodhja
    ne boten e çudirave
    Postime
    3,776
    Citim Postuar më parë nga cosmopolitan007 Lexo Postimin
    Une ngoj cka do edhe ty mos te han leshi, une keta persona nuk i njoh per here te pare e pash kete teme. une s'kerkoj gje politike po e shperndaj artin edhe kam deshire te shoh se sa eshte populli yn i prapambetun edhe qe nuk di te respektoj vlera kulturore artistike. shum mbareeee. sa i perket CECES 90 % te shqiptarve e ngojn dhe e pelqejn, mas pari krejt estrada e Kosoves fillimisht nga Adelina e secila me radhe, po Dragana 10000 o ma e mir po edhe shqiptaret jon tranue mas silikonave
    Ti shkine e keqe.
    Ups bera hyrjen gabim. Duhet ta lija shkine- mjafton se ska shkine te mire. Te qenit shkine tregon se sa e keqe je. Jo e keqe po e peshtire.Nejse.

    Ti shkine........
    Kadale e gjun masken prej shqiptare serbofile ti. Taman shkine me tradite,ne publik ku te tjeret te shohin na i lepini kembet, e mbas shpine ngulni thike.
    Ketu mundoheshe te beje te miren, te urten,ate qe shperndan artin po qe shqiptaret spo te kuptojne,ndersa ne mp shan ne menyre te felliqur ashtu sic edhe e ke prejardhjen. E felliqur. Te mos te behet qejfi e te mendosh se me ben nervoz . Jooooooo perkundrazi argetohem une kur ta shoh fytyren e vertete se per ata na keni mbete ju ne Kosove( na e kemi kuptu qe ti shkine Kosove je) me u argetu ne me juve.
    Cfare arti shperndan ti? Ku keni art ju?Ju skeni asgje pos vetes tuj te flliqur.....
    Mos gabo me na ike prej forumit. Se skemi me ke me qeshe e me u argetu ne tani.
    AUTOCHTHONOUS

  4. #24
    Buena Suerte Maska e MI CORAZON
    Anëtarësuar
    21-07-2002
    Postime
    7,485
    Ketu ku jetoj une, ra ne dashuri nje shqiptare e Kosoves me nje serb te Bosnjes. Familja ne teresi e pranoi qete kete lidhje, por babai i vajzes jo. Sepse sigurisht nuk harronte dot krimet e luftes. Kaloi nje vit edhe filloi me shku tek shtepia e dhendrit, por jo diten, se kishte hall se po e shihnin kete "tradhetarin".
    Pra donte s'donte, diten naten, ashiqare apo mceftas, hante e pinte me serbin, se ky i fundit, ndryshe nga paraardhesit e tij, ishte NJERI dhe ia donte vajzen.
    Keshtu e ka kjo jete...

    Por rast se eshte martuar ndonje vajze nga Tirana me ndonje serb, s'kam degjuar akoma. Si duket Tirana akoma s'ia fal Serbise krimet e luftes.
    Keshtu pra!
    Edhe ti Cosmopolitan, bej si shoket e tu, degjoje mceftas ate lloj muzike.
    Where does a thought go when it's forgotten?

  5. #25
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    19-02-2007
    Vendndodhja
    Gjilan
    Postime
    359
    Citim Postuar më parë nga MI CORAZON Lexo Postimin
    Ketu ku jetoj une, ra ne dashuri nje shqiptare e Kosoves me nje serb te Bosnjes. Familja ne teresi e pranoi qete kete lidhje, por babai i vajzes jo. Sepse sigurisht nuk harronte dot krimet e luftes. Kaloi nje vit edhe filloi me shku tek shtepia e dhendrit, por jo diten, se kishte hall se po e shihnin kete "tradhetarin".
    Pra donte s'donte, diten naten, ashiqare apo mceftas, hante e pinte me serbin, se ky i fundit, ndryshe nga paraardhesit e tij, ishte NJERI dhe ia donte vajzen.
    Keshtu e ka kjo jete...

    Por rast se eshte martuar ndonje vajze nga Tirana me ndonje serb, s'kam degjuar akoma. Si duket Tirana akoma s'ia fal Serbise krimet e luftes.
    Keshtu pra!
    Edhe ti Cosmopolitan, bej si shoket e tu, degjoje mceftas ate lloj muzike.
    Hmm jo jo jo nuk martohen ...
    Shiko keto.
    Vinnie Paz & Ill Bill-Children of God goo.gl/5IP20

  6. #26
    Gone!
    Anëtarësuar
    02-03-2006
    Vendndodhja
    Larg nga ketu!
    Postime
    2,871
    hahhahahhaha kur po i lexoj disa se si po rrejne dhe gjithmone na vine me do tregime pa fakte, a video, seriozisht po te shtine me keshe lol

    Mos u mesoni me rrejt amani ju kofte pa pa pa pa pa pa se gje me e keqe se rrena nuk ka!

  7. #27
    Citim Postuar më parë nga Illyrian_King Lexo Postimin
    Nuk është vetëm Kastriot Myftaraj ai që deshiron kthimin e Serbisë në Kosovë, të tillë ka edhe brenda forumit:
    Serbofile ?? Po shikoni veten ju kosovaret qe jeni bere si turq po leni ti serbifolet. Tani do jau bejne edhe historine si te turqise .. une se di pse i thoni vetes shqiptare. Thoni vetes kosovare a turq a magjype.. kur behet puna per serbine e greqine beheni patriota te medhej kurse kur turku ju ben turq me zor e me hater rrini si grate e dhunuara e nuk ndiheni fare. Ju rrofte patriotizmi qe keni.

Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund të hapni tema të reja.
  • Ju nuk mund të postoni në tema.
  • Ju nuk mund të bashkëngjitni skedarë.
  • Ju nuk mund të ndryshoni postimet tuaja.
  •