Close
Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 27 prej 27
 1. #21
  i/e regjistruar Maska e K.i EPERM
  Antarsuar
  09-03-2009
  Postime
  928
  Faleminderit
  9
  17 falenderime n 16 postime
  Citim Postuar m par nga cosmopolitan007 Lexo Postimin
  Une ngoj cka do edhe ty mos te han leshi, une keta persona nuk i njoh per here te pare e pash kete teme. une s'kerkoj gje politike po e shperndaj artin edhe kam deshire te shoh se sa eshte populli yn i prapambetun edhe qe nuk di te respektoj vlera kulturore artistike. shum mbareeee. sa i perket CECES 90 % te shqiptarve e ngojn dhe e pelqejn, mas pari krejt estrada e Kosoves fillimisht nga Adelina e secila me radhe, po Dragana 10000 o ma e mir po edhe shqiptaret jon tranue mas silikonave
  S'sht problemi im ka ndegjon ti apo disa t tjer/a ,un besoj se jam antar i FORUMIT SHQIPTAR .

  P.S-Mos m cito ,mbaje kulturen pr veti s'me duhen kshillat e tua.

 2. #22
  i/e regjistruar Maska e cosmopolitan007
  Antarsuar
  18-10-2007
  Postime
  12
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Forumi Shqiptar edhe ti si shqiptare duhet te pershendetesh kosmpolizmin dhe mendimin e llojllojshem e jo te jesh i ngerthyer me nje mendim...

 3. #23
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  17-12-2010
  Vendndodhja
  ne boten e udirave
  Postime
  3,802
  Faleminderit
  129
  116 falenderime n 85 postime
  Citim Postuar m par nga cosmopolitan007 Lexo Postimin
  Une ngoj cka do edhe ty mos te han leshi, une keta persona nuk i njoh per here te pare e pash kete teme. une s'kerkoj gje politike po e shperndaj artin edhe kam deshire te shoh se sa eshte populli yn i prapambetun edhe qe nuk di te respektoj vlera kulturore artistike. shum mbareeee. sa i perket CECES 90 % te shqiptarve e ngojn dhe e pelqejn, mas pari krejt estrada e Kosoves fillimisht nga Adelina e secila me radhe, po Dragana 10000 o ma e mir po edhe shqiptaret jon tranue mas silikonave
  Ti shkine e keqe.
  Ups bera hyrjen gabim. Duhet ta lija shkine- mjafton se ska shkine te mire. Te qenit shkine tregon se sa e keqe je. Jo e keqe po e peshtire.Nejse.

  Ti shkine........
  Kadale e gjun masken prej shqiptare serbofile ti. Taman shkine me tradite,ne publik ku te tjeret te shohin na i lepini kembet, e mbas shpine ngulni thike.
  Ketu mundoheshe te beje te miren, te urten,ate qe shperndan artin po qe shqiptaret spo te kuptojne,ndersa ne mp shan ne menyre te felliqur ashtu sic edhe e ke prejardhjen. E felliqur. Te mos te behet qejfi e te mendosh se me ben nervoz . Jooooooo perkundrazi argetohem une kur ta shoh fytyren e vertete se per ata na keni mbete ju ne Kosove( na e kemi kuptu qe ti shkine Kosove je) me u argetu ne me juve.
  Cfare arti shperndan ti? Ku keni art ju?Ju skeni asgje pos vetes tuj te flliqur.....
  Mos gabo me na ike prej forumit. Se skemi me ke me qeshe e me u argetu ne tani.
  AUTOCHTHONOUS

 4. #24
  Buena Suerte Maska e MI CORAZON
  Antarsuar
  21-07-2002
  Postime
  7,499
  Faleminderit
  0
  103 falenderime n 94 postime
  Ketu ku jetoj une, ra ne dashuri nje shqiptare e Kosoves me nje serb te Bosnjes. Familja ne teresi e pranoi qete kete lidhje, por babai i vajzes jo. Sepse sigurisht nuk harronte dot krimet e luftes. Kaloi nje vit edhe filloi me shku tek shtepia e dhendrit, por jo diten, se kishte hall se po e shihnin kete "tradhetarin".
  Pra donte s'donte, diten naten, ashiqare apo mceftas, hante e pinte me serbin, se ky i fundit, ndryshe nga paraardhesit e tij, ishte NJERI dhe ia donte vajzen.
  Keshtu e ka kjo jete...

  Por rast se eshte martuar ndonje vajze nga Tirana me ndonje serb, s'kam degjuar akoma. Si duket Tirana akoma s'ia fal Serbise krimet e luftes.
  Keshtu pra!
  Edhe ti Cosmopolitan, bej si shoket e tu, degjoje mceftas ate lloj muzike.
  Where does a thought go when it's forgotten?

 5. #25
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  19-02-2007
  Vendndodhja
  Gjilan
  Postime
  359
  Faleminderit
  2
  0 falenderime n 0 postime
  Citim Postuar m par nga MI CORAZON Lexo Postimin
  Ketu ku jetoj une, ra ne dashuri nje shqiptare e Kosoves me nje serb te Bosnjes. Familja ne teresi e pranoi qete kete lidhje, por babai i vajzes jo. Sepse sigurisht nuk harronte dot krimet e luftes. Kaloi nje vit edhe filloi me shku tek shtepia e dhendrit, por jo diten, se kishte hall se po e shihnin kete "tradhetarin".
  Pra donte s'donte, diten naten, ashiqare apo mceftas, hante e pinte me serbin, se ky i fundit, ndryshe nga paraardhesit e tij, ishte NJERI dhe ia donte vajzen.
  Keshtu e ka kjo jete...

  Por rast se eshte martuar ndonje vajze nga Tirana me ndonje serb, s'kam degjuar akoma. Si duket Tirana akoma s'ia fal Serbise krimet e luftes.
  Keshtu pra!
  Edhe ti Cosmopolitan, bej si shoket e tu, degjoje mceftas ate lloj muzike.
  Hmm jo jo jo nuk martohen ...
  Shiko keto.
  Vinnie Paz & Ill Bill-Children of God goo.gl/5IP20

 6. #26
  Perjashtuar
  Antarsuar
  02-03-2006
  Vendndodhja
  Larg nga ketu!
  Postime
  2,900
  Faleminderit
  0
  11 falenderime n 11 postime
  hahhahahhaha kur po i lexoj disa se si po rrejne dhe gjithmone na vine me do tregime pa fakte, a video, seriozisht po te shtine me keshe lol

  Mos u mesoni me rrejt amani ju kofte pa pa pa pa pa pa se gje me e keqe se rrena nuk ka!

 7. #27
  i/e regjistruar Maska e noc mark deda
  Antarsuar
  28-08-2011
  Postime
  61
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Citim Postuar m par nga Illyrian_King Lexo Postimin
  Nuk sht vetm Kastriot Myftaraj ai q deshiron kthimin e Serbis n Kosov, t till ka edhe brenda forumit:
  Serbofile ?? Po shikoni veten ju kosovaret qe jeni bere si turq po leni ti serbifolet. Tani do jau bejne edhe historine si te turqise .. une se di pse i thoni vetes shqiptare. Thoni vetes kosovare a turq a magjype.. kur behet puna per serbine e greqine beheni patriota te medhej kurse kur turku ju ben turq me zor e me hater rrini si grate e dhunuara e nuk ndiheni fare. Ju rrofte patriotizmi qe keni.

Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •