Close
Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 31 prej 31
 1. #21
  R[love]ution Maska e Hyllien
  Anėtarėsuar
  28-11-2003
  Vendndodhja
  Mobil Ave.
  Postime
  7,732
  Faleminderit
  0
  19 falenderime nė 19 postime
  Citim Postuar mė parė nga Kandy* Lexo Postimin
  Meqe ajo tema ku u be nje ankese rreth Hashim Thacit u mbyll, po e citoj ketu Darius.

  Hashim Thaci nuk ishte thjesht nje luftetar, ishte njeri nga formuesit e UCK-se.
  Nese formuesit e UCK-se nuk meritojne te jene elite, atehere as formuesit e Lidhjes se Prizrenit s'i takojne kesaj kategorie.

  Mos perdorni standarde te dyfishta, sepse edhe Sali Berisha eshte kryeminister, por ai vazhdon te ngelet aty tek elita, madje me disa tema ne vete.
  Sali Berisha ka vec njė temė qė ka vite qė nuk preket mė. Hashim Thaci kishte 7 ku u bė si muhabet kafeneshė. Pėr cdo gjė qė bėntė Hashimi na hapeshe temė mė vete. Madje prap e ka temėn atje por tė mbyllur.

  Siduket keni marė shembullin nga fqinjėt qė shumėzojnė burimet pėr tė bindur tė tjerėt se ata kanė mė tepėr nga cdo gjė. Ves i keq ky.

  Nuk ėshtė aspak e vėrtetė qė Thaci qe themeluesi i vetėm i UCK-sė. Ideatori i kryengritjes Shqiptare, martiri intelektual i saj qe Ukshin Hoti, por ti sikur njė paragraf tė lexosh nga shkrimet e tia do tė vinte koka vėrdallė se kaq e ke kapacitetin intelektual.

  Kur do vijė dita qė dhe ju tė keni njė rilindje kombėtare do jetė dita qė do shpėtojmė tė gjithė, e ky komb i yni do shkoj nja 100 vjet para, por kjo rilindje nė Kosovė po falimenton turpshėm, nuk po shikohet sic u pa para dhe pas 1912, edhe pse kushtet ishin shumė mė tė favorshme qė tė kishte njė shpėrthim akademik letrar, filozofik e politik jo masturbacione mendore dhe fetare qė po shohim tani.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Hyllien : 12-06-2011 mė 15:40
  "The true history of mankind will be written only when Albanians participate in it's writing." -ML

 2. #22
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  10-04-2011
  Vendndodhja
  In my thoughts free from the world
  Postime
  547
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga Hyllien Lexo Postimin
  Sali Berisha ka vec njė temė qė ka vite qė nuk preket mė. Hashim Thaci kishte 7 ku u bė si muhabet kafeneshė. Pėr cdo gjė qė bėntė Hashimi na hapeshe temė mė vete. Madje prap e ka temėn atje por tė mbyllur.

  Siduket keni marė shembullin nga fqinjėt qė shumėzojnė burimet pėr tė bindur tė tjerėt se ata kanė mė tepėr nga cdo gjė. Ves i keq ky.

  Nuk ėshtė aspak e vėrtetė qė Thaci qe themeluesi i vetėm i UCK-sė. Ideatori i kryengritjes Shqiptare, martiri intelektual i saj qe Ukshin Hoti, por ti sikur njė paragraf tė lexosh nga shkrimet e tia do tė vinte koka vėrdallė se kaq e ke kapacitetin intelektual.

  Kur do vijė dita qė dhe ju tė keni njė rilindje kombėtare do jetė dita qė do shpėtojmė tė gjithė, e ky komb i yni do shkoj nja 100 vjet para, por kjo rilindje nė Kosovė po falimenton turpshėm, nuk po shikohet sic u pa para dhe pas 1912, edhe pse kushtet ishin shumė mė tė favorshme qė tė kishte njė shpėrthim akademik letrar, filozofik e politik jo masturbacione mendore dhe fetare qė po shohim tani.
  Vetem ne dy faqet e para i kam pare keto dy tema
  Prof Dr. Sali Berisha

  white-knight

  Biografia dhe karriera e z Sali Berisha
  EuroStar1

  Dhe jo se kemi ne ate sindromin e fqinjve, sepse personalisht s'kam asgje kunder Berishes (perkundarzi), por ketu po perdoren dopio standarde per disa personalitete.
  Pastaj asnjeri s'tha qe Thaci eshte themelues i vetem i UCK-se, por eshte njeri nga themeluesit. Se kush eshte Hoti mos me trego mua, me vie mire qe paske lexuar tani per te. Me mire vone se kurre.
  Po ti me ke bere IQ mua qe e di se sa kapacitet kam une?

  Mos u mer ti me prb e Kosoves, sepse jemi ne qytetaret e saj qe vendosim cfare duam, e s'kemi nevoje per ndihmen tuaj. Shikojeni ju veten fillimisht, se keni mjaftueshem pune ne shtepine tuaj.

 3. #23
  R[love]ution Maska e Hyllien
  Anėtarėsuar
  28-11-2003
  Vendndodhja
  Mobil Ave.
  Postime
  7,732
  Faleminderit
  0
  19 falenderime nė 19 postime
  Citim Postuar mė parė nga Kandy* Lexo Postimin
  Vetem ne dy faqet e para i kam pare keto dy tema
  Prof Dr. Sali Berisha

  white-knight

  Biografia dhe karriera e z Sali Berisha
  EuroStar1

  Dhe jo se kemi ne ate sindromin e fqinjve, sepse personalisht s'kam asgje kunder Berishes (perkundarzi), por ketu po perdoren dopio standarde per disa personalitete.
  Pastaj asnjeri s'tha qe Thaci eshte themelues i vetem i UCK-se, por eshte njeri nga themeluesit. Se kush eshte Hoti mos me trego mua, me vie mire qe paske lexuar tani per te. Me mire vone se kurre.
  Po ti me ke bere IQ mua qe e di se sa kapacitet kam une?

  Mos u mer ti me prb e Kosoves, sepse jemi ne qytetaret e saj qe vendosim cfare duam, e s'kemi nevoje per ndihmen tuaj. Shikojeni ju veten fillimisht, se keni mjaftueshem pune ne shtepine tuaj.
  Ti nuk ke lexuar asnjė rrjesht nga veprimtaria e Hotit asgjė zero, sepse qė tė kesh lexuar nga veprimtaria e tij duhet tė kesh lexuar tė paktėn 20% tė rilindjeve Europiane nga vitet 500 BC e deri tani qė thjeshtė tė kutposh minimalisht se cfarė thotė. Ti nuk ke c'lexon nga rilindja europiane sepse Osmanėt, Sirianėt dhe Talebanėt pėr ty kanė mė tepėr interes, rrjedhimisht mos bė autogola tė turpshėm tė kėtij lloji, se kjo ėshtė hera parė qė ti e citon emrin Hoti.

  Nuk ka aspak dopio standarte. Forumi qe nė rregull sa filluat ju tė vandalizonit temėn e Rugovės dhe tė hapni temė pėr cdo hoxhė e cdo person qė ju pėrshtet agjendės tuaj politike.

  Eshtė njė fatkeqsi kjo qė po ndodh nė Kosovė dhe nuk duhet tė jap unė llogari ty se me problemet e kujt merrem. Kosova ėshtė Shqipėri, lufta pėr liri e Shqiptarėve ėshtė katėrcipėrisht e bazuar nė rilindjen kombėtare qė fatkeqsisht i la jashtė Kosovarėt nė pazaret Rusi,Turqi,Serbi,Europė. Liria e Kosovės ėshtė njė kalvar qė nuk fillon me lindjen e gjarpėrave por me figurat e rilindjes kombėtare. Ju jeni entitete shpifėse qė pėrvec hapjen e 200 temave pėr tė njėjtin person paralelisht denigroni figurat kombėtare Shqiptare si Skėnderbeu, e megjithatė un nuk tė them ty, mos u merr me heroin tonė, sepse ai ėshtė hero mbarėshqiptar dhe mbarėeuropian madje. Nuk mund tė bie unė nė grackėn tuaj tė shpifur pėrcarėse qė po mundoheni tė shpikni identitete Kosovare. Nėse ke identitet Kosovar ik hap foruminkosovar mos rri nė njė forum qė quhet Forumi Shqiptar.
  "The true history of mankind will be written only when Albanians participate in it's writing." -ML

 4. #24
  Perjashtuar Maska e Llapi
  Anėtarėsuar
  08-08-2002
  Postime
  10,975
  Faleminderit
  37
  214 falenderime nė 207 postime
  Darius


  Thaēi sipas teje qenka veq nji kryeminister i nji shteti shqiptar
  e nji luftar i UĒK-se

  e nuk po e meritoika te jet tema per te te nenforumi Elita Kombetare

  sna tregove burr te tieret qe i lejoni atje te jen tema te hapura per ta
  qka kan ba ma shum se Thaēi

  te lutem shum Tregona


  Fatmir Sejdiu
  Nexhat Daci Albin Kurti
  Plus keni lejue temen e Vetvendosjes
  Mark Krasniqi qe votoi me 1945 qe Kosova ti takoi serbis e jo Shqiperis
  Luci emri nuk po me kujtohet nji puntor i komunes se Prishtines
  Lulzim Basha

  e shum e shum te tier perse vella keta po e meritoikan e Thjaēi jo

  mosni more se nuk ini ne tok te bukes askun

  mosni more
  se nuk di qka kini
  mi kini lshue zagaret tu me sha e provokue qe sa e sa koh
  por nuk kini mundesi te me veni kzurth mua
  e tua kthej
  ju mos po pritni qe me ket lloj presioni po iku vet nga ky forum

  jo jo ju lirisht me largoni sepse une nuk do te largohem
  se po shifet haptazi sa i urreni Shqiptaret e Kosoves e sidomos ata qe Luftuan me shka

  une te gjitha postimet e mia i kam ne nji vend te sigurt
  dhe besen po ua dha se nese e vazhdoni me keso trysnish e padrejtsish qe po na i bani neve shqiptarve te Kosoves nji dit kan me shkrue gazetat rresht nji muaj dit per Forumin e juaj

  po si more gjith ket urrejtje per Kryeministrin e Popullit te Kosoves qe Populli e zgjodhi e jo une Llapi

  po ju ini kah i ofendoni rreth 2.5 milion Shqiptar te Kosoves more zoti u qit ne rrug juve

 5. #25
  Perjashtuar Maska e Llapi
  Anėtarėsuar
  08-08-2002
  Postime
  10,975
  Faleminderit
  37
  214 falenderime nė 207 postime
  Darius

  a ini te knaqun qe temat te Elita Kombetare
  perpos te Hashim Thaēit qe dy-tri dit e deri tash i mbyllet edhe
  per Heroinen e Heroin ton Xheve e Fehmi Lladrofci
  ndresa e lejuat te tierat edhe te partis Vetvendosja edhe te Albinit te Isa Mustafes e Eqrem Kryeziut haaaaaa aveq qe keta e shajn dhe e urrejn Kryeēlirimtarin e Kosoves Hashim Thaēin
  a per qka more burr i dheut tregona

  si e spjegon ti ndryshe ket
  hajt te Lutem na trego

  plus thua :Mjaft me ankesa pa kuptimPo si more burr te duken ankesa te pakuptimta si si
  dhe nje te them mos u kercnoni se nuk jam nja qe dorzohem
  nuk ju kam dorzue shkaut ne burg as ne luft
  por ketu do te luftoi per fjalen e lire e jo siq keni vu diktatur per ne Shqiptaret e Kosoves e sidomos prr ēlirimtaret
  po mosni se kot e keni se perjashtimin e keni ne dor por qka po bani se venja gishtin kokes balit

  deshta ALBO te na tregoi se kur i ka ndrrue rregullat e forumit qe tani e tutje nuk po i lejoika tema tek Elita per keta qe Luftuan per lirin e Kosoves
  ndersa po i lejoika keta qe punuan per pushtimin e Kosoves
  si Isa Marku Daci Sejdiu Eqremi e tej.


  qe temat e mbyllura qe ishin tek Elita e do i quat tek nenforumi shqipe nga Kosova dhe atje i Mbyllet  Hashim Thaēi

  Hashim Thaēi Kryēlirimtar Themelues e Prisi i UĒK-se

  Hashim Thaēi dhe e ardhmja e tijė


  Hashim Thaēi Kryēlirimtari i Kosoves Themeluesi e Prisi i UĒK-se

  Fehmi dhe Xheva Lladrovci

  Dėshmorėt e Llapit gjatė luftės 1997-1999

  Beteja e Llapashticės

  -------------------------------------

  qe vetem dis tema qe po i lejoni te Elita Kombetare


  Tema:Xhemail Mustafa
  Brari

  Tema:Tahir Zemaj
  Brari

  Tema:Lulėzim Basha
  Brari

  Tema: Mark Krasniqi
  fegi

  Tema:Vetevendosje-Akr-Pd
  Lulzim7

  Tema:Rexhep Luci
  Guri i Kuq

  Tema:Dr. Prof. Isa Mustafa - Lider i vertet kombėtar
  Seneka

  Tema:Kim Mehmeti
  ILMGAP

  Tema:Fatmir Sejdiu
  YlliRiaN


  Tema:Smajl Hajdarajt
  DriniM

  Tema:Muhamet Shatri
  Orikumi

  Tema:Rexhep Hoxha, Ēmimi, refuzimi dhe arsyetimi
  Mexhid Yvejsi

  Tema:Ukė Bytyēi
  Brari

  Tema:Arkitekti i famshėm shqiptar Sinani
  ILMGAP

  Tema:Ramush Haradinaj
  bujaa

  Tema:Doreshkrimet e Bardhyl Ajetit
  &Mitrovicalia&

  Tema:Alfred Moisiu: Kujtimet e familjes sime
  Brari

  Tema:Ismet Peja..
  Brari

  Tema:Akademik Esat Stavileci
  Brari

  Tema:Esat Stavileci
  Davius

  Tema:A ėshtė Ai Eqrem Kryeziu...?!
  Nertili

  Tema:Albin Kurti
  ABytyqi
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Llapi : 12-06-2011 mė 17:07

 6. #26
  Atdhetar n'damar Maska e Illyrian_King
  Anėtarėsuar
  11-03-2011
  Vendndodhja
  Shqipėri Etnike
  Postime
  524
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga Hyllien Lexo Postimin
  Sali Berisha ka vec njė temė qė ka vite qė nuk preket mė. Hashim Thaci kishte 7 ku u bė si muhabet kafeneshė. Pėr cdo gjė qė bėntė Hashimi na hapeshe temė mė vete. Madje prap e ka temėn atje por tė mbyllur.

  Siduket keni marė shembullin nga fqinjėt qė shumėzojnė burimet pėr tė bindur tė tjerėt se ata kanė mė tepėr nga cdo gjė. Ves i keq ky.

  Nuk ėshtė aspak e vėrtetė qė Thaci qe themeluesi i vetėm i UCK-sė. Ideatori i kryengritjes Shqiptare, martiri intelektual i saj qe Ukshin Hoti, por ti sikur njė paragraf tė lexosh nga shkrimet e tia do tė vinte koka vėrdallė se kaq e ke kapacitetin intelektual.

  Kur do vijė dita qė dhe ju tė keni njė rilindje kombėtare do jetė dita qė do shpėtojmė tė gjithė, e ky komb i yni do shkoj nja 100 vjet para, por kjo rilindje nė Kosovė po falimenton turpshėm, nuk po shikohet sic u pa para dhe pas 1912, edhe pse kushtet ishin shumė mė tė favorshme qė tė kishte njė shpėrthim akademik letrar, filozofik e politik jo masturbacione mendore dhe fetare qė po shohim tani.
  E vėrtetė qė Hashim Thaēi nuk ishte themelues i UĒK-sė, por Hashim Thaēi ishte lider i UĒK-sė, ishte pjesė e grupit negociator nė Rambuje, ishte njeriu qė udhėhoqi lirinė dhe pavarėsinė. Hashim Thaēi ėshtė Ismajl Qemajli i Kosovės, Ataturku i Kosovės, George Washingtoni i Kosovės. Kodi i pavarėsisė ėshtė Hashim Thaēi ēdo fjalėkalim tjetėr ėshtė Error.
  Kombi mbi tė gjitha

 7. #27
  Atdhetar n'damar Maska e Illyrian_King
  Anėtarėsuar
  11-03-2011
  Vendndodhja
  Shqipėri Etnike
  Postime
  524
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Ismet Peja te Elita Kombetare ehhhhhh qelu tokė se ka zbritje.

  Tash edhe pak Meden kanė me vu tek Elita Kombėtare, apo Shpat Kasapin.
  Kombi mbi tė gjitha

 8. #28
  Atdhetar n'damar Maska e Illyrian_King
  Anėtarėsuar
  11-03-2011
  Vendndodhja
  Shqipėri Etnike
  Postime
  524
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga Fishtani1 Lexo Postimin
  O ti ashkali i maqedonise "taliban king", qka di ti per rrjedhat historike te Kosoves?, ti asi race e ulet gabeliane qe vetem me urretje dhe shpifje merresh.

  Ma trego videon se ku ka thene ashtu Rugova?, dhe kush po shitet per qarqet e huaja ti qe shpifk per gjithqka anti shqiptare apo ne qe i mbrojme vlerat tona shqiptare?

  Para se te fillosh me ilahi dhe postime talibane, ma gjej ate video ku paska thene Rugova, se nuk dua ta mbushi mendjen tende prej idioti qe i ke dhe qe nuk je gjendje te logjikosh se sa absurd eshte pretendimi yt se as me shpifkje nuk din te merresh, vetem dua te shoh se sa felliqesire qe je dhe fshihesh pas petkut te atdhetarizmit duke sulmuar figurat dhe historine shqiptare.
  Urdhėro klysh kudre, e kqyre mir qysh i thote milloshi je ardh ke lyp ndihm prej meje rugova i thote jo skom lyp strehim po kom lyp me qit jasht (jo buka po kulaēi, laj mutt me shurr):  Nėse kombi jonė mbahet per emra si Rugova kena falimentu, po fakti mė i mirė ėshtė se kurrikulumet shkollore tash i bėjnė njerėzit e meēem dhe atdhetar e nuk merren me mite e propaganda tė klyshqve te kudres si soji yt.
  Kombi mbi tė gjitha

 9. #29
  R[love]ution Maska e Hyllien
  Anėtarėsuar
  28-11-2003
  Vendndodhja
  Mobil Ave.
  Postime
  7,732
  Faleminderit
  0
  19 falenderime nė 19 postime
  Citim Postuar mė parė nga Illyrian_King Lexo Postimin
  E vėrtetė qė Hashim Thaēi nuk ishte themelues i UĒK-sė, por Hashim Thaēi ishte lider i UĒK-sė, ishte pjesė e grupit negociator nė Rambuje, ishte njeriu qė udhėhoqi lirinė dhe pavarėsinė. Hashim Thaēi ėshtė Ismajl Qemajli i Kosovės, Ataturku i Kosovės, George Washingtoni i Kosovės. Kodi i pavarėsisė ėshtė Hashim Thaēi ēdo fjalėkalim tjetėr ėshtė Error.
  Po ėshtė pra njė temė e hapur. Pse hapni 500 tema nuk e kuptoj. Keni ndjenjė inferioriteti apo ves i keq nga fqinjėt ky ? Ti or shoku o hap njė temė dhe quhe Dėshmorėt brėnda elitės dhe vendos arikuj atje, ose mos hap fare. Fillove me Hoxhallarė e heronj lokalė duke e shkatėrru kuptimin elitė.

  Hashim Thaci as nuk do ekzistonte si njėri po mos kishte ekzistuar Ibrahim Rugova dhe kohezioni qė ai krijoi qė i bėri ballė egėrsirave Serbe nė mėnyrėn mė civile dhe tė denjė qė ka bėrė ndonjė popull nė historinė e njerėzimit ndonjėherė. Por ti dhe tė tjerėt filluat ofensive antikombėtare kundėr Skėnderbeut, kundėr Nėnė Terezės, kundėr Rugovės, kundėr cdo figure madhore Shqiptare dhe paralelisht hapėt nga 200 tema nė elitė kombėtare, po aq pėr lindjen e mesme dhe neo-otomanėt shqiptar e tani ankoheni si gore. Pavarėsia e Kosovės nuk u mor nga Hashim Thaci, pavarėsia e Kosovės qe njė kalvar qė nisi qysh nga Lidhja e Prizrenit, vazhdoi me Lidhjen Kombėtare e deri mė ditėt tona. Tė kam thėnė dhe njė herė populli ka narrativ, mos e veco narrativin, mos na kultivoni kėtu figura Zot si Enveri, se ai bėri kėshtu kur ishte gjallė dhe ja pamė hajrin.

  Edhe shplaj gojėn mirė pėrpara se tė flasėsh pėr Rugovėn, rrugac.

  PS: Eshtė kollaj me thirr fitore me avionat e NATO-s pas shpine. Lideri ideologjik i UCK-sė ėshtė Ukshin Hoti, dhe e pagoi me jetėn e tij nė mėnyrėn mė makabre tė mundshme.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Hyllien : 12-06-2011 mė 18:20
  "The true history of mankind will be written only when Albanians participate in it's writing." -ML

 10. #30
  Perjashtuar Maska e Llapi
  Anėtarėsuar
  08-08-2002
  Postime
  10,975
  Faleminderit
  37
  214 falenderime nė 207 postime
  pash besen a eshte kjo ne rregull


  Temat per Hashim Thaēin
  per Xheva dhe Fehmi Lladrofcin
  Dėshmorėt e Llapit gjatė luftės 1997-1999

  Beteja e Llapashticės etj.

  nuk po i lejoin te hapen tek nenforumi Elita Kombetare
  e ne Nenforumin Shqipe nga Kosova po i mbyllin

  ndersa shifni se kush sipas stafit te keti forumi po e meritoikan me kan tema tek Elita Kombetare:
  qe vetem dis tema qe po i lejoni te Elita Kombetare  Tema:Tahir Zemaj
  Brari


  Tema: Mark Krasniqi
  fegi

  Tema:Vetevendosje-Akr-Pd
  Lulzim7

  Tema:Rexhep Luci
  Guri i Kuq

  Tema:Dr. Prof. Isa Mustafa - Lider i vertet kombėtar
  Seneka

  Tema:Kim Mehmeti
  ILMGAP

  Tema:Fatmir Sejdiu
  YlliRiaN


  Tema:Smajl Hajdarajt
  DriniM

  Tema:Muhamet Shatri
  Orikumi

  Tema:Rexhep Hoxha, Ēmimi, refuzimi dhe arsyetimi
  Mexhid Yvejsi

  Tema:Ukė Bytyēi
  Brari


  Tema:Doreshkrimet e Bardhyl Ajetit
  &Mitrovicalia&  Tema:Ismet Peja..
  Brari

  Tema:Nexhmije Pagarusha
  Harudi


  Tema:A ėshtė Ai Eqrem Kryeziu...?!
  Nertili

  Tema:Albin Kurti
  ABytyqi
  ------------------------

  gjysma jan kengetar e per keta po ka vend ndersa per Thaēin nuk ka
  o zot a i thoin keti forum shqiptar dhe vall ku eshte ALBO

 11. #31
  Deny Ignorance Maska e Darius
  Anėtarėsuar
  25-04-2002
  Vendndodhja
  Agartha
  Postime
  13,942
  Faleminderit
  0
  673 falenderime nė 479 postime
  U zgjat me shume sec duhet kjo teme. Llapi dhe te tjeret qe ngulni kembe si mushka: me duket se ja u dhashe nje pergjigje. Po ashtu falenderoj dhe Hyllien qe ka sqaruar shume mire si permbajtjen e nenforumit te elites kombetare ashtu dhe figurat qe duhet te jene pjese e tij. Ju mund te vazhdoni me replika sa te doni por nuk mund te behet ajo qe kerkoni. Forumi ka staf qe e moderon dhe vendos se cfare duhet bere. Po nuk ju pelqeu mund te hapni forumin tuaj dhe mbusheni me heronj duke filluar nga hoxhallaret deri tek bojaxhinjte. Sju ndalon njeri ta beni sic nuk ju detyron njeri te merrni pjese ne forumin tone. Kjo teme mbyllet ketu dhe mos beje njeri gabim te hapi tjeter teme me te njejtin subjekt se do marri pergjigje tjeter.Me vjen keq qe po detyrohem te flas keshtu por e konsumova komunikimin si njeri dhe spo me lini rruge tjeter.

Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •