Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 4 prej 4
 1. #1
  R[love]ution Maska e Hyllien
  Anėtarėsuar
  28-11-2003
  Vendndodhja
  Mobil Ave.
  Postime
  7,732
  Faleminderit
  0
  19 falenderime nė 19 postime

  Editim shkrimesh pa gjurmė ?

  Jam kurioz tė dijė se si ėshtė e mundur qė mua mė janė edituar 2 postime rrjesht nė kėtė temė, dhe nuk ka shenjė editimi ? Kam vėnė dy herė njė pikturė qė pak disa orėsh nuk e kam parė mė atje. Pra dikush ka edituar postimin tim, por pa lėnė gjurmė dyshimi. Kjo ėshtė dicka shumė shqetėsuese sepse nėnkupton qė integriteti i shkrimeve mund tė manipulohet pa mbetur gjurmė nė forum se kush e ka edituar shkrimin. Kėto janė akte shumė tė ulta.

  Po flas pėr postimin # 171 dhe # 152 tek tema poshtė:

  http://www.forumishqiptar.com/showth...68#post3121268
  "The true history of mankind will be written only when Albanians participate in it's writing." -ML

 2. #2
  Deny Ignorance Maska e Darius
  Anėtarėsuar
  25-04-2002
  Vendndodhja
  Agartha
  Postime
  13,942
  Faleminderit
  0
  673 falenderime nė 479 postime
  Nuk te eshte edituar asnje shkrim. Por shpesh ndodh qe me codin img disa here imazhet shfaqen e disa here jo. Me ka ndodhur dhe mua. Sapo kontrollova njerin nga shkrimet qe ke vene aty dhe u futa ne panelin e smod per ta pare cfare kishte ndodhur. Ishte ajo qe prisja te ishte, fotoja e vendosur eshte aty por nuk del. Ja shikoje dhe vete qe te bindesh


 3. #3
  R[love]ution Maska e Hyllien
  Anėtarėsuar
  28-11-2003
  Vendndodhja
  Mobil Ave.
  Postime
  7,732
  Faleminderit
  0
  19 falenderime nė 19 postime
  Nuk mė vajti mėndja tė citoja veten. Rrofsh. Jo pėr gjė se kur e postova fillimisht dilte, pastaj tė nesėrmen qe zhdukur! Po qėnka tip bug ky mesaduket. Kam dhe ca probleme tė tjera nė fakt kur pėrdor IE-nė e fundit sidomos nė modėn "Pėrgjigje e Shpejtė" ku bllokohet kursori brėnda, dhe e kam testuar me disa kompjutera.

  Gjithsesi falimnderit pėr ndihmėn.
  "The true history of mankind will be written only when Albanians participate in it's writing." -ML

 4. #4
  Deny Ignorance Maska e Darius
  Anėtarėsuar
  25-04-2002
  Vendndodhja
  Agartha
  Postime
  13,942
  Faleminderit
  0
  673 falenderime nė 479 postime
  Provo disa browsers. Kjo puna e fotove me ndodh shpesh, madje dhe tek shkrimi i fundit qe bera me nje foto (mbi ate zbulimin ne Mars) mu desh ta ripostoja foton nga nje burim tjeter pasi forumi nuk i nxirrte.

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •