Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 4
  1. #1
    R[love]ution Maska e Hyllien
    Anėtarėsuar
    28-11-2003
    Vendndodhja
    Mobil Ave.
    Postime
    7,708

    Editim shkrimesh pa gjurmė ?

    Jam kurioz tė dijė se si ėshtė e mundur qė mua mė janė edituar 2 postime rrjesht nė kėtė temė, dhe nuk ka shenjė editimi ? Kam vėnė dy herė njė pikturė qė pak disa orėsh nuk e kam parė mė atje. Pra dikush ka edituar postimin tim, por pa lėnė gjurmė dyshimi. Kjo ėshtė dicka shumė shqetėsuese sepse nėnkupton qė integriteti i shkrimeve mund tė manipulohet pa mbetur gjurmė nė forum se kush e ka edituar shkrimin. Kėto janė akte shumė tė ulta.

    Po flas pėr postimin # 171 dhe # 152 tek tema poshtė:

    http://www.forumishqiptar.com/showth...68#post3121268
    "The true history of mankind will be written only when Albanians participate in it's writing." -ML

  2. #2
    Nuk te eshte edituar asnje shkrim. Por shpesh ndodh qe me codin img disa here imazhet shfaqen e disa here jo. Me ka ndodhur dhe mua. Sapo kontrollova njerin nga shkrimet qe ke vene aty dhe u futa ne panelin e smod per ta pare cfare kishte ndodhur. Ishte ajo qe prisja te ishte, fotoja e vendosur eshte aty por nuk del. Ja shikoje dhe vete qe te bindesh


  3. #3
    R[love]ution Maska e Hyllien
    Anėtarėsuar
    28-11-2003
    Vendndodhja
    Mobil Ave.
    Postime
    7,708
    Nuk mė vajti mėndja tė citoja veten. Rrofsh. Jo pėr gjė se kur e postova fillimisht dilte, pastaj tė nesėrmen qe zhdukur! Po qėnka tip bug ky mesaduket. Kam dhe ca probleme tė tjera nė fakt kur pėrdor IE-nė e fundit sidomos nė modėn "Pėrgjigje e Shpejtė" ku bllokohet kursori brėnda, dhe e kam testuar me disa kompjutera.

    Gjithsesi falimnderit pėr ndihmėn.
    "The true history of mankind will be written only when Albanians participate in it's writing." -ML

  4. #4
    Provo disa browsers. Kjo puna e fotove me ndodh shpesh, madje dhe tek shkrimi i fundit qe bera me nje foto (mbi ate zbulimin ne Mars) mu desh ta ripostoja foton nga nje burim tjeter pasi forumi nuk i nxirrte.

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •