Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 4 prej 4
 1. #1
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  15-09-2010
  Vendndodhja
  Prishtinė
  Postime
  555
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 3 postime

  Le ta haje dreqi kete forumin anglez !!!

  Dreqi e marrt ho !
  A eshte ky forumishqiptar apo jo ???
  Pse lejoni qe te tjeret te flasin gjuhe te tjera ne forum per veē se shqipes ???


  Dreqi e marrt kete kurven qe flet ENG.
  Vetem Zoti e di se sa me shkon nerva kjo, amoni ta kom oj ēik apo ē'ka dreqin je, te lutem me loqken e zemres sime mos te shkruash ENG sepse nerva me shkon shume, shume, shumeeeee.... !!!
  Nqs pakez me do se jam shqiptar, amoni ta kom mos shkruaj ENG, jo per nej gjo, por s'i dreq po me shkon nerva !!!


  Ja se per kend eshte fjala !

  FreeByrd
  What a sad story. His innocent daughter had compassion and felt guilt unlike her father. She refused to live with these crimes of genocide and committed suicide with her father's pistol. Therefore this ruthless war criminal is responsible for the death of his last victim, his own flesh and blood, his little girl who once thought her father was a hero.

  __________________________________________________


  Atė qė njė histori e trishtuar. Vajza e tij tė pafajshėm kishte dhembshuri dhe ndjerė fajin ndryshe nga babai i saj. Ajo nuk pranoi pėr tė jetuar me kėto krime e gjenocid dhe vetėvrasje tė kryera me pistoletė e babait tė saj. Prandaj ky kriminel lufte tė pamėshirshme ėshtė pėrgjegjės pėr vdekjen e viktimės sė tij tė fundit, mishin e vet dhe gjakun, vajza e tij tė vogėl qė dikur mendonte i ati i saj ishte njė hero.
  __________________
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga PrisHtiNa-Lee : 07-06-2011 mė 03:48

 2. #2
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  15-09-2010
  Vendndodhja
  Prishtinė
  Postime
  555
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 3 postime
  Alboooooooooooooooo,eeeej ??? Albooooooooooooooo ??? Nje prej rregullave a eshte te flasesh shqip ne forum more burr ???

 3. #3
  Klea Maska e kleadoni
  Anėtarėsuar
  15-03-2006
  Postime
  3,599
  Faleminderit
  0
  7 falenderime nė 7 postime
  Me sa di une ai eshte anglez, e jo shqiptar. Kshuqe s'ka si te shkruaj shqip, te pakten ka miresjelljen e te jep perkthimin nga google.

  La vita non si spiega, si VIVE!

 4. #4
  Deny Ignorance Maska e Darius
  Anėtarėsuar
  25-04-2002
  Vendndodhja
  Agartha
  Postime
  13,942
  Faleminderit
  0
  673 falenderime nė 479 postime
  Citim Postuar mė parė nga PrisHtiNa-Lee Lexo Postimin
  Dreqi e marrt ho !
  A eshte ky forumishqiptar apo jo ???
  Pse lejoni qe te tjeret te flasin gjuhe te tjera ne forum per veē se shqipes ???


  Dreqi e marrt kete kurven qe flet ENG.  !
  Freebyrd eshte amerikan/e dhe nuk di shqip. Per cdo postim qe kryen ne anglisht e shoqeron dhe me perkthimin shqip nga google. Pra brenda mundesive qe ka tregohet korrekt. Tani kjo fraza me poshte eshte per ty: Po te pashe me qe shprehesh me ate fjalor rrugacesh dhe ate fjale qe ke shkruar aty, do fluturosh me shkelma nga ky forum dhe nuk futesh me ketu. Nuk kemi nevoje per palaco apo kalamaj qe nuk kane as normat me elementare te edukates. Nese flet me kete gjuhe ne shtepine tende, me motrat dhe nenen tende atehere ai eshte problemi jot. Ketu sta lejon njeri.

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •