Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 3
  1. #1
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    22-12-2005
    Postime
    538

    Ndreca për NEWS 24: Ka ende kohë për të zbardhur vendimin

    Ndreca për NEWS 24: Ka ende kohë për të zbardhur vendimin

    "Ndreca për NEWS 24: Ka ende kohë për të zbardhur vendiminTIRANË- Kryesuesi i trupës së gjyqtarëve në Kolegjin Zgjedhor, Tom Ndreca reagon për zbardhjen e vendimit të 3 Qershorit. Në një prononcim për gazetarin e NEWS 24 Arbër Hitaj, Ndreca sqaron se ka ende kohë që të shpallet zbardhja e vendimit për rrëzimin që Kolegji i bëri kërkesës së PS, duke hedhur kështu poshtë pretendimet e PS se afati ka skaduar.

    Ka ende kohë që Kolegji Zgjedhor të dalë me një vendim. Ne po punojmë me kapacitete të plota që ta mundësojmë argumenta të plota dhe të qarta për bublikun. Vendimi do publikohet sa më shpejt”, citohet të ketë thënë Ndreca."


    Cfar djali asht dhe ky Ndreca. E kane mare vendimin..tani mendohen per argumentat. Lum si ne per keta gjyqtar.
    Kesaj i thone : prit gomar te mbij bar.
    Hej lum e lum or Ndrec. Mire e kini ju, prisni sa te boshatiset salla dhe jepeni ne mes te nates, me slloganin : Ne emer te popullit..
    Ndryshuar për herë të fundit nga djaliepirotas : 06-06-2011 më 18:40
    Heeej
    Shqipëria është e Bukur
    Shqipëria është më e Madhe.....

  2. #2
    i/e regjistruar Maska e mia@
    Anëtarësuar
    11-01-2008
    Vendndodhja
    Twilight Zone...
    Postime
    10,676
    Ne ketu jemi presim. Do hapim dhe nja 100 tema ngjashme me te njejtin subjekt deri atehere. E lagu se lagu. Me mire keshtu se pastaj s'kemi per cfare te diskutojme.
    Feelings change - memories don't.

  3. #3
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    22-12-2005
    Postime
    538
    He mer Ndrec ala tuj prit? Hahahahahaha
    Vendimi eshte marre...mungojne argumentat.
    Bir Selman i nenes, ke te qaj me pare...

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund të hapni tema të reja.
  • Ju nuk mund të postoni në tema.
  • Ju nuk mund të bashkëngjitni skedarë.
  • Ju nuk mund të ndryshoni postimet tuaja.
  •