Close
Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 26 prej 26
  1. #21
    i/e regjistruar Maska e B.C.B
    Anëtarësuar
    30-05-2009
    Vendndodhja
    Republika e Prishtines
    Postime
    796
    menduh thaqi kete e ka then per shkak te maqedonve,e jo me nxit urrejtje nderfetare po mos folni palidhje o amatera t`kqi,ky qe ja ka lan emrin temes keshtu eshte i pashkolle e kali...
    hallall i koft thaqit se boll mire ju ka thane...

  2. #22
    ʚϊɞSabr is Sweetʚϊɞ
    Anëtarësuar
    10-04-2011
    Vendndodhja
    In my thoughts free from the world
    Postime
    534
    Citim Postuar më parë nga Njoni-ch Lexo Postimin
    Thaci kete eka then duke u bazuar ne kishen qe eshte ndertuar 10metra pas bines ku ai flet,ndersa ne ate vend ka qen burmali xhamia! Dhe perderisa atyre 50mij tifozeve te tij qe ishin prezent ju pelqeu sesht pr per ne qe flasim pas ekranit te pc-se. Shkupi eshte 99%shqiptare musliman dhe normal se thaci mer guxim e te flas haptas e lirshem se ka masen qe e perkrah.

    Per hesap timin me shume mendoj qe ishte nje taktik e tij per vota por se mohoi faktin se ai cdoher ka qen ai i vetmi qe ka fool kundra shkijeve dhe ka mbrojt muslimanet dhe xhamiat kir ata politikanet e shqiperise talleshin ne emisione me minaret e larta neper xhamit e shkupit!!
    Po te fliste keshtu para fushates do ta konsideroja si nje udheheqes te denj per shqipet ne Maqedoni, por ketij se bashku me te tjeret do t'iu mbyllet goja tani pas fushates.
    I feel Kosovereign!

  3. #23
    el kafirun Maska e chino
    Anëtarësuar
    04-02-2008
    Postime
    4,952
    I shkreti. Ju kane asimilu vellezerit aq shume ne fene islame sa qe nuk ka menyre tjeter per te treguar prezence shqiptare ne Shkup perpos nepermjet te simboleve te fese islame. Kjo i bie sikur nje afrikan i Kongos te demonstroje atdhedashuri nepermjet te simboleve te ish pushtuesit te Kongos, Frances. Shqiptaret e Maqedonise tregojne perse shqiptaret tjere duhet ta mbajne bakterin islam ne karantene. Perndryshe behemi hore, behemi afrikanet e pare te bardhe.

  4. #24
    Atdhetar n'damar Maska e Illyrian_King
    Anëtarësuar
    11-03-2011
    Vendndodhja
    Shqipëri Etnike
    Postime
    516
    Citim Postuar më parë nga B.C.B Lexo Postimin
    menduh thaqi kete e ka then per shkak te maqedonve,e jo me nxit urrejtje nderfetare po mos folni palidhje o amatera t`kqi,ky qe ja ka lan emrin temes keshtu eshte i pashkolle e kali...
    hallall i koft thaqit se boll mire ju ka thane...
    E dimë që t'mungon bishti (ta kan pre), kur te del bona ni za
    Kombi mbi të gjitha

  5. #25
    he he hee... Maska e halla mine
    Anëtarësuar
    05-01-2011
    Vendndodhja
    brojë
    Postime
    1,466
    Hiq s'po me mushet menja qe ky mjekrra s'eshte shka..
    Ta mbrojsh kalan mijevjeqare me klithmen allahu-ekber, tregon qe ky eshte jo shka po thi shka. Ky po e qet vehten ardhacak, qe ka ardhe me turq ne ballkan.. se la-ilahe-ilallah me turq na ka ardhe.

    Ky a eshte hoxhe a politikant.. se per tradhtar s'ka diskutim.
    Asnjë kompromis, kurr asnjëher.. deri n'apokalips!

  6. #26
    Perjashtuar
    Anëtarësuar
    07-09-2010
    Vendndodhja
    www.arberiaonline.com
    Postime
    1,187
    Citim Postuar më parë nga halla mine Lexo Postimin
    Hiq s'po me mushet menja qe ky mjekrra s'eshte shka..
    Ta mbrojsh kalan mijevjeqare me klithmen allahu-ekber, tregon qe ky eshte jo shka po thi shka. Ky po e qet vehten ardhacak, qe ka ardhe me turq ne ballkan.. se la-ilahe-ilallah me turq na ka ardhe.

    Ky a eshte hoxhe a politikant.. se per tradhtar s'ka diskutim.
    Me sa e di une ky eshte anti-fetar , dhe fetaret nuk e duan ket M.Thaqin , por ka thene ktu per inat te Sllaveve , edhe eshte kunder te gjitheve sa e kam percjell

Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund të hapni tema të reja.
  • Ju nuk mund të postoni në tema.
  • Ju nuk mund të bashkëngjitni skedarë.
  • Ju nuk mund të ndryshoni postimet tuaja.
  •