Close
Faqja 0 prej 2 FillimFillim 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 26
  1. #1
    Atdhetar n'damar Maska e Illyrian_King
    Anëtarësuar
    11-03-2011
    Vendndodhja
    Shqipëri Etnike
    Postime
    516

    Menduh Thaçi nxit urrejtje ndër-etnike!

    Me datë 3 Qershor në tubimin qendror në Shkup ai tha: "Ky (Shkupi) nuk është vendi i kryqave dhe i Kishave, por është vendi ku thuhet All-llahu Ekber (All-llahu është më i madhi), La ilahe il-lAllah (Nuk ka Zot tjetër përveç All-llahut). Kjo është një demostratë e shqiptarëve që jetojnë në Shkup dhe e gjithë muslimanëve"

    Videoja nga minuta 1:20 - 1:52



    Ja pra ky njeri kerkon votën e shqiptarëve.
    Kombi mbi të gjitha

  2. #2
    i/e regjistruar Maska e kriko-38
    Anëtarësuar
    01-08-2010
    Vendndodhja
    ketu afer
    Postime
    687
    Pse mos po te dhimben Maqedonasit ty ..Mir ja ka ber,eshte mbushur Shkupi me kryqa.dhe qellimi i Thacit dihet ..behet fjal per votat ...e jo per popull...
    Ndryshuar për herë të fundit nga kriko-38 : 05-06-2011 më 12:48

  3. #3
    Atdhetar n'damar Maska e Illyrian_King
    Anëtarësuar
    11-03-2011
    Vendndodhja
    Shqipëri Etnike
    Postime
    516
    Citim Postuar më parë nga kriko-38 Lexo Postimin
    Pse mos po te dhimben Maqedonasit ty ..Mir ja ka ber,eshte mbushur Shkupi me kryqa.dhe qellimi i Thacit dihet ..behet fjal per votat ...e jo per popull...
    Jo nuk pom dhimen maqedonasit, mirëpo shprehjet "All-llahu Ekber" janë shprehje tipike xhihadiste.
    Kombi mbi të gjitha

  4. #4
    i/e regjistruar Maska e kriko-38
    Anëtarësuar
    01-08-2010
    Vendndodhja
    ketu afer
    Postime
    687
    ..Ateher z.Thaci qenka xhihadist;!!

    ..ik or kok p..dh, extremizmi ju ka ra ne kok juve..akoma se kuptoni9 se per cka behet fjal atje me gjithe at patriotizmin qe keni jeni ber me zi se muxhahedinet .....

  5. #5
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    14-01-2009
    Postime
    3,262
    Mafi oshte Thaci per bes,din ku ti prek njerzit,sdij si ka kalu sot ne votime??
    Jetë e rëndë.......!!!

  6. #6
    he he hee... Maska e halla mine
    Anëtarësuar
    05-01-2011
    Vendndodhja
    brojë
    Postime
    1,466
    allahu-ek-ber-ber..
    n'emen t'atit zotit e shpyrtit..

    kush prej politikantave perdor keto fyerje ndaj shqiptareve ne publik..
    meriton me ja hjek kryet si vremqit..
    po masi s'po ka kush.. e masi shqipnia ka dek..
    mund ta shajne per se vdekuri..
    njashtu si shkijet.. edhe ma zi..
    Asnjë kompromis, kurr asnjëher.. deri n'apokalips!

  7. #7
    i/e regjistruar Maska e Zoti Basha
    Anëtarësuar
    25-01-2010
    Postime
    860
    Uau, deri ketu ka vajtur puna?
    Kantonizimi i hapësirës shqiptare, rruga e vetme drejt zhvillimit!

  8. #8
    United States of Albania Maska e USA NR1
    Anëtarësuar
    18-01-2010
    Vendndodhja
    KU
    Postime
    5,430
    Citim Postuar më parë nga Illyrian_King Lexo Postimin
    Me datë 3 Qershor në tubimin qendror në Shkup ai tha: "Ky (Shkupi) nuk është vendi i kryqave dhe i Kishave, por është vendi ku thuhet All-llahu Ekber (All-llahu është më i madhi), La ilahe il-lAllah (Nuk ka Zot tjetër përveç All-llahut). Kjo është një demostratë e shqiptarëve që jetojnë në Shkup dhe e gjithë muslimanëve"

    Videoja nga minuta 1:20 - 1:52

    http://www.youtube.com/watch?v=oN8EU...layer_embedded

    Ja pra ky njeri kerkon votën e shqiptarëve.
    kjo eshte ne lidhje mes Maqedoneve dhe Shqiptareve te Ilyrides

  9. #9
    ʚϊɞSabr is Sweetʚϊɞ
    Anëtarësuar
    10-04-2011
    Vendndodhja
    In my thoughts free from the world
    Postime
    534
    Citim Postuar më parë nga Illyrian_King Lexo Postimin
    Me datë 3 Qershor në tubimin qendror në Shkup ai tha: "Ky (Shkupi) nuk është vendi i kryqave dhe i Kishave, por është vendi ku thuhet All-llahu Ekber (All-llahu është më i madhi), La ilahe il-lAllah (Nuk ka Zot tjetër përveç All-llahut). Kjo është një demostratë e shqiptarëve që jetojnë në Shkup dhe e gjithë muslimanëve"

    Videoja nga minuta 1:20 - 1:52

    http://www.youtube.com/watch?v=oN8EU...layer_embedded

    Ja pra ky njeri kerkon votën e shqiptarëve.
    Woow... ca e gjeti Menduhin keshtu??

    S'po besoj qe nje politikan shqiptar po guxon me e thene haptas ate qe e mendon.
    I feel Kosovereign!

  10. #10
    Hands up! Maska e Jack Watson
    Anëtarësuar
    30-04-2007
    Vendndodhja
    Tiron'
    Postime
    4,549
    huh?! Hajde politikan hajde.

  11. #11
    United States of Albania Maska e USA NR1
    Anëtarësuar
    18-01-2010
    Vendndodhja
    KU
    Postime
    5,430
    Citim Postuar më parë nga Kandy* Lexo Postimin
    Woow... ca e gjeti Menduhin keshtu??

    S'po besoj qe nje politikan shqiptar po guxon me e thene haptas ate qe e mendon.
    ky e ka share edhe Kryeministrin Maqedonas ne parlament....

  12. #12
    i/e regjistruar Maska e beni33
    Anëtarësuar
    27-04-2008
    Postime
    4,230

    Illyrian_King

    Citim Postuar më parë nga Illyrian_King Lexo Postimin
    Me datë 3 Qershor në tubimin qendror në Shkup ai tha: "Ky (Shkupi) nuk është vendi i kryqave dhe i Kishave, por është vendi ku thuhet All-llahu Ekber (All-llahu është më i madhi), La ilahe il-lAllah (Nuk ka Zot tjetër përveç All-llahut). Kjo është një demostratë e shqiptarëve që jetojnë në Shkup dhe e gjithë muslimanëve"

    Videoja nga minuta 1:20 - 1:52

    http://www.youtube.com/watch?v=oN8EU...layer_embedded

    Ja pra ky njeri kerkon votën e shqiptarëve.
    nese esht e vertet se menduh thaqi nzit urrejtje nder etnike bash pom pelqen kjo i pengon veq atyre qe naten rrin me sllavo maqedon e diten shesin mend per patriodizem shqiptar

  13. #13
    i/e regjistruar Maska e kriko-38
    Anëtarësuar
    01-08-2010
    Vendndodhja
    ketu afer
    Postime
    687
    Si kuptoj disave ketu,njeriu shprehet ashtu si edhe ndihet,e ketu e kem fjalen per z. Thaci edhe pse eshte nje politikan, ai ka te drejt te shprehet ashtu, dhe vetem keshtu mendon se mund te arij te marr voten shqipetareve..Keto pislliqe te politikaneve kemi par edhe me heret, edhe ne
    Shqiperi kan ndodhur, nuk eshte azgje per te habitur se keto ndodhin edhe ne vendet me demokratike si per shembull ketu ku jam un ne Holland qe te jem me i sakt eshte nje parti (pvv)
    Gerd wilders plan progrmi i tij eshte te fyej ;Zotin,Muhamedin te huajit.muslimanet etj etj e kshu ka arit te behet partija e tret ne vend deri sa hyri ne qeveri dhe ja mbyllen gojen nuk flet se i mur votat,,,kjo eshte politika ......

  14. #14
    jan disa qe dun bashkim kombtar, mjer shqiperia po tna futen kta mrena kufirit.rrini aty ku jeni se ua tregojn maqedonsit Allaun.

  15. #15
    he he hee... Maska e halla mine
    Anëtarësuar
    05-01-2011
    Vendndodhja
    brojë
    Postime
    1,466
    "une jam plotesisht koshient.. allahu ekber la-ilahe-il-allah.."(thote thaqi)
    ky qenka i shitur 100% te shkijet.. suphanallah..
    Asnjë kompromis, kurr asnjëher.. deri n'apokalips!

  16. #16
    i/e regjistruar Maska e Naa2i
    Anëtarësuar
    28-02-2010
    Vendndodhja
    Shkup
    Postime
    96
    Ne Jemi 1 Milion Njerëz :P

  17. #17
    i/e regjistruar Maska e beni33
    Anëtarësuar
    27-04-2008
    Postime
    4,230
    nukj esht mir ne tubime elektorale te bhet prapagasnd ne emerr te fehs por ne emer te kombit dhe popullit ju lutem vllezer shqiptar nga ilirida sllavo maqedanasit ket kerkojn qew ju te beni yrysh nga feja dhe ta humbni kuptimin se qka kerkoni pra kombi pastaj feja

  18. #18
    Gone!
    Anëtarësuar
    02-03-2006
    Vendndodhja
    Larg nga ketu!
    Postime
    2,871
    Ani urrejtje nder-etnike?! Ky garant eshte duke shfrytezuar ate rastin me kishen ne kalane e Shkupit


    .
    Ndryshuar për herë të fundit nga Rina_87 : 06-06-2011 më 04:53 Arsyeja: E fshiva poezine se eshte banale pak lol

  19. #19
    i/e regjistruar Maska e dijetari
    Anëtarësuar
    30-03-2009
    Postime
    1,189
    Citim Postuar më parë nga Illyrian_King Lexo Postimin
    Me datë 3 Qershor në tubimin qendror në Shkup ai tha: "Ky (Shkupi) nuk është vendi i kryqave dhe i Kishave, por është vendi ku thuhet All-llahu Ekber (All-llahu është më i madhi), La ilahe il-lAllah (Nuk ka Zot tjetër përveç All-llahut). Kjo është një demostratë e shqiptarëve që jetojnë në Shkup dhe e gjithë muslimanëve"

    Videoja nga minuta 1:20 - 1:52

    http://www.youtube.com/watch?v=oN8EU...layer_embedded

    Ja pra ky njeri kerkon votën e shqiptarëve.
    E qfar te keqe ka aty !!!?,ai esht shqiptare me fe islame ,dhe lutja e tije esht ajo ,ai nuk mundet me u lut ne nje fe tjeter lol ..., por në tubime të tilla nuk duhet ta ekspozosh besimin tënd fetarë, sepse ne jemi të gjith për kombin ,e fen duhet ta lem pas votimeve ..gabim e ka pas!!!.
    Ndryshuar për herë të fundit nga dijetari : 06-06-2011 më 06:06
    [COLOR="Blue"][/COLO

    Duart e plakes, jan duar te arta.

  20. #20
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    14-01-2009
    Postime
    3,262
    Thaci kete eka then duke u bazuar ne kishen qe eshte ndertuar 10metra pas bines ku ai flet,ndersa ne ate vend ka qen burmali xhamia! Dhe perderisa atyre 50mij tifozeve te tij qe ishin prezent ju pelqeu sesht pr per ne qe flasim pas ekranit te pc-se. Shkupi eshte 99%shqiptare musliman dhe normal se thaci mer guxim e te flas haptas e lirshem se ka masen qe e perkrah.

    Per hesap timin me shume mendoj qe ishte nje taktik e tij per vota por se mohoi faktin se ai cdoher ka qen ai i vetmi qe ka fool kundra shkijeve dhe ka mbrojt muslimanet dhe xhamiat kir ata politikanet e shqiperise talleshin ne emisione me minaret e larta neper xhamit e shkupit!!
    Jetë e rëndë.......!!!

Faqja 0 prej 2 FillimFillim 12 FunditFundit

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund të hapni tema të reja.
  • Ju nuk mund të postoni në tema.
  • Ju nuk mund të bashkëngjitni skedarë.
  • Ju nuk mund të ndryshoni postimet tuaja.
  •