Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 3
 1. #1

  Roli edukativ i fes:Puna form e adhurimit, nga Driton Morina

  Driton Morina, ka studiuar Bazat e sheriatit Islam, e pastaj ka magjistruar n fushn komparative ( krahasuese) t religjioneve.

  Un nuk po i bj asnj lloj komenti kti ligjrimi t hoxh Driton Morins, sepse do kement imi vetm sa do ta zbehte prmbajtjen e saj.

  T dashur miq, un kam vetm nj krkes prej jush: Luteni q t citoni momentet q m shum ju kan ln mbres dhe ku jeni ju ( dmth ku e gjeni veten – pozicioni juaj) n kt ligjrat me karakter edukativ.

  Un pr veten time, pasi e dgjova me shum vmendje lgjiratn thash: O Zot, lum si ne q kemi interpretues t till t fes!

  Ndiqeni ligjratn duke klikuar mbi kt tufz/link:

  http://www.fuqiaebesimit.com/driton-...5fc530fbb.html
  Ndryshuar pr her t fundit nga projekti21_dk : 31-05-2011 m 18:43
  "Projekti 21" nuk i bn reklam vetes, afirmon t tjert!

 2. #2
  besoj t ju ket plqyer.
  dgjim t kndshm.
  "Projekti 21" nuk i bn reklam vetes, afirmon t tjert!

 3. #3
  e kam prcjell me vmendje postimin mos po shkruante ndokush gj, sepse kjo sht nj tem edukative dhe me vler.

  Po m bn prshtypje indiferentizmi ndaj puns?
  "Projekti 21" nuk i bn reklam vetes, afirmon t tjert!

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •