Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 4 prej 4
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e kitty_ket
  Anėtarėsuar
  22-06-2010
  Vendndodhja
  Jupiter
  Postime
  125
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  A me duket mua apo Hamilton eshte nje maskara? :P

  Sa here qe shikoj F1 me acarohen nervat nga Hamilton ama sot u kalua limiti. Fillimisht ajo nderhyrje ndaj Masses e cila ishte e tmerrshme [cfare s'mund te kishte ndodhur, vecanerisht ne pjesen e daljes se tynelit] e pastaj dhe parakalimet e tjera. Boohhhh, e tmeeeeeerrshmeeeeee sic thote nje shoku im
  (\_ _/) .'♥
  (='.'=)♥
  (")_(")

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e Endri_
  Anėtarėsuar
  16-02-2011
  Vendndodhja
  Tr
  Postime
  1,175
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Pisten e Monakos e ka pas gjithmone problem Hamilton. Edhe dje boni shume gafa. Por si pilot do thoja qe s'eshte aspak i keq ,i mungon nje makine e mire. Sa per kte incidentin gjera qe ndodhin. Psh vjet ka qene hamilton viktima e 2-3 rasteve qe tentonin ta nxirrnin nga pista.

  Ndersa per parakalimet eshte i vetmi pilot qe ka thene do vdes ne piste. Ka guxim te papare.
  Lagja shishe rruga tapa ruju qenve se t'vin mrapa.

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e kitty_ket
  Anėtarėsuar
  22-06-2010
  Vendndodhja
  Jupiter
  Postime
  125
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Un per vete nuk e quaj te guximshem por kokekrisur. Pista ne Monte Karlo gjithmone ka pasur ndonje fatkeqesi [marrim incidentin e djeshem psh]. Gjithsesi pak kujdes duhet, nqs nuk te intereson jeta jote te pakten ki kujdes te mos vendosesh ne rrezik te tjeret
  Per here te pare me pelqeu nje batut e komentatoreve sot: Vetem t'i vene prangat se tjeter gje s'kane cfare t'i bejne...
  (\_ _/) .'♥
  (='.'=)♥
  (")_(")

 4. #4
  R[love]ution Maska e Hyllien
  Anėtarėsuar
  28-11-2003
  Vendndodhja
  Mobil Ave.
  Postime
  7,732
  Faleminderit
  0
  19 falenderime nė 19 postime
  Ky ėshtė njė pusht dhe asgjė mė tepėr.
  "The true history of mankind will be written only when Albanians participate in it's writing." -ML

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •