Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 15
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  10-03-2011
  Postime
  253

  Muzika latine

  Personalisht me pelqen shume muzika latine dhe do doja shume te dija se c'menidim keni ne vecanti per baladat latine dhe kengetartet tuaj te preferuar te Amerikes Latine?

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e cool_shqype
  Anėtarėsuar
  30-05-2007
  Vendndodhja
  jetoj me lemoshat e nanes natyre
  Postime
  1,024
  Mark Anthony eshte nje kngetar latin te cilin e kam shum ne konsiderate
  each second is eternity as eternity is now,
  and now, now is forever

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e Diella1
  Anėtarėsuar
  07-03-2011
  Postime
  1,162
  Them qe Buena Vista Social Club jane mbreterit e muzikes latine,
 4. #4

  Pėr: Muzika latine

  Nėse kerkon besimin tim, Mė jep sinqeritetin tėnd...

 5. #5

  Pėr: Muzika latine

  Nėse kerkon besimin tim, Mė jep sinqeritetin tėnd...

 6. #6
  Buena Suerte Maska e MI CORAZON
  Anėtarėsuar
  21-07-2002
  Postime
  7,485

  Pėr: Muzika latine

  Beautiful!!
  Where does a thought go when it's forgotten?

 7. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar MI CORAZON pėr postimin:

  sirena_adria (15-02-2022)

 8. #7
  Buena Suerte Maska e MI CORAZON
  Anėtarėsuar
  21-07-2002
  Postime
  7,485

  Pėr: Muzika latine

  Doja te postoja edhe nje kenge tjeter, por ia harrova emrin atij kengetarit, me te bukurit qe ka patur Meksika ndonjehere. LOL, cudi, qe ia harrova!
  Where does a thought go when it's forgotten?

 9. #8
  i/e regjistruar Maska e martini1984
  Anėtarėsuar
  02-04-2009
  Postime
  5,594

  Pėr: Muzika latine

  CARLOS SANTANA
  Kush nuk mendon sipas menyres se tij,nuk ka llogjike!

 10. #9
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,371

  Pėr: Muzika latine

  Masterpiece !  Juanes - La Camisa Negra (MTV Unplugged)
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sirena_adria : 13-02-2022 mė 11:28

 11. #10
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,371

  Pėr: Muzika latine

  Belķssima !  Julio Iglesias & Thalia - Quién Serį REMIX [ 2020 ] Fan Video

 12. #11
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,371

  Pėr: Muzika latine

  Super HIT Planetar !  Erika Ender & Roberto Carlos - Despacito (En Vivo)  * Released on January 12, 2017, the song was written by Luis Fonsi, Erika Ender and Daddy Yankee *

  https://en.wikipedia.org/wiki/Despacito

 13. #12
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,371

  Pėr: Muzika latine  Alvaro Soler - La Cintura [Remix] ft. Flo Rida, TINI

 14. #13
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,371

  Pėr: Muzika latine  Įngeles Arboleda - Amnesia

  April 2022

 15. #14
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,371

  Pėr: Muzika latine  No me basta - Dvicio y Angeles Arboleda (En directo)

 16. #15
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,371

  Pėr: Muzika latine  Angeles Arboleda - Mujer de Mentira (Videoclip Oficial)

  July 2021

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •