Close
Faqja 6 prej 6 FillimFillim ... 456
Duke shfaqur rezultatin 101 deri 109 prej 109
  1. #101
    Citim Postuar më parë nga juanito02 Lexo Postimin
    Ik o pirdhu na dole ka rama tani.
    Ca te dhjesesh ti kur ke 70 vjet i mulum me m*ut.
    aaa e dija une se si do punoja me juve,po cti besh qe se kam at fat ne dore

  2. #102
    Kalorës i Lirisë Maska e BlueBaron
    Anëtarësuar
    29-04-2002
    Vendndodhja
    Në Tironën e Ondrrave
    Postime
    5,046
    Citim Postuar më parë nga daja shneq Lexo Postimin
    ta qfsha xhamin e nanes e ta qfsha rebelin e nanens po ti je pjell e spiun i shkaut ,po kamerat e barbarit mesjetare a i trillun ne 1997,ti e shitshe gruan e motren per 10 marka te serbi he racen e persier jevgje ta qfsha

    Po ik mor moter-grua-rrace-****. Ik mor langaraq, mos me ngaterro me veten tende. Ik mor klysh i Titos e Millosheviçit. Shko mor plehre rrit kelyshet e serbeve qe ke ne shtepi, e leri grate e motrat e mia se as ja kane idena çfare jane markat ...


    Yyyytttttt rrace e perrmjere ...
    Mund të shkëpusësh Çunat nga TIRONA, por kurrë nuk mund të shkëpusësh TIRONËN nga zemra e Çunave !!!

  3. #103
    Kalorës i Lirisë Maska e BlueBaron
    Anëtarësuar
    29-04-2002
    Vendndodhja
    Në Tironën e Ondrrave
    Postime
    5,046
    Citim Postuar më parë nga juanito02 Lexo Postimin
    Qetsohu djal mos bjer ne batakun e saloviceve..

    T'a kam thene nja dy here qe nuk ka djale me legen se ty ky Forum. Ti per boset e padronet e tu te nderteses se murrme roze, je gati te nxjerresh edhe te ndenjurat ne shitje ...
    Mund të shkëpusësh Çunat nga TIRONA, por kurrë nuk mund të shkëpusësh TIRONËN nga zemra e Çunave !!!

  4. #104
    Kalorës i Lirisë Maska e BlueBaron
    Anëtarësuar
    29-04-2002
    Vendndodhja
    Në Tironën e Ondrrave
    Postime
    5,046

    postim i dyfishte

    ..................
    Ndryshuar për herë të fundit nga BlueBaron : 13-06-2011 më 02:15
    Mund të shkëpusësh Çunat nga TIRONA, por kurrë nuk mund të shkëpusësh TIRONËN nga zemra e Çunave !!!

  5. #105
    i/e regjistruar Maska e martini1984
    Anëtarësuar
    02-04-2009
    Postime
    5,594
    Citim Postuar më parë nga REALIST Lexo Postimin
    Me ne fund egersira me emer njeriu Edvin Rama do te largohet nga pozita e kryebashkiakut te Tiranes.
    Jam i bindur qe Lulzim Basha si politikan dhe patriot i vendosur do ta rregulloje kryeqytetin shqiptar ashtu sic i ka hije.
    Mbas kater vjetesh do shkruajme ketu(po ishim gjalle).
    Se mos na derdellisni jo po ky ose ai.okay?
    Edhe gurin edhe arren e keni ne dore,m.gj-se gjeni sebep tjeter juve...
    Tja leme kohes.

  6. #106
    i/e regjistruar Maska e juanito02
    Anëtarësuar
    09-07-2007
    Postime
    2,964
    Citim Postuar më parë nga BlueBaron Lexo Postimin
    T'a kam thene nja dy here qe nuk ka djale me legen se ty ky Forum. Ti per boset e padronet e tu te nderteses se murrme roze, je gati te nxjerresh edhe te ndenjurat ne shitje ...
    Un jam legen se te cjerr masken ty si nje shqiptarovic 24 karatesh me ato karakteristika te antinjeriut qe ti kam numuruar dhjetra here.
    Une skam asnje bos vec vetes time. E sjam fare politikan po patriot.
    Nuk kam faj une qe ke dale nga vrime skuthe e skuth ke ngelur.
    Albania Uber Alles

  7. #107
    Kalorës i Lirisë Maska e BlueBaron
    Anëtarësuar
    29-04-2002
    Vendndodhja
    Në Tironën e Ondrrave
    Postime
    5,046
    Citim Postuar më parë nga juanito02 Lexo Postimin
    Un jam legen se te cjerr masken ty si nje shqiptarovic 24 karatesh me ato karakteristika te antinjeriut qe ti kam numuruar dhjetra here.
    Une skam asnje bos vec vetes time. E sjam fare politikan po patriot.
    Nuk kam faj une qe ke dale nga vrime skuthe e skuth ke ngelur.


    Ç'maske do te me çjerresh mua mor ??? Une, eshte e vertete, jam djal TIRANAS - SHQIPTAR 24 karatsh. Nese jam une shqiptar apo ti shqiptar duket nga postimet e tua "revolucionare". Njerezia dhe barbaria dallohen qarte nga kushtrimi per prerja kokash dhe pirje gjaku.

    Ti je aq patriot sa ç'eshte i ndershem nje mashtrues i kalibrit nderkombetare.


    Nuk te shkojne skuthlliqet me mua or Gjoni vogel. Shko dhe peshko ndonje lepurush, e mbushe me perralla revolucionare.


    80 lekshat une i vendos ne maje te k...uklles. Fiksoje ti dhe pseudo-patriotet e rangut tend.


    Legen djale ....
    Mund të shkëpusësh Çunat nga TIRONA, por kurrë nuk mund të shkëpusësh TIRONËN nga zemra e Çunave !!!

  8. #108
    i/e regjistruar Maska e juanito02
    Anëtarësuar
    09-07-2007
    Postime
    2,964
    Citim Postuar më parë nga BlueBaron Lexo Postimin
    Ç'maske do te me çjerresh mua mor ??? Une, eshte e vertete, jam djal TIRANAS - SHQIPTAR 24 karatsh. Nese jam une shqiptar apo ti shqiptar duket nga postimet e tua "revolucionare". Njerezia dhe barbaria dallohen qarte nga kushtrimi per prerja kokash dhe pirje gjaku.

    Ti je aq patriot sa ç'eshte i ndershem nje mashtrues i kalibrit nderkombetare.


    Nuk te shkojne skuthlliqet me mua or Gjoni vogel. Shko dhe peshko ndonje lepurush, e mbushe me perralla revolucionare.


    80 lekshat une i vendos ne maje te k...uklles. Fiksoje ti dhe pseudo-patriotet e rangut tend.


    Legen djale ....
    Se ka shqiptare te felliqur si ty me kile nje dite prej ditesh Fishta i madh i the vetes sjam me shqiptar.
    Albania Uber Alles

  9. #109
    Kalorës i Lirisë Maska e BlueBaron
    Anëtarësuar
    29-04-2002
    Vendndodhja
    Në Tironën e Ondrrave
    Postime
    5,046
    Citim Postuar më parë nga juanito02 Lexo Postimin
    Se ka shqiptare te felliqur si ty me kile nje dite prej ditesh Fishta i madh i the vetes sjam me shqiptar.

    Une i felliqur ?!? Shko mor krimb shikohu ne pasqyre.


    Lere Fishten e ndjere t'i pushoje shpirti ne qetesi. Kur e permendin hiena si ty qe e perdhosen, shpirti i te ndjerit leshon piskamen edhe atje ku ndodhet ...
    Mund të shkëpusësh Çunat nga TIRONA, por kurrë nuk mund të shkëpusësh TIRONËN nga zemra e Çunave !!!

Faqja 6 prej 6 FillimFillim ... 456

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund të hapni tema të reja.
  • Ju nuk mund të postoni në tema.
  • Ju nuk mund të bashkëngjitni skedarë.
  • Ju nuk mund të ndryshoni postimet tuaja.
  •