Close
Faqja 0 prej 5 FillimFillim 12 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 96
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  30-12-2009
  Postime
  1,594

  Ketu ejani dhe ngrehim dolli per fitoren e Lulzim Bashes

  uroi fitoren e lulzim bashes qytetarit shqiptar dhe shqiperise!
  urime albo
  urime brari
  urime plaku
  urime ganimet
  urime drenicaku
  urime mesuesi
  urime edhe ju antarve tjer te forumit shqiptar me falni se emrat nuk po me kujtohen!
  urime gjithe demokratve ne trojet shqiptare!
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga G-2 : 23-05-2011 mė 16:55

 2. #2
  Sa keq nuk paskam ftese....qenka numer i limituar per ata qe festojne para kohe.

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e Endri_
  Anėtarėsuar
  16-02-2011
  Vendndodhja
  Tr
  Postime
  1,165
  Citim Postuar mė parė nga Yes* Lexo Postimin
  Sa keq nuk paskam ftese....
  Ke shajt salen nja dy here ti pranaj
  Zyrtarisht je puciste
  Lagja shishe rruga tapa ruju qenve se t'vin mrapa.

 4. #4
  United States of Albania Maska e USA NR1
  Anėtarėsuar
  18-01-2010
  Vendndodhja
  KU
  Mosha
  51
  Postime
  5,430
  Urime Basha

 5. #5
  Citim Postuar mė parė nga Endri_ Lexo Postimin
  Ke shajt salen nja dy here ti pranaj
  Zyrtarisht je puciste
  Mos ma ha hakun, se e kam share me shume se aq.
  Ne fakt ma kane thene disa here ketu forumistat, qe "ti po e mban peng kete vend", dhe i tashe- "me nxore puciste".

 6. #6
  i/e regjistruar Maska e medaur
  Anėtarėsuar
  21-06-2006
  Postime
  865
  Ca ka per tu gezuar ketu ,cdo idiot edhe nje njeri te neandertalit ta merrje do ta kuptonte qe kur KQZ filloi ta vononte rezultatin qe do fitonte Lul Basha.Dolline lere per neser kur te behet Shqipria lesh arapi.Nuk ka fituar as Lulzim Basha as ai palloshi Rama ...ka humbur Shqiperia.
  SHQIPERIA MBI TE GJITHA

 7. #7
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  30-12-2009
  Postime
  1,594
  Citim Postuar mė parė nga Yes* Lexo Postimin
  Sa keq nuk paskam ftese....qenka numer i limituar per ata qe festojne para kohe.
  te ftuar jane te gjithe madje edhe kundershtaret minoritar mund te na urojn fitoren:!

 8. #8
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  07-09-2010
  Vendndodhja
  www.arberiaonline.com
  Postime
  1,187
  Citim Postuar mė parė nga G-2 Lexo Postimin
  uroi fitoren e lulzim bashes qytetarit shqiptar dhe shqiperise!
  urime albo
  urime brari
  urime plaku
  urime ganimet
  urime drenicaku
  urime mesuesi
  urime edhe ju antarve tjer te forumit shqiptar me falni se emrat nuk po me kujtohen!
  urime gjithe demokratve ne trojet shqiptare!
  URIME !!!!!


 9. #9
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  30-12-2009
  Postime
  1,594
  Citim Postuar mė parė nga medaur Lexo Postimin
  Ca ka per tu gezuar ketu ,cdo idiot edhe nje njeri te neandertalit ta merrje do ta kuptonte qe kur KQZ filloi ta vononte rezultatin qe do fitonte Lul Basha.Dolline lere per neser kur te behet Shqipria lesh arapi.Nuk ka fituar as Lulzim Basha as ai palloshi Rama ...ka humbur Shqiperia.
  gezuar fitorja e demokratve!

 10. #10
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  30-12-2009
  Postime
  1,594
  Citim Postuar mė parė nga Genti.. Lexo Postimin
  URIME !!!!!

  urime edhe ty!

 11. #11
  Citim Postuar mė parė nga medaur Lexo Postimin
  Ca ka per tu gezuar ketu ,cdo idiot edhe nje njeri te neandertalit ta merrje do ta kuptonte qe kur KQZ filloi ta vononte rezultatin qe do fitonte Lul Basha.Dolline lere per neser kur te behet Shqipria lesh arapi.Nuk ka fituar as Lulzim Basha as ai palloshi Rama ...ka humbur Shqiperia.
  Si je edhe ti aman, sa energji negative qe ke, ketu festojne njerezit, ti ua prish festen.

 12. #12
  Citim Postuar mė parė nga G-2 Lexo Postimin
  te ftuar jane te gjithe madje edhe kundershtaret minoritar mund te na urojn fitoren:!

  Scrita a manu- ka thene Sala. Keshtu qe pa ftese te rregullt nuk ta besoj.

 13. #13
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  30-12-2009
  Postime
  1,594
  Citim Postuar mė parė nga Yes* Lexo Postimin
  Si je edhe ti aman, sa energji negative qe ke, ketu festojne njerezit, ti ua prish festen.
  humbsve u lejohen ankesat!
  a festen nuk e prish kush dot!

 14. #14
  i/e regjistruar Maska e kriko-38
  Anėtarėsuar
  01-08-2010
  Vendndodhja
  ketu afer
  Postime
  687
  Citim Postuar mė parė nga Genti.. Lexo Postimin
  URIME !!!!!

  Urime gjitheve!!!

 15. #15
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  30-12-2009
  Postime
  1,594
  Citim Postuar mė parė nga Yes* Lexo Postimin
  Scrita a manu- ka thene Sala. Keshtu qe pa ftese te rregullt nuk ta besoj.

  ftesen do ta dergoi per mandatin e dyte te lulzim bashes si kryebashkiak i tiranes!

 16. #16
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  17-06-2005
  Postime
  162
  Sonte u shkel Vullneti i Shqiptarve nga njerz tė Klanit tė Sali Berishes tė lidhur ngusht me Bandat e Zemunit, Damir Fazllicin dhe Stanishiqin njeriu kyq nė UDB-en Jugosllave.
  Bandat e Fazllicit dhe sali berishes sdo ndalen me kaq, ata jo vetem qė trafikuan Votat dhe Vullnetin e Shqiptarve, por ata qe neser do Trafikoin Tokat e Shqipris, nje Pjesė tek Greku, nje tek Malazezi dhe ate tjeteren tek Maqedoni ashtu siq e shiti Detin, u hapi shkolla Serbve, Maqedonve, do u hap shkolla nė Shkoder Malazezve dhe u ngriti lapidar dhe vorreza Kriminelve Grek qė nė Shqipri ben krime kunder Shqiptarve. ēameve aq sa ben serbet nė Kosovė, nė Preshev dhe Malazezet nė mal tė zi dhe Sllavomaqedonet nė Ilirid !

  Kam besim tė madh tek Populli Shqiptar qė dhe kesaj radhe do dije tė kaloj kete Katrahur tė ketyre bandave dhe tė vazhdoi si deri tash drejt Bashkimit Kombtar dhe gradualisht sebashku tė bashkuar tė shkojm nė gjirin e Europes !


  grepi, dora vetė

 17. #17
  i/e regjistruar Maska e medaur
  Anėtarėsuar
  21-06-2006
  Postime
  865
  Citim Postuar mė parė nga G-2 Lexo Postimin
  humbsve u lejohen ankesat!
  a festen nuk e prish kush dot!
  ti ere adoleshent i eksituar ,nuk jam humbes se nuk jam fare as komunist as socialist.Jam i djathte ,por jo si ju.Ju nuk jeni te djathte ,jeni karafile.
  SHQIPERIA MBI TE GJITHA

 18. #18
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  30-12-2009
  Postime
  1,594
  Citim Postuar mė parė nga grepi, dora vet Lexo Postimin
  Sonte u shkel Vullneti i Shqiptarve nga njerz tė Klanit tė Sali Berishes tė lidhur ngusht me Bandat e Zemunit, Damir Fazllicin dhe Stanishiqin njeriu kyq nė UDB-en Jugosllave.
  Bandat e Fazllicit dhe sali berishes sdo ndalen me kaq, ata jo vetem qė trafikuan Votat dhe Vullnetin e Shqiptarve, por ata qe neser do Trafikoin Tokat e Shqipris, nje Pjesė tek Greku, nje tek Malazezi dhe ate tjeteren tek Maqedoni ashtu siq e shiti Detin, u hapi shkolla Serbve, Maqedonve, do u hap shkolla nė Shkoder Malazezve dhe u ngriti lapidar dhe vorreza Kriminelve Grek qė nė Shqipri ben krime kunder Shqiptarve. ēameve aq sa ben serbet nė Kosovė, nė Preshev dhe Malazezet nė mal tė zi dhe Sllavomaqedonet nė Ilirid !

  Kam besim tė madh tek Populli Shqiptar qė dhe kesaj radhe do dije tė kaloj kete Katrahur tė ketyre bandave dhe tė vazhdoi si deri tash drejt Bashkimit Kombtar dhe gradualisht sebashku tė bashkuar tė shkojm nė gjirin e Europes !


  grepi, dora vetė
  grepi urime fitorja e lulzim bashes!

 19. #19
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  30-12-2009
  Postime
  1,594
  Citim Postuar mė parė nga medaur Lexo Postimin
  ti ere adoleshent i eksituar ,nuk jam humbes se nuk jam fare as komunist as socialist.Jam i djathte ,por jo si ju.Ju nuk jeni te djathte ,jeni karafile.
  cka ti besh sonte jemi te gezuar dhe po festojm fitoren e lulzim bashes sepse nxorem tiranen nga burgu i personazhit te orgjive !

 20. #20
  United States of Albania Maska e USA NR1
  Anėtarėsuar
  18-01-2010
  Vendndodhja
  KU
  Mosha
  51
  Postime
  5,430
  a thua tash si mendon Kadare.

Faqja 0 prej 5 FillimFillim 12 ... FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •