Close
Faqja 2 prej 7 FillimFillim 1234 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 40 prej 127
  1. #21
    i/e regjistruar Maska e beni33
    Anëtarësuar
    27-04-2008
    Postime
    4,230

    Llapi

    Citim Postuar më parë nga Llapi Lexo Postimin
    Vetfundosja qe prin para edhe LDK-se per ta pengue Kosoven ne çdo lami te jetes te shkoi perpara drejt integrimeve euroatlantike kjo po shifet sdo koment
    LDK ka qen pengesa me e madhe ne luft per Çlirimin e vendit
    vetfundosja sot eshte kundershtari ma i madh i vendit ne te gjitha sferat
    por nja duhet ta dim se komunistet-titist pleq kan fillue te plaken shum e disa edhe jan vdek
    ndera keta te vetfundosjes jan te bit e tyre
    ket besoi qe e dini te gjith
    adin ti se ju keni qen dhe jeni humbes i gjdo zgjedhje pas luftes apo keni harru mendone te kaluaren e juaj meniher pas lufte deri ne vdfekjen e rugoves ju menzi qe kalonit pragun zgjedor kurse tash kuptohet me vjedhje jeni fitues e pa kroj mileti

  2. #22
    i/e regjistruar Maska e beni33
    Anëtarësuar
    27-04-2008
    Postime
    4,230

    Hard

    Citim Postuar më parë nga Hard Lexo Postimin
    ...uniformen e pranon dhe e m'vesh aj qe ka ndjenja Kombetare ai qe e don atdheun me gjak e shpirt....
    uniformen nuk u dasht me ju afru lloj lloj llaskucit si puna e ketij zagarit....a.k.
    JU gjdo dit po deshmoeni se jeni anti shqiptar dhe ju ka kaplu paniku uniform me vedsh qe me vjedh dhe me kercnu e me dhunu femra shqiptare esht turp pra kto gjera ju qe flisni aq shum ne emer te UCK-S JU PIKRISHT JENI TE zhytur dhe te dushimt
    ju sot nuk jeni ne gjendje ti shpartalloni nje krup kriminelesh ser ku ata edhe magjistralet jav bllokojn e ktu ne forum shitni mend dhe patriotizem ik tash q...........

  3. #23
    i/e regjistruar Maska e beni33
    Anëtarësuar
    27-04-2008
    Postime
    4,230

    Hashimi Vet Serbia

    Albin Kurti Zemer E Shqiptaris
    Fotografitë e Bashkëngjitura Fotografitë e Bashkëngjitura  
    Ndryshuar për herë të fundit nga beni33 : 24-05-2011 më 17:51 Arsyeja: HASHIMI VET BELIGRADI

  4. #24
    Perjashtuar
    Anëtarësuar
    15-12-2010
    Vendndodhja
    ....Europe...
    Postime
    1,155
    Citim Postuar më parë nga beni33 Lexo Postimin
    JU gjdo dit po deshmoeni se jeni anti shqiptar dhe ju ka kaplu paniku uniform me vedsh qe me vjedh dhe me kercnu e me dhunu femra shqiptare esht turp pra kto gjera ju qe flisni aq shum ne emer te UCK-S JU PIKRISHT JENI TE zhytur dhe te dushimt
    ju sot nuk jeni ne gjendje ti shpartalloni nje krup kriminelesh ser ku ata edhe magjistralet jav bllokojn e ktu ne forum shitni mend dhe patriotizem ik tash q...........

    ...ti veq moti e ke deshmu veten qe sje Shqiptar hiq me ket lloj shkrimi...
    ....nesje e dim qe i perket minoritetit....s'ta zom per te madhe....

  5. #25
    BASHKIM KOSOVE ME SHQIPERINE DHE JO PAZARLLEQE ME SERBINE E GREQINE

  6. #26
    BASHKIM KOSOVE ME SHQIPERINE DHE JO PAZARLLEQE ME SERBINE E GREQINE

  7. #27
    BASHKIM KOSOVE ME SHQIPERINE DHE JO PAZARLLEQE ME SERBINE E GREQINE

  8. #28
    BASHKIM KOSOVE ME SHQIPERINE DHE JO PAZARLLEQE ME SERBINE E GREQINE

  9. #29
    BASHKIM KOSOVE ME SHQIPERINE DHE JO PAZARLLEQE ME SERBINE E GREQINE

  10. #30
    i/e regjistruar Maska e Llapi
    Anëtarësuar
    08-08-2002
    Postime
    10,979
    Bekim Haxhiu - Kamishi, Deputet I PDK-se
    Albin Kurti na trego pse e refuzove uniformen e UCK-se kur ajo tu afrua ne Likoc te Skenderajt.
    Do t´i luftoj spiunet dhe tradhtaret e kombit deri ne vdekje.

  11. #31
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    18-04-2006
    Postime
    560
    Pasi u clirue dhe u fitua Kosova-fale luftes se UCk-se dhe gjithe popullit shqiptare liridashes, por edhe me ndihmen shume te madhe te Anglo-Amerikanve, une isha shume i gezuar se shkau nuk sundonte ma Kosoven, kemi policin tone qe flasin shqip dhe jepin komanden shqip, dhe mendova se siq jame i gezuar une do tge tjen edhe gjithe shqiptaret tjer. dhe do te punojm per pavarsin e Kosove, por siq gjdo shtepi qe ka nje dreq, edhe kosova pase luftes, doli nje DREQ[Albin kurti] dhe eshte kunder pavarsis dhe kunder qeveris-kuptohet kunder policis se kosoves!ky dreq [Albini] done ta pertrin rrugen e Millosheviqit dhe Kosoven deshiron ta mbaje ne agjenten nderkombetare si vend i krizave, si vend problem, dhe vende qe nuk dine ta udheheqin shqiptaret! Albini pase lufte qe kure formoj "vetvendosje' thoshte se kosova nuk do te kete pavarsi, vetem autonomi nen serbi, kosova kurre nuk do te nihet nga nderkombetaret, por nuk i doli keshtu, ngase Thaqi shpalli pavarsin dhe u pranua nga shtetet me te fuqishem si ekonmikishte ashtu edhe popitikishte, dhe Albini mbeti me gishta ne goje!
    Tani fyen udheheqsin tone shqiptare, ngjyrose qeverin tone me boje, i demton veturat e qeveris dhe policis shqiptare, grushton policin shqiptare, e qka kerkon ky njeri, kur nuk e done pavarsin dhe nuk rrespekton ekzekutivin dhe popicin e Kosoves, nje jame i sigurt se ky njeri Albin Kurti eshte kunder pavarsis se Kosoves, pse qushe tek, eshte filozofi e madhe dhe une nuk munde te pergjigjem!
    i mbetet popullit ta gjykon kete person pse eshte kunder pavarsis se Kosoves!

  12. #32
    i/e regjistruar Maska e beni33
    Anëtarësuar
    27-04-2008
    Postime
    4,230

    dardaniAU

    Citim Postuar më parë nga dardaniAU Lexo Postimin
    Pasi u clirue dhe u fitua Kosova-fale luftes se UCk-se dhe gjithe popullit shqiptare liridashes, por edhe me ndihmen shume te madhe te Anglo-Amerikanve, une isha shume i gezuar se shkau nuk sundonte ma Kosoven, kemi policin tone qe flasin shqip dhe jepin komanden shqip, dhe mendova se siq jame i gezuar une do tge tjen edhe gjithe shqiptaret tjer. dhe do te punojm per pavarsin e Kosove, por siq gjdo shtepi qe ka nje dreq, edhe kosova pase luftes, doli nje DREQ[Albin kurti] dhe eshte kunder pavarsis dhe kunder qeveris-kuptohet kunder policis se kosoves!ky dreq [Albini] done ta pertrin rrugen e Millosheviqit dhe Kosoven deshiron ta mbaje ne agjenten nderkombetare si vend i krizave, si vend problem, dhe vende qe nuk dine ta udheheqin shqiptaret! Albini pase lufte qe kure formoj "vetvendosje' thoshte se kosova nuk do te kete pavarsi, vetem autonomi nen serbi, kosova kurre nuk do te nihet nga nderkombetaret, por nuk i doli keshtu, ngase Thaqi shpalli pavarsin dhe u pranua nga shtetet me te fuqishem si ekonmikishte ashtu edhe popitikishte, dhe Albini mbeti me gishta ne goje!
    Tani fyen udheheqsin tone shqiptare, ngjyrose qeverin tone me boje, i demton veturat e qeveris dhe policis shqiptare, grushton policin shqiptare, e qka kerkon ky njeri, kur nuk e done pavarsin dhe nuk rrespekton ekzekutivin dhe popicin e Kosoves, nje jame i sigurt se ky njeri Albin Kurti eshte kunder pavarsis se Kosoves, pse qushe tek, eshte filozofi e madhe dhe une nuk munde te pergjigjem!
    i mbetet popullit ta gjykon kete person pse eshte kunder pavarsis se Kosoves!
    me gjith prapaganden qe keni bo ju gjat 3 viteve levizja vetvendosje prap arriti te jet subjekti i 3-t ne parlament pra me gjash ne te ardhmen dote jet subjekt udhheqes nje e di pdk DOTE psoj disfat ne te ardhmen kur ki parasysh kur te fillojn largimet e ftyrave politike nga kjo parti komuniste e hashim thaqit
    Ndryshuar për herë të fundit nga beni33 : 24-05-2011 më 21:42 Arsyeja: HASHIMI VET SHKAU

  13. #33
    i/e regjistruar Maska e beni33
    Anëtarësuar
    27-04-2008
    Postime
    4,230

    Levizja Vetvendosje Kuq E Zi


    L

    Me Levizjen Vetvendosje Jemi Shqiptar Te Vertet

  14. #34
    i/e regjistruar Maska e beni33
    Anëtarësuar
    27-04-2008
    Postime
    4,230

    hardi

    Fleni Fleni
    Ndryshuar për herë të fundit nga beni33 : 24-05-2011 më 21:50 Arsyeja: HASHIMI VET SHKAVELLI

  15. #35
    i/e regjistruar Maska e beni33
    Anëtarësuar
    27-04-2008
    Postime
    4,230

    Thumbs up Kosova Esht Shqiperi

    Mos I Besoni Hajnave
    Ndryshuar për herë të fundit nga beni33 : 24-05-2011 më 21:55 Arsyeja: HASHIMI ESHT .M...... ME LULA

  16. #36
    i/e regjistruar Maska e Mbinjeriu
    Anëtarësuar
    10-09-2009
    Postime
    397
    -Albin Kurti,është njeri i proceseve të mëdha,dhe Albini të nderuar kishte një funskion gjatë periudhes së luftes,apo duhet rifreskuar memorien disave këtu!
    -Ka shumë mënyra të japësh kontribut për vendin tënd,dhe Albini ka gjetur një menyrë edhe gjatë asaj kohe pasi zëri i tij arriti të dëgjohej shumë,duke marrë parasysh se Albini ishte promotor i shumë protestave studentore.
    -Kush do që shkruan marrina si puna e këtijë LLapit,vertetë dy gjëra i kam në mendje:Ose është ak(aftësi e kufizuar)ose nuk është Shqiptarë,por mendojë se opcioni i parë është i drejtë në këtë rast.
    -Jam prej atyre që mezi presë të lexojë shkrimet e Albinit,dhe me të drejtë se ndikon që unë të i qartësojë disa gjëra që më mundojnë,dhe që akoma nuk i kam definuar,dhe kur lexojë Albin i cili shkruan aq mirë,u çaset në menyrë të duhur sfidave me të cilat tani e sa kohë ballafaqohemi,dhe si gjithmonë në shkrimet e Albinit shihet qartë se sa vizionar që është,dhe nganjëherë them se ky njeri është encikolpedi në vete,ose mund të i them me plotkuptimin e fjales njeri erudit(Njeri i cila ka njohuri nga të gjitha fushat)i tillë është Albini.
    -Sot kyçem në disa forume dhe shohë disa kretenë që marrin guxim të vënë në dyshim atdhedashurine e Albinit,vertete kjo me shqeteson se sa naivë janë.
    Kjo goje nuk eshte per keta veshe

  17. #37
    EAGLE warrior Maska e MafiaWarz
    Anëtarësuar
    12-05-2010
    Postime
    1,787
    Citim Postuar më parë nga Llapi Lexo Postimin
    Vetfundosja qe prin para edhe LDK-se per ta pengue Kosoven ne çdo lami te jetes te shkoi perpara drejt integrimeve euroatlantike kjo po shifet sdo koment
    LDK ka qen pengesa me e madhe ne luft per Çlirimin e vendit
    vetfundosja sot eshte kundershtari ma i madh i vendit ne te gjitha sferat
    por nja duhet ta dim se komunistet-titist pleq kan fillue te plaken shum e disa edhe jan vdek
    ndera keta te vetfundosjes jan te bit e tyre
    ket besoi qe e dini te gjith

    Ne disa vende me te drejte e ke , jo qe jam pro ndonje partie por vetvendosja sipas meje po luan lojra femijesh dhe jo lojra logjike.

    Hajde pi largoim te gjithe nderkombtaret nga vendi yn?

    Kush do na mbroje? Albin Kurti me adoloshentet do te del dhe t'ia kthej pushken shkaut?
    Praises due to the most high, Allah

    Praises due to the most fly, Prada

    Baby, I'm magic, ta-dah

  18. #38
    i/e regjistruar Maska e Llapi
    Anëtarësuar
    08-08-2002
    Postime
    10,979
    Citim Postuar më parë nga Mbinjeriu Lexo Postimin
    -Albin Kurti,është njeri i proceseve të mëdha,dhe Albini të nderuar kishte një funskion gjatë periudhes së luftes,apo duhet rifreskuar memorien disave këtu!
    -Ka shumë mënyra të japësh kontribut për vendin tënd,dhe Albini ka gjetur një menyrë edhe gjatë asaj kohe pasi zëri i tij arriti të dëgjohej shumë,duke marrë parasysh se Albini ishte promotor i shumë protestave studentore.
    -Kush do që shkruan marrina si puna e këtijë LLapit,vertetë dy gjëra i kam në mendje:Ose është ak(aftësi e kufizuar)ose nuk është Shqiptarë,por mendojë se opcioni i parë është i drejtë në këtë rast.
    -Jam prej atyre që mezi presë të lexojë shkrimet e Albinit,dhe me të drejtë se ndikon që unë të i qartësojë disa gjëra që më mundojnë,dhe që akoma nuk i kam definuar,dhe kur lexojë Albin i cili shkruan aq mirë,u çaset në menyrë të duhur sfidave me të cilat tani e sa kohë ballafaqohemi,dhe si gjithmonë në shkrimet e Albinit shihet qartë se sa vizionar që është,dhe nganjëherë them se ky njeri është encikolpedi në vete,ose mund të i them me plotkuptimin e fjales njeri erudit(Njeri i cila ka njohuri nga të gjitha fushat)i tillë është Albini.
    -Sot kyçem në disa forume dhe shohë disa kretenë që marrin guxim të vënë në dyshim atdhedashurine e Albinit,vertete kjo me shqeteson se sa naivë janë.
    Hajde ti patrioti me bateria kineze na trego qfar kontributi na paska dhan albin-daqiq-tadiqi sipas teje
    dhe e dim qe me endje i lexon shkrimet e ti
    sepse te gjith ata qe nuk i kontribuan luftes e per ata qe te gjith jan kunder UÇK-se e kunder SHtabit e Drejtoris se saj jan me albin-daqiqin
    te gjith ata qe demostruan dhunshem kunder pavarsis kunder kushtetutes kunder simboleve te shtetin te Kosoves kunder institucioneve te kosoves dhe ne fund kunder Autostrades qe e lidh kombin jan me albin-daqiq-tadiqin
    per ket e dim te gjith
    por ini nji pakic per fat te mier dhe po e humbni perkrahjen dita me dit

    per keto ma se miri u ka tregue Ambasadori i SHBA-ve Dell se Albini e Tadiqi me serbin e rusin jan te nji mendimi e ne nji lini qe po perpiqen ta ndajn Kosoven
    por jo o albin-daqiq-tadiqi sdo tia dalesh kurr
    dhe masi po e lexoishe e degjoishe me shum vullnet albin-daqiq-tadiqin tregona ti pra masi ai nuk u pergjegj kurr
    perse nuk e veshi uniformen e UÇK-se gjat luftes por ju dorzue daqiqit vet hajde trima te pas luftes me bateria kineza tash qe po shitni trimni

    edhe sa i perket se qfar ti mendon per mua se a jam shqiptar apo jo kjo tregon ma se mire se kush ini ju dhe deri ne qfar shkalle te urrejtjes kini ju te vetfundosjes se albin-tadiq-daqiqit per ne ish pjestaret e UÇK-se
    dhe ne fund populli i votoi Çlirimtaret dhe besoi se do te qeverisin edhe shum shum koh

    e juve te vetfundosjes besoi kot ju organizoi serbija e rusija per ta shkatrrue e nda ket shtet te ri e te vogel por sdo tia dilni
    kurr sa te kt frymen e fundit edhe Çlirimtari i fundit ne Kosove
    Do t´i luftoj spiunet dhe tradhtaret e kombit deri ne vdekje.

  19. #39
    i/e regjistruar Maska e Mbinjeriu
    Anëtarësuar
    10-09-2009
    Postime
    397
    Llapi

    -Unë jam nacionalist(patriot),nuk jam prej atyre pseudopatriotëve si puna juaj që vazhdimisht "lehin"dhe thirren në emër të luftes çlirimtare,kur shumë mirë e dimë se ajo ishte veçnjë luftë guerile,pasi ne nuk e deshtem luften.
    -E di bindjen tënde dhe se je pjesë e këtyre "zagarëve"që tashmë i kemi në pushtet dhe janë urtësuar dhe po i marrin gjërat qetë,madje shkelen dhe po shkelin mbi "idealet"e tyre të cilat veç i kanë harruar(si mund të i harrojnë nëse nuk kanë ekzistuar kurrë)!
    -Mua nuk më plasë **** për ambasadorin e SHBA-ve Dell,dhe nuk më bëhet vonë nga ajo se çfarë mund të llomotitë ai plehrë,se në fund të fundit ai mundohet të e bëjë dhe Albinin "zagar"sikurse bëri me Hashimin dhe klasen tjeter politike,duke qënë se Albini nuk është nënshtrues kjo e irriton pa masë ambasadorin tonë të dashur që nuk lë vend pa futur hundët!
    -Shihet se nuk i kupton gjërat,të gjithë nuk mundemi të kapim pushkën dhe të dalim në mal,je shumë miop(shkurtëpamës) dhe nuk shehë më largë se hunda,se nuk kontribohet veç me pushkë në dorë,dhe e arsyetojë plotesishte se nuk ka pranuar te uniformohet se atehere do ishte nen komanden e ndonje çobani,duhet thene troç Uçk-ja nuk ka pasur strukture udheheqese te mirefillte.
    Shqetesimi qe u ka bere Albini nderkombetareve i ka detyruar qe edhe te e burgosin,dhe e dime se burgosja Albinit në burg i turpëron edhe vet ndërkombëtarët sepse ata në vendet e tyre nuk do të burgosnin njerëz për bindje politike,po të bënin një gjë të tillë do të përballeshin me protesta të fuqishme nga opinioni publik sepse te burgosur politik kanë pasur vetëm sistemet komuniste dhe ato fashiste si ai Milloshoviqit!
    Ndryshuar për herë të fundit nga Mbinjeriu : 25-05-2011 më 06:19
    Kjo goje nuk eshte per keta veshe

  20. #40
    Perjashtuar
    Anëtarësuar
    15-12-2010
    Vendndodhja
    ....Europe...
    Postime
    1,155
    Citim Postuar më parë nga Llapi Lexo Postimin
    Bekim Haxhiu - Kamishi, Deputet I PDK-se
    Albin Kurti na trego pse e refuzove uniformen e UCK-se kur ajo tu afrua ne Likoc te Skenderajt.
    ....a ende aj zagari nuk eshte pergjigjur ne ket pytje a? ....
    ...jo hiq mos te pergjigjet se po e dim qe ishte dhe eshte Proserb.

Faqja 2 prej 7 FillimFillim 1234 ... FunditFundit

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund të hapni tema të reja.
  • Ju nuk mund të postoni në tema.
  • Ju nuk mund të bashkëngjitni skedarë.
  • Ju nuk mund të ndryshoni postimet tuaja.
  •