Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 5
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  18-05-2011
  Postime
  192

  Si te arrihet deri ne Universitetin e Harvardit?

  Nese dikush ka qene ne Harvard, a mund te me japin instruksione si te mberrihet deri atje?

 2. #2
  100%shqiptare Maska e loneeagle
  Anėtarėsuar
  25-04-2002
  Vendndodhja
  not where i want to be
  Mosha
  38
  Postime
  4,226
  kerkesat jane teper te larta jo kushdo mund te shkoj ka dy menyra

  1. te plotesosh te gjithe kerkesat edhe te kesh pak fat

  2. te besh dhurime marramendese per universitetin ketu behet fjale me miliona dollare

  per kushtet qe kerkohen te plotesosh shko ne google ose ne faqen zyrtare. gjithashtu ne fb ke nje faqe per shqiptaret qe kane shkuar ose shkojne atje ndoshta te ndihmojne. eshte teper e veshtire good luck!

  sa per presidentin nuk e meritonte te shkonte por shkoj se si nuk e di trump nuk e lane te thonte me teper
  I LOVE GOD

  j&g

 3. #3
  Ragnald
  Anėtarėsuar
  18-06-2006
  Vendndodhja
  london
  Postime
  4,442
  Dmth sipas mendimit tend star star stars , ky universitet na qeka vetem per borgjezet apo jo?

 4. #4
  i/e regjistruar Maska e Sofi _
  Anėtarėsuar
  09-04-2011
  Postime
  494
  Fighterme,

  Une s'kam qene ne Harvard, por po te punosh shume e jesh i perkushtuar e po t'i permbushesh te gjitha kerkesat (qe ata i nenvizojne e i gjen ke faqja e tyre), dhe te aplikosh ne menyre te sakte duke plotesuar afatet, nuk ka perse te mos shkosh ne shkollen qe do.

  Kuptohet dhe aty ka ca gjera politike, si me thene, e ceshtje paresh, po keto egzistojne kudo ne bote e ne cdo universitet.

  Hajt suksese

 5. #5
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  18-05-2011
  Postime
  192
  Citim Postuar mė parė nga **** Lexo Postimin
  kerkesat jane teper te larta jo kushdo mund te shkoj ka dy menyra

  1. te plotesosh te gjithe kerkesat edhe te kesh pak fat

  2. te besh dhurime marramendese per universitetin ketu behet fjale me miliona dollare

  per kushtet qe kerkohen te plotesosh shko ne google ose ne faqen zyrtare. gjithashtu ne fb ke nje faqe per shqiptaret qe kane shkuar ose shkojne atje ndoshta te ndihmojne. eshte teper e veshtire good luck!

  sa per presidentin nuk e meritonte te shkonte por shkoj se si nuk e di trump nuk e lane te thonte me teper

  Me cfare fjalesh ta kerkoj ne fb per shqiptaret qe kane shkuar atje?

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •