Close
Faqja 3 prej 19 FillimFillim 1234513 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 60 prej 376
 1. #41
  Dominus Albanae Maska e Geri Tr
  Anėtarėsuar
  17-08-2009
  Vendndodhja
  Tirana the Shitty Metropolis
  Postime
  1,837
  Citim Postuar mė parė nga skender76 Lexo Postimin
  Sa e kan ēmimin....
  Gero, mos ma prish temen mor burr, se jam i interesum megjithmend.
  Du t'gjej disa piktura me autor shqiptar, i du per shpin time.

  Ju lutem pres info nga te tjer!
  S 'jam tu ta prish, anej na rruga e Durrsit ka po edhe nga rruga e kavajes ka piktura te mire,une per vete nuk ja di cmimin po ti shko njher shifi se i ke nga te gjitha madhesite dhe llojet
  Tė gjitha gjėrat qė ne shohim apo duken, janė vetėm njė ėndėrr brenda njė ėndrre

 2. #42
  i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
  Anėtarėsuar
  19-11-2003
  Vendndodhja
  sopr'un'curva
  Postime
  13,380
  Nero,

  kur te vish ne tirane, me boj mp,

  te coj tek nji miku im qe o piktor, po vetem per ate punen s'te ndihmojme dot

  se mos i do pikturat me te mos te shku mendja mo

  --- La Madre dei IMBECILI e sempre in cinta...

  ---voudou.. ---

 3. #43
  not exist Maska e skender76
  Anėtarėsuar
  10-06-2003
  Vendndodhja
  Sa me larg Shqiperise...
  Postime
  4,760
  Citim Postuar mė parė nga KAT Lexo Postimin
  Nero,

  kur te vish ne tirane, me boj mp,

  te coj tek nji miku im qe o piktor, po vetem per ate punen s'te ndihmojme dot

  se mos i do pikturat me te mos te shku mendja mo  KAT flm.
  Duket njeriu serioz...
  paqen, e sjell vetem drejtsia

 4. #44
  not exist Maska e skender76
  Anėtarėsuar
  10-06-2003
  Vendndodhja
  Sa me larg Shqiperise...
  Postime
  4,760
  Citim Postuar mė parė nga Geri Tr Lexo Postimin
  S 'jam tu ta prish, anej na rruga e Durrsit ka po edhe nga rruga e kavajes ka piktura te mire,une per vete nuk ja di cmimin po ti shko njher shifi se i ke nga te gjitha madhesite dhe llojet
  Po mir o Geri Tr, meqe thu ti.....
  paqen, e sjell vetem drejtsia

 5. #45
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  14-06-2010
  Postime
  39

  Lidhjet mė tė thjeshta e tė lira tė internetit nė Shqipėri

  Desha te di disa menyra lidhjesh me internet dhe sa kushto por jo shume te shtrenjte.dua te them pervec lidhjes me albtelekom sepse ne zonen ku jetoj nuk ka tel.shtepie. SI DHE DESHA TE DI A OFRON NDONJE SHERBIM ALBTELEKOM PER MUA QE SKAM LINJE TELEFONIE NQS. PO SA KUSHTO

 6. #46
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  14-06-2010
  Postime
  39

  lidhje interneti

  Desha te di disa menyra lidhjesh me internet dhe sa kushto por jo shume te shtrenjte.dua te them pervec lidhjes me albtelekom sepse ne zonen ku jetoj nuk ka tel.shtepie. SI DHE DESHA TE DI A OFRON NDONJE SHERBIM ALBTELEKOM PER MUA QE SKAM LINJE TELEFONIE NQS. PO SA KUSHTO

 7. #47
  Administrator Maska e gen|us
  Anėtarėsuar
  21-03-2007
  Vendndodhja
  Poroj
  Postime
  272


  ALBtelecom, sjell pėr ju ofertėn mė fantastike tė internetit. Duke filluar nga 999 Lekė nė muaj shijoni cilėsinė e lartė tė internetit tė ofruar nga ALBtelecom. Aplikoni pėr shėrbimin e ADSL tė ALBtelecom dhe pėrfitoni; Model WIRLESS, Instalimin dhe 2 muaj Internet. Tė gjitha janė FALAS.

  Ēmimet e paketave tė shėrbimit tė ADSL janė ulur deri nė 40 pėr qind si dhe janė hequr kufizimet pėr paketat e tjera, duke u mundėsuar klientėve internet pa limit, me cilėsi mė tė lartė, tė shpejtė dhe tė sigurt sipas nevojave tė tyre.


  ALBtelecom ofron paketėn “Ekonomike” pėr vetėm 999 Lekė/muaj, “ADSL Unlimited” 512/128 Kbit/s pėr vetėm 2,499 Lekė nė muaj. Paketa “ADSL Unlimited” 1024/256 Kbit/s pėr vetėm 2,999 Lekė nė muaj. Nėse doni mė shumė, ALBtelecom ofron paketėn ADSL PRO1024/256 Kbit/s me IP Statike pėr vetėm 4, 999 Lekė/muaj. ADSL PRO 2048/512 Kbit/s me IP Statike pėr vetėm 7,499 Lekė/muaj dhe paketėn ADSL 4096/768 Kbit/s IP Statike pėr vetėm 9,999 Lekė/muaj.


  Nxitoni tė vizitoni pikat e shitjes sė ALBtelecom pėr tė mėsuar mė shumė rreth ofertės.


  Pėr mė shumė informacion telefononi Shėrbimin e Kujdesit ndaj Klientit 123  ALBtelecom
  Lidhja mė e fortė mes nesh!


  *Abonentėt ALBtelecom tani mund tė paguajnė faturėn e tyre mujore pranė tė gjitha drejtorive tė ALBtelecom, degėve tė bankės BKT, si dhe pranė Postės Shqiptare, kudo nė Shqipėri. Ky shėrbim ofrohet falas pėr tė gjithė abonentėt ALBtelecom.


  ttp://www.albtelecom.al/web/news_alb.aspx?id=637

 8. #48
  Citim Postuar mė parė nga gen|us Lexo Postimin
  [B]

  ALBtelecom, sjell pėr ju ofertėn mė fantastike tė internetit....[B]
  Hahahahahahhahaha
  Keyboard not found .... press any key to continue!

 9. #49
  Dark Angel Maska e smokkie
  Anėtarėsuar
  08-01-2004
  Vendndodhja
  verdalle
  Postime
  1,137
  Citim Postuar mė parė nga P@R4nOi@C_LorD Lexo Postimin
  Hahahahahahhahaha
  Me te vertete qe eshte per te qeshur.
  Do e kete shkruar si humor por humor i zi anglez!
  Cdo gje eshte relative...

 10. #50
  i/e regjistruar Maska e s138942
  Anėtarėsuar
  24-06-2007
  Vendndodhja
  Torino
  Mosha
  32
  Postime
  172

  Arrow Ku mund tė gjej gota plastike pėr birrė

  Jam duke kerkuar gota plastike transparente nje perdorimshme per te sherbyer birre por nuk i gjej dok kund pasi me duhen per nje aktivitet te pakten 1000 gota.
  Nese ndonjeri din ndonje pike qe shesin ne Tiran, Shkoder, Durres apo ndonje qytet tjeter do me bente shum ndere po te ma tregonte se ku mund ti gjej.

  Me poshte po vendos disa foto per te krijuar nje ide me te qarte se qfare po kerkoj.  URL .net http:// .com www. .it ftp:// .al https:// . . . . . . . . .

 11. #51
  . Maska e illyrian rex
  Anėtarėsuar
  11-10-2009
  Vendndodhja
  ne fronin tim
  Postime
  4,491
  Keto gota nuk gjenden!!??....ne Kosove shkelim mbi to....

  Ja nje mundesi e mire per me ba biznes ne shqiperi

  p.s. Nese ke mundesi me shku ne Prizren, po te garantoj se do te gjesh me miliona...

 12. #52
  Nė ēdo supermarket gjen me kunjtalė si kėto,jo me kile,po me kunjtalė.Shko te QTU(EUROMAX) dhe ke pėr tė gjetur pa fund.Mesa di,shiten nė pako qė kanė 100 copė brėnda dhe kushtojnė diku te 200 lekė (tė reja) pakoja.

  P.S: Mesa di unė,kėto gota pėrdoren mė tepėr nė Institucione Shėndetėsore,pasi janė njėpėrdorimshe.Nėpėr Spitale,Klinike Dentare,etj etj.Unė nuk di tė pėrdoren pėr birrė.Ja gota standarde dhe klasike pėr birrė:


  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga BlooD_VenoM : 18-08-2010 mė 19:08
  "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

 13. #53
  i/e regjistruar Maska e s138942
  Anėtarėsuar
  24-06-2007
  Vendndodhja
  Torino
  Mosha
  32
  Postime
  172
  Ok BlooD_VenoM do kaloj kete fundjave te shikoj njehere, edhe pse me kishin then qe nuk ka.
  PS: Ajo gota qe tregon ne foto ti BlooD_VenoM perdoret neper lokale, ndersa ne nje fest ne hapesire ku secili merr birren ne dore dhe vazhdon per hesap te vet nuk perdoren, ose ne diskoteka gjithashtu apo lokale qe kan hapesira te jashte ku smund ti kontrollojne klientet.
  URL .net http:// .com www. .it ftp:// .al https:// . . . . . . . . .

 14. #54
  i/e regjistruar Maska e SERAFIM DILO
  Anėtarėsuar
  06-01-2008
  Postime
  7,110
  1000 gota plastike bčjnč 5 o 10 euro,futi dhe 20 euro te tjera e porositi nga australia...

 15. #55
  i/e regjistruar Maska e daniel00
  Anėtarėsuar
  05-06-2004
  Vendndodhja
  tr
  Postime
  2,836
  Neqoftese nuk i ke ble akoma ne tr ke te tregu i shumices qe eshte nga qyteti i nxenesve , gota plastike pyeta edhe benin 800 leke te vjetra 100 cope , pra me 8000 leke te vjetra maro pune . Klm !
  Ngjeshur me brezin e se vertetės,parzmoren e drejtėsisė,mburojėn e besimit dhe shpatėn e Frymės.

 16. #56
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  10-05-2006
  Postime
  3,344


  Paska rene zija per gota plastike ?! Po kaloj ne ndonje Dollar store (Atje ku blehet cdo gje me 1$)Dhe po ti dergoj .Po ti bej dhurat se jane goxha lire

  100 cope i merr per 1$ .Me bere te pyes neser per kurjozitet se me duhen dhe mua ca
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga alnosa : 19-08-2010 mė 16:03

 17. #57

  Ndihme per cmime/blerje.

  Pershendetje jam i interesuar ne blerjen e nje Bufi.Kerkova neper internet po nuk gjeta gje.Eshte shume e rendesishme.
  Me car pash,ky ishte me i fisshmi: Barn Owl.
  Di ndonje se ku mund te gjej ?

  Faleminderit paraprakisht.


  "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

 18. #58
  Τρελάρα Maska e Ksanthi
  Anėtarėsuar
  22-12-2007
  Vendndodhja
  Στ'αστέρια
  Postime
  2,763
  Me fal qe te pyes po ce do bufin ?

 19. #59
  Ta kryqezoj me nje dragua qe te pjellin nje aligator me krahe pastaj.lol
  Po me duhet de.
  "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

 20. #60
  krenar qe jam malsor..... Maska e _MALSORI_
  Anėtarėsuar
  21-07-2005
  Vendndodhja
  diku neper bote
  Postime
  2,638

  mos u lodh..

  mos u lodh shume more..ke ne forumin shqiptare me shumice..veq tregojua cfare karakteristikash te pelqejne dhe me vrap i ke te dera..
  a do male me debore,trima te forte dhe malsore,fort bujare dhe burrerore,shko ne kukes i ke me dore.

Faqja 3 prej 19 FillimFillim 1234513 ... FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •