Close
Faqja 3 prej 3 FillimFillim 123
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 47 prej 47
  1. #41
    i/e regjistruar Maska e Llapi
    Anëtarësuar
    08-08-2002
    Postime
    10,979
    Citim Postuar më parë nga G-2 Lexo Postimin
    ardian e llapit edhe lumnije thaci nime eshte 'ligjeruese' hahah!
    edhe azem syla eshte 'doktor' virtual nga nja nga nje website ka ble diplomen!:^lulja3

    jeni mesuar ju me rrena e mashtrime se vlera te dijes dhe kombetare nuk keni!
    prandaj sa te shkoi le te shkoi keshtu e kane hajdutet !
    per keto akuza te pa baza qe po naj ban
    populli po ne jep besimin haaaaaaaaaaa
    Do t´i luftoj spiunet dhe tradhtaret e kombit deri ne vdekje.

  2. #42
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    30-12-2009
    Postime
    1,594
    Citim Postuar më parë nga Llapi Lexo Postimin
    per keto akuza te pa baza qe po naj ban
    populli po ne jep besimin haaaaaaaaaaa
    llap votat i vodhet mu ne bastionet e pdk-se eshte dashur te rivotohet!
    edhe pse eshte bere rivotimi vjedhja ka qene perseri ne mase te madhe!

    kete e kane then ambasadori amerikan chris dell!
    abasadori franqez dhe ai italian!

    ambasadori gjerman
    dhe dhe deputetja europiane lajcak!

    erdhet ne pushtet me voten e vjedhur dhe me premtime boshe!
    prandaj edhe si te tille qe jeni i duheni serbise se shantazhoheni leht nga rada trajkoviq!

    dhe serbia nuk do te kishte mundesi te gjente me te mire per bisedime e negociata se hajdutet e kriminalizuar dhe te shantazhuar deri ne maja sic eshte thaci me compani!

    pra ti e din fare mire se ne nivel kosove po te mos ishte bere vjedhja masive sic tha antari i pdk z.hoti dhe sic tha edhe jakup krasniqi edhe gani koci edhe z. musliu etj eksponente te pdk ju nuk do te ishit ne pushtet kurr!

    pra ju jo qe ua vodhet votat te tjereve ju ua vodhet votat edhe brenda partise njerzve te juaj ju jein deshmuar se hajnin e keni ne gjak dhe vetem ne ate menyre vini ne pushtet!

    por te siguroi se ky eshte fundi i hajnave!
    po te mos vidhej vota nga shiku ju do te ishit dikun ne nivel kosove 7-8%!
    Ndryshuar për herë të fundit nga G-2 : 21-05-2011 më 08:08

  3. #43
    i/e regjistruar Maska e Llapi
    Anëtarësuar
    08-08-2002
    Postime
    10,979
    Citim Postuar më parë nga G-2 Lexo Postimin
    llap votat i vodhet mu ne bastionet e pdk-se eshte dashur te rivotohet!
    edhe pse eshte bere rivotimi vjedhja ka qene perseri ne mase te madhe!

    kete e kane then ambasadori amerikan chris dell!
    abasadori franqez dhe ai italian!

    ambasadori gjerman
    dhe dhe deputetja europiane lajcak!

    erdhet ne pushtet me voten e vjedhur dhe me premtime boshe!
    prandaj edhe si te tille qe jeni i duheni serbise se shantazhoheni leht nga rada trajkoviq!

    dhe serbia nuk do te kishte mundesi te gjente me te mire per bisedime e negociata se hajdutet e kriminalizuar dhe te shantazhuar deri ne maja sic eshte thaci me compani!

    pra ti e din fare mire se ne nivel kosove po te mos ishte bere vjedhja masive sic tha antari i pdk z.hoti dhe sic tha edhe jakup krasniqi edhe gani koci edhe z. musliu etj eksponente te pdk ju nuk do te ishit ne pushtet kurr!

    pra ju jo qe ua vodhet votat te tjereve ju ua vodhet votat edhe brenda partise njerzve te juaj ju jein deshmuar se hajnin e keni ne gjak dhe vetem ne ate menyre vini ne pushtet!

    por te siguroi se ky eshte fundi i hajnave!
    po te mos vidhej vota nga shiku ju do te ishit dikun ne nivel kosove 7-8%!
    se paku do te qendroim ne pushtet edhe nja 40 vite
    haaaaaa a jan boll per juve ei
    a te gjata besa jan se do skini me mujt e me i prit deri ne fun keni me cof para kohe haaaaaaaaa
    Do t´i luftoj spiunet dhe tradhtaret e kombit deri ne vdekje.

  4. #44
    he he hee... Maska e halla mine
    Anëtarësuar
    05-01-2011
    Vendndodhja
    brojë
    Postime
    1,466
    Diqka qka kuptohet qarte nga Tigri eshte se nuk e tha asnje, po ritheksoj asnje fjale te mire per hashiminin. Nese tha diqka per te(shume pak) atehere e tha ne kontekst negativ.
    Bile i tha shkurt mos e qo kryet si knus mu krekos.. se kush jam une e qka kam ba.. mos rrej se s'je kerkushi.
    Pastaj edhe e akuzon hapur si nje nder shkaktaret e ndarjes se UCK-se..
    Kete na e kemi dite por tash e thote luftetari qe i ka pesu direkt dhe menjeher pasojat e kesaj ndarjeje.. me munges te mjeteve, luftareve, organizimit..etj.
    Ndrarja e UCK-sa ka rendesi shume te madhe ne historine e luftes dhe rrjedhat e saj te atehershme. Pak a shume si ballistet me partizan. Kjo duhet te del ne shesh gjithsesi.. nese dojme ta pastrojme vendin dhe te marrim rruge te mbare.
    Kjo dikujt do t'i kushtoje.. mirepo nese ATDHEU ESHTE MBI TE GJITHA, kjo eshte domosdoshmeri.
    Asnjë kompromis, kurr asnjëher.. deri n'apokalips!

  5. #45
    i/e regjistruar Maska e Llapi
    Anëtarësuar
    08-08-2002
    Postime
    10,979
    Citim Postuar më parë nga halla mine Lexo Postimin
    Diqka qka kuptohet qarte nga Tigri eshte se nuk e tha asnje, po ritheksoj asnje fjale te mire per hashiminin. Nese tha diqka per te(shume pak) atehere e tha ne kontekst negativ.
    Bile i tha shkurt mos e qo kryet si knus mu krekos.. se kush jam une e qka kam ba.. mos rrej se s'je kerkushi.
    Pastaj edhe e akuzon hapur si nje nder shkaktaret e ndarjes se UCK-se..
    Kete na e kemi dite por tash e thote luftetari qe i ka pesu direkt dhe menjeher pasojat e kesaj ndarjeje.. me munges te mjeteve, luftareve, organizimit..etj.
    Ndrarja e UCK-sa ka rendesi shume te madhe ne historine e luftes dhe rrjedhat e saj te atehershme. Pak a shume si ballistet me partizan. Kjo duhet te del ne shesh gjithsesi.. nese dojme ta pastrojme vendin dhe te marrim rruge te mbare.
    Kjo dikujt do t'i kushtoje.. mirepo nese ATDHEU ESHTE MBI TE GJITHA, kjo eshte domosdoshmeri.
    e let eshte tju mashtroi njieri juve disave breee
    me nji gjysum fjale
    Do t´i luftoj spiunet dhe tradhtaret e kombit deri ne vdekje.

  6. #46
    i/e regjistruar Maska e skipetar
    Anëtarësuar
    07-12-2006
    Postime
    719
    Citim Postuar më parë nga Llapi Lexo Postimin
    se paku do te qendroim ne pushtet edhe nja 40 vite
    haaaaaa a jan boll per juve ei
    a te gjata besa jan se do skini me mujt e me i prit deri ne fun keni me cof para kohe haaaaaaaaa
    e pamujtne

    PDK se shpejti ka me u da si LDK

    kan me u nrru ligjet e pa 20 vene teprice palidhje per Shkije qe PDK i ka ne koalicion ne Kuvend nuk ka me mujte me bo qeveri

  7. #47
    i/e regjistruar Maska e skipetar
    Anëtarësuar
    07-12-2006
    Postime
    719
    Citim Postuar më parë nga projekti21_dk Lexo Postimin
    Po, pra, e vërteta duhet të thuhet hapur. Mos mendoni se është herët, përkundrazi jeni vonuar!

    Ndiqeni këtë intervistë me komandant "Tigrin" dhe mësohuni të besoni se e "vërteta" gjithmonë nuk është si ta servojnë disa që me veprat e tyre gati e nxinë historinë tonë më të lavdishme. Dalëngadalë do të dalë në shesh se kush e theu tehun e aktivitetit tonë dhe kush gati i shkaktoi katastrofë Kosovës duke përçarë UÇK-në.

    Ndiqeni tufëzën/linkun:

    http://www.kohavision.net/web/index....ory=12&id=2175
    I lumtë Ajvaz Berishës se, për sa e dëgjova, ka luftu me okupatorët Shkije e nuk ka bë luftë vëllavrasëse.

Faqja 3 prej 3 FillimFillim 123

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund të hapni tema të reja.
  • Ju nuk mund të postoni në tema.
  • Ju nuk mund të bashkëngjitni skedarë.
  • Ju nuk mund të ndryshoni postimet tuaja.
  •