Close
Faqja 2 prej 3 FillimFillim 123 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 40 prej 47
  1. #21
    Manitu Maska e kiniku
    Anëtarësuar
    08-07-2005
    Vendndodhja
    Mos të na vijë cudi se cdo frymor nga vete natyra priret të kerkoj ushqim; Lukreci
    Postime
    869
    -------------------------
    Ndryshuar për herë të fundit nga kiniku : 20-05-2011 më 14:25
    Where have all the good men gone
    & where are all the gods?

  2. #22
    United States of Albania Maska e USA NR1
    Anëtarësuar
    18-01-2010
    Vendndodhja
    KU
    Postime
    5,430
    [-----------------------
    Ndryshuar për herë të fundit nga USA NR1 : 20-05-2011 më 14:17

  3. #23
    SHKOZA
    Anëtarësuar
    28-08-2004
    Vendndodhja
    Prizren
    Postime
    619
    Une kam pas fatin qe te jem ne grupin e fundit te ushtareve qe kane dal nga Rahoveci dhe ne jemi ushtaret e njesitit ,, LUMI" dhe ,, Celiku " qe i kemi nxjerre civilet e fundit nga Rahoveci, mengjesin e dates 20 korrikut 1998. Pas kesaj nate ska pase civile te nxjerrur nga atje dhe as ushtare te mbetur. Se dij kur i paska shpetuar Kom. Tigri keta 500 civile? Sigurisht i ka takuar grykes me daten 19 korrik , se ate dite pjesa me e madhe e civileve jane larguar nga qyteti.
    Megjithate respkete per veprimtarine e tij .
    ATDHEU MBI TE GJITHA

  4. #24
    i/e regjistruar Maska e Brari
    Anëtarësuar
    23-04-2002
    Postime
    18,826
    mir eshte te hapet nji teme e vecante per ceshtjen RAHOVECI.

    Cfar ndodhi si ndodhi.. etjetj..

  5. #25
    Manitu Maska e kiniku
    Anëtarësuar
    08-07-2005
    Vendndodhja
    Mos të na vijë cudi se cdo frymor nga vete natyra priret të kerkoj ushqim; Lukreci
    Postime
    869
    Citim Postuar më parë nga Brari Lexo Postimin
    mir eshte te hapet nji teme e vecante per ceshtjen RAHOVECI.

    Cfar ndodhi si ndodhi.. etjetj..
    Nuk e di pse ushtaret e thjeshte qe jane pjese e ketij forumi nuk na zbardhin rrjedhen e ngjarjeve....
    Where have all the good men gone
    & where are all the gods?

  6. #26
    i/e regjistruar Maska e Llapi
    Anëtarësuar
    08-08-2002
    Postime
    10,979
    Citim Postuar më parë nga G-2 Lexo Postimin
    llapi nuk e ka gelje te konfrontohet me vetvehten!
    dhe pse pergenjeshtron veten ne te njejtin postim nuk e ke dert!

    pra sjelle ku eshte ajvaz berisha antar i pdk -se se na lodhe k... tuj rrejt e shpif ma zi se berat buzhala i biri udebashit jugosllav!

    per ty rrena eshte vertete dhe verteta eshte shpifje!
    tash ke kaluar ne afekt me nuk ke ndjenja as shije per realitet!

    sjell fakte jo diploma virtuale te univerzitetve virtuale qe nuk ekzistojne fare!
    tash je ber me i zi se azem syla!

    ajvazi tha vet se nuk eshte as i kuq as i zi as nuk i takon ndonje partie e ti ketu behesh zedhenes i tij perkunder asaj se cka deklaron tigri!

    madje tha se hashim thaci dhe xhavit haliti jane rrenca dhe profiter!
    uck-ja tha ajvazi eshte bere pa ata dhe ekzistoi pa ata!
    nuk e di perse te djeg aq shum se antar i ciles parti eshte Ajvazi
    por nje gje eshte e sigurt se jo une qe po them dhe e kam pa me syt e mi dhe kemi ngrit po ate nat edhe nga nji got
    veq nji gje e kan pa dy milion shqiptar sepse antarsimi i ti ne PDK ka qen para kamerave te RTK-se KTV-se RTV21 dhe ka qen ne lajmet qendrore dhe bash puna e madhe se qfar thoni ju
    ai Ka lufte kur ka qen nevoja ai u rreshtue sipas deshires pas lufte nuk e di qka ka te keqe ketu o quna
    po kur po ju shof disave se kush po fol per Tigrin veq zoti na ruejt
    se u knaqa tu qesh
    Do t´i luftoj spiunet dhe tradhtaret e kombit deri ne vdekje.

  7. #27
    JUDO Maska e Gogi
    Anëtarësuar
    10-08-2008
    Vendndodhja
    Prishtinë
    Postime
    1,669
    E paska bo namin more ky TIGRI!!! Kane po e perfaqsojka ky TIGRI qe koka tuj fol me kaq kompetence? Askend se besoj.

    Ndersa sa i perket meritave te luftes ato merita i ka cdo kush qe ka luftu padyshim dhe nuk i mohon askush. Merita te medha ka edhe familja Haradinaj edhe pse tash mund te llogaritet rivali numer nje i Hashim Thaqit.
    “Kush është prej jush pa mëkat, le ta gjuajë i pari gurin në të!”

  8. #28
    i/e regjistruar Maska e beni33
    Anëtarësuar
    27-04-2008
    Postime
    4,230

    ardit mustafa

    Citim Postuar më parë nga ardit mustafa Lexo Postimin
    Qyri hashimat nuk bajn za hiq jon met si t dhim.
    Tigri jau qkluqi hash farmerken tha kurr su kon n Kosov gjat luftes.
    HAHHA KUJDES SE KTA HASHIMAT TE SHAPLLIN SPIUN DHE PRO SERB PO KREJT POPULLI E DIN SE HAHIM POLARI KURR SO KAN NE FRONT

  9. #29
    i/e regjistruar Maska e beni33
    Anëtarësuar
    27-04-2008
    Postime
    4,230
    Kismet Dote Dalin Te Gjitha Ne Shesh Se Kush Ka Luftu E Kush Ka Vjedh Dote Ndahet Shapi Nga Sheqeri Nje Jam I Sigurt Hashim Thaqi Dote Del Njeriu Me I Dyshaur Ne Kosove Me Vjen Keq Qe Disa Dote Deshprohen Se Pse Edhe Ne Pdk Ka Djem Te Ndershem Por Jan Fiktim E Hahim Polarit

  10. #30

    "Tigri" e hapi rrugën

    Unë mendoj që Ajvaz Berisha- komandandt "Tigri" ka bërë mirë me këtë intervistë, sepse ka thyer një tabu që për këto vite na ka kushtuar shumë.

    Unë mendoj, gjithashtu është mirë që këtë rrugë ta ndjekin edhe luftëtarë të tjerë. Të dalë në shesh "mjagullnaja" që është krijuar për epokën tonë më të lëvdishme.

    As mos t'i hyhet dikujt në hak, por as mos t'i jepet dikujt më shumë ( bile shumë më shumë ) se sa e meriton!
    "Projekti 21" nuk i bën reklamë vetes, afirmon të tjerët!

  11. #31
    JUDO Maska e Gogi
    Anëtarësuar
    10-08-2008
    Vendndodhja
    Prishtinë
    Postime
    1,669
    Citim Postuar më parë nga projekti21_dk Lexo Postimin
    Unë mendoj që Ajvaz Berisha- komandandt "Tigri" ka bërë mirë me këtë intervistë, sepse ka thyer një tabu që për këto vite na ka kushtuar shumë.

    Unë mendoj, gjithashtu është mirë që këtë rrugë ta ndjekin edhe luftëtarë të tjerë. Të dalë në shesh "mjagullnaja" që është krijuar për epokën tonë më të lëvdishme.

    As mos t'i hyhet dikujt në hak, por as mos t'i jepet dikujt më shumë ( bile shumë më shumë ) se sa e meriton!
    Krejt gjerat jane te carta, ska pike mjegullaje ne luften tone kunder serbise. Fillo fol per cfar dilemash e ke fjalen?
    “Kush është prej jush pa mëkat, le ta gjuajë i pari gurin në të!”

  12. #32
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    30-12-2009
    Postime
    1,594
    Citim Postuar më parë nga Gogi Lexo Postimin
    Krejt gjerat jane te carta, ska pike mjegullaje ne luften tone kunder serbise. Fillo fol per cfar dilemash e ke fjalen?


    per mendimin tim ajvazi eshte nje analfabet i lloit te vet !
    dhe krejt cka tha ajvazi tha ne mbeshtetje te nje klani ne pdk te cilin hashim thaci gati e ka ta dergoi ne pension!

    kjo interviste e ajvaz berishes eshte interviste ne mbeshtetje te atyre qe i largoi nga qeveria hashim thaci sepse i kishin duart e zhytyra me korrupsion!

  13. #33
    Antivirus -Llap- Maska e ardiana luzha
    Anëtarësuar
    19-11-2007
    Vendndodhja
    Ne mendjen tende!
    Postime
    1,008
    Citim Postuar më parë nga beni33 Lexo Postimin
    Kismet Dote Dalin Te Gjitha Ne Shesh Se Kush Ka Luftu E Kush Ka Vjedh Dote Ndahet Shapi Nga Sheqeri Nje Jam I Sigurt Hashim Thaqi Dote Del Njeriu Me I Dyshaur Ne Kosove Me Vjen Keq Qe Disa Dote Deshprohen Se Pse Edhe Ne Pdk Ka Djem Te Ndershem Por Jan Fiktim E Hahim Polarit
    E mos po dali shesh edhe nofkat e juaja a jeni : Shqiptare a shkijee,hajte TUNG.
    2011*Pse të pështyjmë rrugës, kur ka njerëz që e meritojnë fytyrës ...

  14. #34
    Antivirus -Llap- Maska e ardiana luzha
    Anëtarësuar
    19-11-2007
    Vendndodhja
    Ne mendjen tende!
    Postime
    1,008
    Citim Postuar më parë nga G-2 Lexo Postimin
    per mendimin tim ajvazi eshte nje analfabet i lloit te vet !
    dhe krejt cka tha ajvazi tha ne mbeshtetje te nje klani ne pdk te cilin hashim thaci gati e ka ta dergoi ne pension!

    kjo interviste e ajvaz berishes eshte interviste ne mbeshtetje te atyre qe i largoi nga qeveria hashim thaci sepse i kishin duart e zhytyra me korrupsion!
    Zotnia eshte Profesore ti thu analfabet,hece bre pash familjen baju.....Deri kure done me vazhdu me kesi shkrime palidhje oj G-use.
    2011*Pse të pështyjmë rrugës, kur ka njerëz që e meritojnë fytyrës ...

  15. #35
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    30-01-2010
    Postime
    367
    Ajvz Berisha gjatë fundit te viti 1998 ka rrahur në mënyr brytale Hagji Shalen - Topi komandant I brig .121 kam qen prezen edhe unë aty pasi qe Hagji Shala kishte qarmatosur disa shoke te ngusht te Ajvaz Berishes

  16. #36
    JUDO Maska e Gogi
    Anëtarësuar
    10-08-2008
    Vendndodhja
    Prishtinë
    Postime
    1,669
    Citim Postuar më parë nga beni33 Lexo Postimin
    Kismet Dote Dalin Te Gjitha Ne Shesh Se Kush Ka Luftu E Kush Ka Vjedh Dote Ndahet Shapi Nga Sheqeri Nje Jam I Sigurt Hashim Thaqi Dote Del Njeriu Me I Dyshaur Ne Kosove Me Vjen Keq Qe Disa Dote Deshprohen Se Pse Edhe Ne Pdk Ka Djem Te Ndershem Por Jan Fiktim E Hahim Polarit
    Po ti nuk ke lidhje me kry bre ( i ke te shkeputura lidhjet ), a e ke verejt se je objekt talljesh ne krejt forumin ti.
    “Kush është prej jush pa mëkat, le ta gjuajë i pari gurin në të!”

  17. #37
    i/e regjistruar Maska e Brari
    Anëtarësuar
    23-04-2002
    Postime
    18,826
    ajvaz.. hape gojen e fol drejt deri ne fund..

    edhe ti blerim kuqi..

    nuk paska pa as burg as dajak ajvazi..

    pse genjen..

  18. #38
    i/e regjistruar Maska e Llapi
    Anëtarësuar
    08-08-2002
    Postime
    10,979
    Citim Postuar më parë nga L-7 Lexo Postimin
    Ajvz Berisha gjatë fundit te viti 1998 ka rrahur në mënyr brytale Hagji Shalen - Topi komandant I brig .121 kam qen prezen edhe unë aty pasi qe Hagji Shala kishte qarmatosur disa shoke te ngusht te Ajvaz Berishes
    Rren Koft rren koft
    Do t´i luftoj spiunet dhe tradhtaret e kombit deri ne vdekje.

  19. #39
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    30-12-2009
    Postime
    1,594
    Citim Postuar më parë nga Llapi Lexo Postimin
    Rren Koft rren koft
    valla bre llap krejt e vertete eshte cka po thot L-7!
    nejse edhe ti ke 'qene' ne lufte po nuk e ke pa

  20. #40
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    30-12-2009
    Postime
    1,594
    Citim Postuar më parë nga ardiana luzha Lexo Postimin
    Zotnia eshte Profesore ti thu analfabet,hece bre pash familjen baju.....Deri kure done me vazhdu me kesi shkrime palidhje oj G-use.
    ardian e llapit edhe lumnije thaci nime eshte 'ligjeruese' hahah!
    edhe azem syla eshte 'doktor' virtual nga nja nga nje website ka ble diplomen!

    jeni mesuar ju me rrena e mashtrime se vlera te dijes dhe kombetare nuk keni!
    prandaj sa te shkoi le te shkoi keshtu e kane hajdutet !

Faqja 2 prej 3 FillimFillim 123 FunditFundit

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund të hapni tema të reja.
  • Ju nuk mund të postoni në tema.
  • Ju nuk mund të bashkëngjitni skedarë.
  • Ju nuk mund të ndryshoni postimet tuaja.
  •