Close

Rezultati i Sondazhit: A duhet qe te marrin pjese ne votime shqiptaret qe gjenden jashte Shqiperise?

Votues
34. Nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh
 • Po. Ata qe kane te drejte vote duhet t'ju krijohet kjo mundesi me ligj.

  27 79.41%
 • Jo.

  7 20.59%
Faqja 7 prej 7 FillimFillim ... 567
Duke shfaqur rezultatin 121 deri 126 prej 126
 1. #121
  Drinbach Maska e DYDRINAS
  Anėtarėsuar
  17-02-2005
  Postime
  8,084
  Faleminderit
  57
  45 falenderime nė 44 postime

  Pėr: Shqiptaret qe jetojne jashte duhet t'u krijohen mundesite qe te votojne!


 2. #122
  i/e regjistruar Maska e SERAFIM DILO
  Anėtarėsuar
  06-01-2008
  Postime
  7,151
  Faleminderit
  435
  524 falenderime nė 441 postime

  Pėr: Shqiptaret qe jetojne jashte duhet t'u krijohen mundesite qe te votojne!

  Problemi nuk eshte ti japesh te drejten e votes shqiptareve qe jetojne jashte,eshte pak me i nderlikuar, eshte se duhet tu heqesh te drejten e votes shqiptarve qe jetojne brenda Shqiperise.

 3. #123
  Drinbach Maska e DYDRINAS
  Anėtarėsuar
  17-02-2005
  Postime
  8,084
  Faleminderit
  57
  45 falenderime nė 44 postime

  Pėr: Shqiptaret qe jetojne jashte duhet t'u krijohen mundesite qe te votojne!


 4. #124
  Drinbach Maska e DYDRINAS
  Anėtarėsuar
  17-02-2005
  Postime
  8,084
  Faleminderit
  57
  45 falenderime nė 44 postime

  Pėr: Shqiptaret qe jetojne jashte duhet t'u krijohen mundesite qe te votojne!


 5. #125
  Super Moderator Maska e benseven11
  Anėtarėsuar
  10-09-2002
  Vendndodhja
  new jersey-usa
  Postime
  13,758
  Faleminderit
  69
  192 falenderime nė 177 postime

  Pėr: Shqiptaret qe jetojne jashte duhet t'u krijohen mundesite qe te votojne!

  Sikur te kthehesha ne Shqiperi ne prag te zgjedhjeve,nuk do votoja.
  Cfare po bejne politikane dhe pushtetare se bashku me ligjvenes(deputete)
  shqiptare per emigrantet?
  pergjigja eshte nje zero.
  Cfare po bejne politikanet per mua si individ?? Pergjigja eshte asgje.Nothing,xhekshit.
  A kane kontribuar te ma bejne jeten me te mire, me te lehte, me te lumtur,
  me me shume para????
  S'kane bere asgje dhe perderisa kane bere nje hic atehere kane nje hic nga une
  dmth do te marrin nje injorim te plote dhe adios.
  ≈♥♠♣♦≈ovguide.com/movies

 6. #126
  i/e regjistruar Maska e mesuesi_1
  Anėtarėsuar
  27-06-2009
  Vendndodhja
  ne shkolle
  Postime
  2,080
  Faleminderit
  4
  14 falenderime nė 14 postime

  Pėr: Shqiptaret qe jetojne jashte duhet t'u krijohen mundesite qe te votojne!

  kto jane pallavra ore .... ne Shqiperi manipulohet vota ne menyre te llahtarshme imagjinoni se cdo behet me voten e atyre qe jetojne jashte .... kushedi se kur vjen ajo kohe ... ndoshta kur njerezit do fillojne te shkojne ne mars .... kushedi .....


  .
  "They will not control us, We will be victorious"

Faqja 7 prej 7 FillimFillim ... 567

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •