Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 14 prej 14
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e malo666
  Anėtarėsuar
  26-04-2007
  Postime
  565
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim

  Fshirja e llogarisė

  Dua te di procesin se si mundet ta fshij accountin tim.
  fml

 2. #2
  Deny Ignorance Maska e Darius
  Anėtarėsuar
  25-04-2002
  Vendndodhja
  Agartha
  Postime
  13,942
  Faleminderit
  0
  673 falenderime nė 479 postime
  Llogaria nuk mund te fshihet. Mund te kerkosh qe te mos marresh pjese ne forum me nje perjashtim me konsensus por llogaria qe ke nuk fshihet.

 3. #3
  .................... Maska e iktuus
  Anėtarėsuar
  30-11-2008
  Postime
  1,280
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime
  Citim Postuar mė parė nga Darius Lexo Postimin
  Llogaria nuk mund te fshihet. Mund te kerkosh qe te mos marresh pjese ne forum me nje perjashtim me konsensus por llogaria qe ke nuk fshihet.
  Nuk eshte e drejt nje gje e till. Cdo account qe vendos te regjistrohet duhet te ket mundesi te rikthehet mbrapa.Kjo tregon se ju keni nevoj per numra e jo per account.
  Dashuria, miqsia,respekti nuk formojn lidhje aq te forta sa nje urrejtje e perbashket

 4. #4
  Deny Ignorance Maska e Darius
  Anėtarėsuar
  25-04-2002
  Vendndodhja
  Agartha
  Postime
  13,942
  Faleminderit
  0
  673 falenderime nė 479 postime
  Ate drejtoja administratorit. Une flas per aq sa di dhe teknikisht nuk eshte e mundur nga forumi. Fjalet e tjera jane fukarallik.

 5. #5
  bubbly
  Anėtarėsuar
  05-05-2003
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  13,737
  Faleminderit
  72
  260 falenderime nė 226 postime
  Asnjehere se kam kuptuar kete kerkesen e fshirjes se 'accountit forumor". lol

  A nuk eshte me e thjesht mos futesh me ne forum, dhe opa e harrove sesa rri e shpenzon 5min nga koha jote dhe rri e hap nje teme, jo te nevojshme.
  e thjeshte Malo, mos u fut me ne forum. Accounti jote ne thojza, nuk permban info personale, qe te cenoje privacy-ne tende ne jeten reale.
  Music to my heart that's what you are, a song that goes on and on.....

 6. #6
  i/e regjistruar Maska e malo666
  Anėtarėsuar
  26-04-2007
  Postime
  565
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  permban emailin tim dhe adresen ip, derisa i lejohet dhe perdoruesve te facebook-ut duhet lejuar edhe ketu.

 7. #7
  Deny Ignorance Maska e Darius
  Anėtarėsuar
  25-04-2002
  Vendndodhja
  Agartha
  Postime
  13,942
  Faleminderit
  0
  673 falenderime nė 479 postime
  email jot dhe Ip jane private. Ato nuk shikohen nga antaret. Megjithate Albo si admin duhet ta dije me mire. Nga eksperienca e meparshme me kerkesa te tilla e mbaj mend fare mire qe teknikisht fshirja e nje llogarie nuk behet ne forum.

 8. #8
  i/e regjistruar Maska e Fishtani1
  Anėtarėsuar
  09-12-2009
  Postime
  1,390
  Faleminderit
  6
  42 falenderime nė 39 postime
  Citim Postuar mė parė nga malo666 Lexo Postimin
  permban emailin tim dhe adresen ip, derisa i lejohet dhe perdoruesve te facebook-ut duhet lejuar edhe ketu.
  Prandaj kerkon fshirjen e accountit?, qenke katandisur fare, por mos e ruaj se nuk i intereson njeri per IP apo emailin tend, nuk ke pse shqetesohesh.

 9. #9
  i/e regjistruar Maska e malo666
  Anėtarėsuar
  26-04-2007
  Postime
  565
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Ti flit per veten tende, tere femrat e forumit do vdisnin ta dinin se kush jam une...more vesh.

 10. #10
  i/e regjistruar Maska e Bamba
  Anėtarėsuar
  22-12-2006
  Postime
  3,411
  Faleminderit
  0
  21 falenderime nė 21 postime
  Citim Postuar mė parė nga Darius Lexo Postimin
  email jot dhe Ip jane private. Ato nuk shikohen nga antaret. Megjithate Albo si admin duhet ta dije me mire. Nga eksperienca e meparshme me kerkesa te tilla e mbaj mend fare mire qe teknikisht fshirja e nje llogarie nuk behet ne forum.
  Fshirja e nje antari TEKNIKISHT mund te behet per 2 sekonda.

 11. #11
  i/e regjistruar Maska e malo666
  Anėtarėsuar
  26-04-2007
  Postime
  565
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  me thuaj pak si behet.

 12. #12
  i/e regjistruar Maska e Bamba
  Anėtarėsuar
  22-12-2006
  Postime
  3,411
  Faleminderit
  0
  21 falenderime nė 21 postime
  Ti bo lesht, ske ca te bosh. Administratoret dhe/mbase Smod. mund te kryejne keto operacione.

 13. #13
  Deny Ignorance Maska e Darius
  Anėtarėsuar
  25-04-2002
  Vendndodhja
  Agartha
  Postime
  13,942
  Faleminderit
  0
  673 falenderime nė 479 postime
  Une nuk kam akses per fshirje llogarie Bamba. Dhe e perseris, mesa kam lexuar nga Albo kur i eshte pergjigjur antareve te tjere qe kane kerkuar te njejten gje, as ai nuk e ben dot.

 14. #14
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Anėtarėsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  24,128
  Faleminderit
  65
  785 falenderime nė 643 postime

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •