Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 14
  1. #1
    i/e regjistruar Maska e malo666
    Anėtarėsuar
    26-04-2007
    Postime
    564

    Fshirja e llogarisė

    Dua te di procesin se si mundet ta fshij accountin tim.
    fml

  2. #2
    Llogaria nuk mund te fshihet. Mund te kerkosh qe te mos marresh pjese ne forum me nje perjashtim me konsensus por llogaria qe ke nuk fshihet.

  3. #3
    .................... Maska e iktuus
    Anėtarėsuar
    30-11-2008
    Postime
    1,261
    Citim Postuar mė parė nga Darius Lexo Postimin
    Llogaria nuk mund te fshihet. Mund te kerkosh qe te mos marresh pjese ne forum me nje perjashtim me konsensus por llogaria qe ke nuk fshihet.
    Nuk eshte e drejt nje gje e till. Cdo account qe vendos te regjistrohet duhet te ket mundesi te rikthehet mbrapa.Kjo tregon se ju keni nevoj per numra e jo per account.
    Dashuria, miqsia,respekti nuk formojn lidhje aq te forta sa nje urrejtje e perbashket

  4. #4
    Ate drejtoja administratorit. Une flas per aq sa di dhe teknikisht nuk eshte e mundur nga forumi. Fjalet e tjera jane fukarallik.

  5. #5
    bubbly
    Anėtarėsuar
    05-05-2003
    Vendndodhja
    USA
    Postime
    13,657
    Asnjehere se kam kuptuar kete kerkesen e fshirjes se 'accountit forumor". lol

    A nuk eshte me e thjesht mos futesh me ne forum, dhe opa e harrove sesa rri e shpenzon 5min nga koha jote dhe rri e hap nje teme, jo te nevojshme.
    e thjeshte Malo, mos u fut me ne forum. Accounti jote ne thojza, nuk permban info personale, qe te cenoje privacy-ne tende ne jeten reale.
    Music to my heart that's what you are, a song that goes on and on.....

  6. #6
    i/e regjistruar Maska e malo666
    Anėtarėsuar
    26-04-2007
    Postime
    564
    permban emailin tim dhe adresen ip, derisa i lejohet dhe perdoruesve te facebook-ut duhet lejuar edhe ketu.

  7. #7
    email jot dhe Ip jane private. Ato nuk shikohen nga antaret. Megjithate Albo si admin duhet ta dije me mire. Nga eksperienca e meparshme me kerkesa te tilla e mbaj mend fare mire qe teknikisht fshirja e nje llogarie nuk behet ne forum.

  8. #8
    i/e regjistruar Maska e Fishtani1
    Anėtarėsuar
    09-12-2009
    Postime
    1,334
    Citim Postuar mė parė nga malo666 Lexo Postimin
    permban emailin tim dhe adresen ip, derisa i lejohet dhe perdoruesve te facebook-ut duhet lejuar edhe ketu.
    Prandaj kerkon fshirjen e accountit?, qenke katandisur fare, por mos e ruaj se nuk i intereson njeri per IP apo emailin tend, nuk ke pse shqetesohesh.

  9. #9
    i/e regjistruar Maska e malo666
    Anėtarėsuar
    26-04-2007
    Postime
    564
    Ti flit per veten tende, tere femrat e forumit do vdisnin ta dinin se kush jam une...more vesh.

  10. #10
    Citim Postuar mė parė nga Darius Lexo Postimin
    email jot dhe Ip jane private. Ato nuk shikohen nga antaret. Megjithate Albo si admin duhet ta dije me mire. Nga eksperienca e meparshme me kerkesa te tilla e mbaj mend fare mire qe teknikisht fshirja e nje llogarie nuk behet ne forum.
    Fshirja e nje antari TEKNIKISHT mund te behet per 2 sekonda.

  11. #11
    i/e regjistruar Maska e malo666
    Anėtarėsuar
    26-04-2007
    Postime
    564
    me thuaj pak si behet.

  12. #12
    Ti bo lesht, ske ca te bosh. Administratoret dhe/mbase Smod. mund te kryejne keto operacione.

  13. #13
    Une nuk kam akses per fshirje llogarie Bamba. Dhe e perseris, mesa kam lexuar nga Albo kur i eshte pergjigjur antareve te tjere qe kane kerkuar te njejten gje, as ai nuk e ben dot.

  14. #14
    Shpirt Shqiptari Maska e Albo
    Anėtarėsuar
    16-04-2002
    Vendndodhja
    Philadelphia
    Postime
    30,122
    Postimet nė Bllog
    17

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •