Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 2 prej 2
 1. #1
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  15-09-2010
  Vendndodhja
  Prishtinė
  Postime
  555
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 3 postime

  Ej, a jeni nermal ju admina ?!

  Per Zotin oh admina, a jeni nermal apo c'fare keni ??
  Pse u fshi ajo tema k'u behej fjale per postimet qe kishte bere Gang Of Sg, apo qysh dreq kishte userin ?!

  Dreqi e marrt, ai nuk perfaqson fene e tij, thjesht ka folur personalisht, jo ne emer te krishterimit.

  Pra, pyetja eshte se: A jeni nermal ju ?  Ps. Dyshoj se Albo e ka fshi kete teme sepse ai shume i mbron keta ekstremistat e tij qe shume edhe i perngjajn.

  1.elinokton
  2.Gang of Sg
  3. Anesti, etc, etc.

 2. #2
  Hierark i lartė Maska e Uriel
  Anėtarėsuar
  07-02-2010
  Vendndodhja
  Torre della Fame
  Postime
  1,219
  Faleminderit
  3
  40 falenderime nė 33 postime
  Pėrēapjet e njė anėtari tė veēantė nuk mund tė shėrbejnė nga anėtarė tė tjerė pėr tė ngritur tema diskutimi, tė cilat shėrbejnė pėr ti mėshuar ende dhe mė shumė frymės pėrēarėse ndėrfetare. Postimet me pėrmbajtje shkelėse ndaj rregullores dhe misionit tė forumit duhen raportuar dhe ėshtė detyrė e stafit tė gjykojė dhe moderojė sjelljet e pahijshme. Gjithashtu ėshtė pėrsėri detyrė e stafit tė arbitrojė neutralitetin e pjesėtarėve tė vet - proēes qė vjen nė shkallė hiearkike. Ndaj kursejani vetes detyrėn e ampermetrit dhe fokusohuni tek pėrmbajtja ndaj rregullores sė forumit.
  relata refero

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •