Close
Faqja 3 prej 26 FillimFillim 1234513 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 60 prej 504
  1. #41
    Sa nuk dini ta pranoni humbjen mer jahu. Sa ishte Rama ne avantazh nuk u ndjete. Tani qe doli ky tjetri perpara (gje mese normale po te shikosh qe gjithe kohes ishin rrote me rrote) filluat ciu ciu...Sidoqofte ska mbaruar akoma. Rama ka ende shance per te dale perpara.

  2. #42
    ***VIP***
    Anėtarėsuar
    26-08-2008
    Postime
    800
    Ho me pse hapet teme te re apo sju lane te tema ekzistuse. Lene ca thote moderatori; boni komente ku tju doj palla se forumi eshte i joni. Po keta qyrrsat skan mbaru duke numeruar; jo per gje por do me heqin nga puna se po harxhoj shume kohe duke ndjek numerimin. Me tha pronari; cfare ben qe ngele ne internet tere kohes. Ja shpjegova qe po numerohen votat e zgjedhjeve por ai prape nuk e kuptoj pse jam kaq shume i interesuar. Nuk je shqiptar i thashe - prandaj nuk e kupton. Ne shqiptaret vdesim per icik zgjedhje. Une them ishalla dalin ne balotazh qe te votojme perseri dhe pastaj te harxhojme edhe nje jave tjeter duke numeruar. Degjova qe ata vezhguesit e OSBE/ODIHR jane bere me dhimbje koke nga votimt tona.

    Lol degjova dhe nje tjeter ku nje nga numeruesit u ngaterrua gjate numerimit 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,Fant, Cup; desh me thon 11,12 lol
    Moderator, e di vet ti...

  3. #43
    Citim Postuar mė parė nga *Babygirl* Lexo Postimin


    Mos u gezoni para kohe, se jan edhe 20 kuti.

    E prune krytin maj komuniste-puciste. Te kam than un ty, nuk te ka dal hala dhemballa e pjekunis, prandaj nuk e kupton ti. Ai qe meshiron erresiren eshte ai dordoleci juj, kshu qe nuk ishim ne tu u gezu.

    Sa keq qe me paske ike prej linje, se nuk guxon njeriu me pushu pak, ti vjen e me ik. Nigjo, a po ma tregon a njihemi ne dyja apo jo, meqe me the mi i ba te fala. S'ka gja ma nis me mp, gjss edhe nese me njeh, kam pershtpjen se nuk me ke inat si gjysma e femnave, se nuk ma ke marr me te keq asnjihere me replika mgjs te kam ngacmu pak

  4. #44
    Dark Angel Maska e smokkie
    Anėtarėsuar
    08-01-2004
    Vendndodhja
    verdalle
    Postime
    1,137
    Citim Postuar mė parė nga ^SHIU^ Lexo Postimin
    Ho me pse hapet teme te re apo sju lane te tema ekzistuse. Lene ca thote moderatori; boni komente ku tju doj palla se forumi eshte i joni. Po keta qyrrsat skan mbaru duke numeruar; jo per gje por do me heqin nga puna se po harxhoj shume kohe duke ndjek numerimin. Me tha pronari; cfare ben qe ngele ne internet tere kohes. Ja shpjegova qe po numerohen votat e zgjedhjeve por ai prape nuk e kuptoj pse jam kaq shume i interesuar. Nuk je shqiptar i thashe - prandaj nuk e kupton. Ne shqiptaret vdesim per icik zgjedhje. Une them ishalla dalin ne balotazh qe te votojme perseri dhe pastaj te harxhojme edhe nje jave tjeter duke numeruar. Degjova qe ata vezhguesit e OSBE/ODIHR jane bere me dhimbje koke nga votimt tona.

    Lol degjova dhe nje tjeter ku nje nga numeruesit u ngaterrua gjate numerimit 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,Fant, Cup; desh me thon 11,12 lol
    Rri ore se kemi halle tjera ne. Ti e paske qejfin xing dhe spathi. Po na iken petlla, as motin nuk po tregojne ne tv, vetem numra, %. Kurse ne internet lloj lloj teori konspiracioni!! Hajt se keq nuk eshte ne fakt, majmunat vdesin per njicik cirk.
    Cdo gje eshte relative...

  5. #45
    jom mo i bukri katunit Maska e TikTak
    Anėtarėsuar
    26-04-2005
    Postime
    1,633
    amon mer daj se kon lezet zgjedhjet n'shqipni. i jav votime i muj numrime i muj aheng 4 vjet grindje. poplli pall ariu neper kafe e restorante. care doni mo ka jeta ju.
    no glove no love

  6. #46
    Citim Postuar mė parė nga juanito02 Lexo Postimin
    Nuk rri qeni pa honger m*ut
    He pra maj naqe, si ka mundesi qe ky eshte ushqimi i preferum i tan selise roze, sa mire nuk iu merzitet t'u hanger tan kohen te njejten gja. Me ken edhe bakllave te merzitet t'u e hanger tre here ne dite, lene ma ai specialiteti qe permende ti.

  7. #47
    Ragnald
    Anėtarėsuar
    18-06-2006
    Vendndodhja
    london
    Postime
    4,442
    Si perfundim kush fitoi , po lerini menjane tifozerite?

    ps: vetem ai kryeidioti mos te fitoje , po varja te tjereve

  8. #48
    New York Maska e mario_kingu
    Anėtarėsuar
    09-12-2004
    Vendndodhja
    New York
    Postime
    2,225
    oh my gosh akoma mtu numruar ne shqiperi hahahahhahaa prap i zuri nata keta hahahahahha
    so funy jemi ne shqiptaret
    nejse Basha o cun i mire pak Tradhtar po ska gje u betu sdo Bej me
    Kurse Rama cun me i Mire Pak Komunist po ska gje u betu qe do behet demokrat si Sala
    amoni mer njerz mos u zini edhe tu ofendu njeri tjetrin jo sala jo rama jo basha nje M...t jan tju rjepin ju jan ne ate qeveri pffff
    Partizoni

  9. #49
    i/e regjistruar Maska e Endless
    Anėtarėsuar
    17-08-2007
    Vendndodhja
    Shqiperi
    Postime
    5,119
    poshte komunistet! poshte te gjithe, me millosh e ram berish! rroft jozefina, burrnesha e demokracis! pale nga ca soji eshte nje here!
    Without deviation from the norm, progress is not possible

  10. #50
    Mario ate qe thua ti e dime ne, por sic e kam thene edhe nje here ketu, nuk ka shenjtore ne politike, kur nuk ka shenjtore ne kulte besimi qe ta mbajne veten per te kulluar, normal qe nuk ka as ne politike. Te verber nuk jemi, por ama ka nevoje per ndryshim, per progres, nuk behet politike e re me politikane te vjeter, te provuar e sterprovuar.

    Tani mos te bejme edhe ne si te kulluar, se sikur te kishit nje cik pushtet edhe ju, nuk do abuzonit nje cik? Ketu kishim ate "la beffana" qe ka vetem pushtetin e fsheses dhe u detyruam te hapnim kete temen, e lere pastaj te kesh pak pushtet real.

  11. #51
    i/e regjistruar Maska e juanito02
    Anėtarėsuar
    09-07-2007
    Postime
    2,964
    Citim Postuar mė parė nga Yes* Lexo Postimin
    He pra maj naqe, si ka mundesi qe ky eshte ushqimi i preferum i tan selise roze, sa mire nuk iu merzitet t'u hanger tan kohen te njejten gja. Me ken edhe bakllave te merzitet t'u e hanger tre here ne dite, lene ma ai specialiteti qe permende ti.
    Po ti ca do me te thane ha dhe ti e ngopu tani?
    Albania Uber Alles

  12. #52
    Citim Postuar mė parė nga juanito02 Lexo Postimin
    Po ti ca do me te thane ha dhe ti e ngopu tani?
    Po ti maj naqe c'a pate, nuk me ke ma shoqe deksha un per ty? Nuk ia di shijen, po te pyes ty meqe e ke me te provume. Gjss une jam tradicionale ne shije, nuk ha ushqim komunistash.

  13. #53
    jom mo i bukri katunit Maska e TikTak
    Anėtarėsuar
    26-04-2005
    Postime
    1,633
    a ka nai ndryshim se po miken treni per jersey
    no glove no love

  14. #54
    New York Maska e mario_kingu
    Anėtarėsuar
    09-12-2004
    Vendndodhja
    New York
    Postime
    2,225
    Citim Postuar mė parė nga Yes* Lexo Postimin
    Mario ate qe thua ti e dime ne, por sic e kam thene edhe nje here ketu, nuk ka shenjtore ne politike, kur nuk ka shenjtore ne kulte besimi qe ta mbajne veten per te kulluar, normal qe nuk ka as ne politike. Te verber nuk jemi, por ama ka nevoje per ndryshim, per progres, nuk behet politike e re me politikane te vjeter, te provuar e sterprovuar.

    Tani mos te bejme edhe ne si te kulluar, se sikur te kishit nje cik pushtet edhe ju, nuk do abuzonit nje cik? Ketu kishim ate "la beffana" qe ka vetem pushtetin e fsheses dhe u detyruam te hapnim kete temen, e lere pastaj te kesh pak pushtet real.
    o lal nuk e di nese me kupton cdua te them un e kam te tere qe shqiperia
    Me Rama Sali Basha ruci kukuci etc etc ska per tu bere kur keta jan kart e djegur
    Me vjen cudi si nuk ngriheni o popull qe skeni buk te hani rinia bredh rrugve
    njeir me drog njeri me vjedhje njera me prostucion jena bere kamipon ne europ per vajzat prositute wtf grow up people
    un vet Basha se shikoj sepse e di qe eshte nxhens i Sales sa per ramen i falet se o me kartel psiqatrie ka ren nga divani i vogel kshu qe ska gje
    po te tere keta jan aty per te rjepur ty mua ate kete edhe te bejn qefin e tyre
    shqiperia ka nevoj per gjak te ri mbaruan studentet shqiptar qe po mbarojn ne shkollat me te mira ne amerik edhe Europ i jepni ketyre kurajo

    Sa Per Vete Jam Familje Demokrate Por jo me Salen edhe me asnje qe ka sala ne qeveri prandaj sme intereso
    Sa per Ramen cte thuash o me kartel
    Partizoni

  15. #55
    i/e regjistruar Maska e juanito02
    Anėtarėsuar
    09-07-2007
    Postime
    2,964
    O tarravele shkodre rri rehat se edhe kamunistat hajn si robt.
    Seshte thread ky per guzhina
    Albania Uber Alles

  16. #56
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    16-07-2003
    Vendndodhja
    europe
    Postime
    71
    Jane rreth 6000 vota qe kane dale te pavlefshme deri tani. Keto rishikohen edhe nje here apo jo? Bo bo na lane pa pune edhe nja tre dite te tjera.

  17. #57
    Citim Postuar mė parė nga juanito02 Lexo Postimin
    O tarravele shkodre rri rehat se edhe kamunistat hajn si robt.
    Seshte thread ky per guzhina
    Edhe kyt fjal ma the? Ma kepute shpirtin tash, nuk te kam ma naqe hic. Une edhe te kerkova dje; e kam shkru te ajo tema "ku e kam huaniton se me ka marre malli", pasha zotin nuk te rrej une ty.

    Po ti vete e permende kuzhinen, c'a ke qe kapesh kot. Nejse, naten.

  18. #58
    Citim Postuar mė parė nga S.R. Lexo Postimin
    Jane rreth 6000 vota qe kane dale te pavlefshme deri tani. Keto rishikohen edhe nje here apo jo? Bo bo na lane pa pune edhe nja tre dite te tjera.

    Eshte pak ndryshe, dmth, nqs komisioneret e KZAZ bien dakort unanimisht, keto quhen te pavlefshme pra nul, nese nuk bien dakort, atehere quhen te kontestueshme dhe rishqyrtohen. Nese jam gabim, ju lutem me korigjoni.

  19. #59
    i/e regjistruar Maska e juanito02
    Anėtarėsuar
    09-07-2007
    Postime
    2,964
    Citim Postuar mė parė nga Yes* Lexo Postimin
    Edhe kyt fjal ma the? Ma kepute shpirtin tash, nuk te kam ma naqe hic. Une edhe te kerkova dje; e kam shkru te ajo tema "ku e kam huaniton se me ka marre malli", pasha zotin nuk te rrej une ty.

    Po ti vete e permende kuzhinen, c'a ke qe kapesh kot. Nejse, naten.
    Me le sonte o goc se skom gjo me ty.
    Po me dhem kaptina se ne Tiran ka shku ambasadori amerikan per me numuru votat toja.
    Kaq majmune jena ne o goc e per ca per i Sale qe don me mor me zor Tirone?
    Albania Uber Alles

  20. #60
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    16-07-2003
    Vendndodhja
    europe
    Postime
    71
    Ambasadori amerikan e Zoti vete po te jene aty, po fitoi Basha dihet reagimi i Rames.

    Aktualisht nga KQZ (live sipas Klanit): Basha 117 300
    Rama 116 121


    Po nuk pati nderprerje, neser ne dreke pritet perfundimi
    Ndryshuar pėr herė tė fundit nga S.R. : 12-05-2011 mė 17:10

Faqja 3 prej 26 FillimFillim 1234513 ... FunditFundit

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •