Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 5

Tema: Arb Elo

 1. #1

  Arb Elo

  Nga shtėpia botuese "Pika pa sipėrfaqe" sapo ėshtė hedhur nė treg vėllimi me poezi i Arb Elo me titull "Mirazh".
  Mund tė blihet tej kafe-librari "E Pėr7shme" nė Tiranė ose dhe online, nė kėtė adresė:
  http://www.shtepiaelibrit.com/libri/...duct_info.html
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga yjori : 08-05-2011 mė 11:23

 2. #2
  Administratore Maska e Fiori
  Anėtarėsuar
  27-03-2002
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  3,011
  Yjori, na jep pak me shume informacion mbi librin dhe autorin? Keshtu libra te rinj dalin cdo dite, po ku eshte vecantia e ketij libri qe ke permendur me lart?

 3. #3
  E vura lajmėrimin, pasi shumė vargje tė librit kanė qenė publikuar dikur edhe kėtu nėn nickun tim.


  Temė nė Forum me krijimet e Arb Elo  .
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Fiori : 28-10-2011 mė 11:39

 4. #4
  i/e regjistruar Maska e Agim Metbala
  Anėtarėsuar
  12-01-2008
  Vendndodhja
  Rahovec,Kosovė
  Postime
  13,512
  Yjori, pranoni nga unė urime mė tė sinqerta pėr botimin e vėllimit tė parė me pozi, uroj qė shpejtė tė na gėzosh edhe me librin e dytė...
  Pėr poezitė tua, gjatė kohės kam komentuar, i kam vlerėsuar shumė lartė (ēdo herė sipas shijes sime), besoj qė edhe kritikėt e vėshtruesit, do tė kenė mendim tė njejtė...
  Edhe njė herė urime!

 5. #5
  Citim Postuar mė parė nga Agim Metbala Lexo Postimin
  Yjori, pranoni nga unė urime mė tė sinqerta pėr botimin e vėllimit tė parė me pozi, uroj qė shpejtė tė na gėzosh edhe me librin e dytė...
  Pėr poezitė tua, gjatė kohės kam komentuar, i kam vlerėsuar shumė lartė (ēdo herė sipas shijes sime), besoj qė edhe kritikėt e vėshtruesit, do tė kenė mendim tė njejtė...
  Edhe njė herė urime!
  Faleminderit Agim pėr fjalėt e mira dhe komentet. Libri, kam dėgjuar, gjendet edhe nė Prishtinė.
  Nė Tiranė gjendet tek Libraria "Adrion" tek Pallati i Kulturės, si edhe, siē shkrova mė sipėr, tek "E pėr7shme", Rruga e Elbasanit.

  Kalofsh mirė!
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga yjori : 18-05-2011 mė 04:01

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •