Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 12 prej 12
 1. #1
  AC.[^MiLaNiSTi_KuQ_e_Zi^] Maska e euro-euro
  Anėtarėsuar
  14-01-2011
  Vendndodhja
  Anej Nga EuroPa
  Mosha
  32
  Postime
  23
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Unhappy Lamtumire Server IRC.ALBASOUL.COM

  Pasi kam kaluar rreth 2 vite ne kete Server erdhi momenti qe dhe une te largohem , me vjen shum keq qe po largohem nga serveri Irc.AlbaSoul.Com dhe shum keq qe po largohem dhe prej ketij Forumi , do ju lutesha juve Administratoret e Forumit qe emri im te mos egzistoje ketu, dhe IRCop/Root-Admin do ju lutesha qe nick EuRo te vendoset ne HOLD pra te mos c'rregjistrohet ju lutem
  ┏━━┓
  ┃┃━┫
  ┃┃━┫
  ┗━━┛
  ┏┓┏┓
  ┃┃┃┃
  ┃┗┛┃
  ┗━━┛
  ┏━┓
  ┃┏┛
  ┃┃
  ┗┛
  ┏━━┓
  ┃┏┓┃
  ┃┗┛┃
  ┗━━┛

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e derjansi
  Anėtarėsuar
  14-04-2005
  Postime
  6,825
  Faleminderit
  12
  113 falenderime nė 89 postime
  na kpute shpirtin lol

  aman mos ik
  JO NEGOCIATA VETĖVENDOSJE

 3. #3
  Gangsta
  Anėtarėsuar
  14-01-2011
  Vendndodhja
  Away
  Mosha
  23
  Postime
  5
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Euro pse do ikesh re ?
  1 LiFe 2 LiVe :)

 4. #4
  100%shqiptare Maska e loneeagle
  Anėtarėsuar
  25-04-2002
  Vendndodhja
  not where i want to be
  Mosha
  37
  Postime
  4,276
  Faleminderit
  123
  72 falenderime nė 64 postime
  Citim Postuar mė parė nga derjansi Lexo Postimin
  na kpute shpirtin lol

  aman mos ik
  ahahahahahah sa kam qeshur. nuk po iken jo, ai po kerkon qe nick te remain ne sistem
  I LOVE GOD

  j&g

 5. #5
  AC.[^MiLaNiSTi_KuQ_e_Zi^] Maska e euro-euro
  Anėtarėsuar
  14-01-2011
  Vendndodhja
  Anej Nga EuroPa
  Mosha
  32
  Postime
  23
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  ****

  Citim Postuar mė parė nga **** Lexo Postimin
  ahahahahahah sa kam qeshur. nuk po iken jo, ai po kerkon qe nick te remain ne sistem
  E Kam Seriozisht, DO Iki , Por Nick E Dua Ne Hold Sepse Kur I DIhet Mund TE Ndryshoj Mendje . Eeej GaNg_BoY Ec Ne Fb Te Them Une.
  ┏━━┓
  ┃┃━┫
  ┃┃━┫
  ┗━━┛
  ┏┓┏┓
  ┃┃┃┃
  ┃┗┛┃
  ┗━━┛
  ┏━┓
  ┃┏┛
  ┃┃
  ┗┛
  ┏━━┓
  ┃┏┓┃
  ┃┗┛┃
  ┗━━┛

 6. #6
  100%shqiptare Maska e loneeagle
  Anėtarėsuar
  25-04-2002
  Vendndodhja
  not where i want to be
  Mosha
  37
  Postime
  4,276
  Faleminderit
  123
  72 falenderime nė 64 postime
  ok euro shaka po beja nuk e di pse po keto tema me duken pak te tepruara, nese do te largohesh dergo nje pm edhe gjithcka eshte ok. nuk je i pari qe hap keto tema. nejse cfare do qe vendos eshte e drejta jote. good luck!
  I LOVE GOD

  j&g

 7. #7
  i/e regjistruar Maska e getomental
  Anėtarėsuar
  18-04-2008
  Vendndodhja
  Shkup-Dardani-Shqipri.
  Postime
  254
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Citim Postuar mė parė nga derjansi Lexo Postimin
  na kpute shpirtin lol

  aman mos ik
  ahaaaaaaaaaaaaaaaaa...
  Adresa jon ne boten e Liris esht: Besa Shqiptare.

 8. #8
  i/e regjistruar Maska e pranvera bica
  Anėtarėsuar
  23-03-2009
  Vendndodhja
  Atje ku ka serenata.
  Postime
  5,866
  Faleminderit
  281
  178 falenderime nė 145 postime
  Euro do na vish dollar?

 9. #9
  AC.[^MiLaNiSTi_KuQ_e_Zi^] Maska e euro-euro
  Anėtarėsuar
  14-01-2011
  Vendndodhja
  Anej Nga EuroPa
  Mosha
  32
  Postime
  23
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Cool

  Citim Postuar mė parė nga **** Lexo Postimin
  ok euro shaka po beja nuk e di pse po keto tema me duken pak te tepruara, nese do te largohesh dergo nje pm edhe gjithcka eshte ok. nuk je i pari qe hap keto tema. nejse cfare do qe vendos eshte e drejta jote. good luck!
  Eej ****, Nuk Mundem Te Dergoj PM Sepse Pasi E Bej Kete Gje Me Thote
  Nuk Pranon Mesazhe Nga Anetare Te Tjere
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga euro-euro : 06-05-2011 mė 16:03
  ┏━━┓
  ┃┃━┫
  ┃┃━┫
  ┗━━┛
  ┏┓┏┓
  ┃┃┃┃
  ┃┗┛┃
  ┗━━┛
  ┏━┓
  ┃┏┛
  ┃┃
  ┗┛
  ┏━━┓
  ┃┏┓┃
  ┃┗┛┃
  ┗━━┛

 10. #10
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  19-02-2009
  Vendndodhja
  ▬►ⓋⓛⓅ◄▬
  Postime
  2,645
  Faleminderit
  0
  7 falenderime nė 7 postime
  Amon mėr burr se i lam lekt fazoleta me kto tema tė lamtumirės, plus po bim nga pesha sa her shofim Lamtumira tė tilla. lol


  Ec nė pvt mė thuaj ca nicku do mbash tani e tutje se nuk i trregoj njeriu

 11. #11
  TOMORROW NEVER DIES Maska e A.V.A.T.A.R
  Anėtarėsuar
  28-01-2010
  Vendndodhja
  Kosove
  Postime
  282
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Ajt udha e mbare ,po pe ndonje rruges "say hello" nga ana ime!

 12. #12
  Shqiptar Maska e {A_N_G_E_L_69}
  Anėtarėsuar
  11-03-2003
  Vendndodhja
  Switzerland
  Mosha
  32
  Postime
  3,862
  Faleminderit
  174
  110 falenderime nė 95 postime
  rodo mbaje veten se ka dhe me keq lol
  ”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •