Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 8 prej 8
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e Sofi _
  Anėtarėsuar
  09-04-2011
  Postime
  503
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime

  Udhetime/ Kosove-Shqiperi & Co

  A mendoni se do t'i vinte kujt ne ndihme nisma e nje nenforumi ne lidhje me udhetimet, qofte personale, biznesi, apo turizmi mes trevave shqiptare (Kosove, Shqiperi, perfshi ketu ato ne Maqedoni & Mal te Zi & etj). Perqendrimi do te ishte mbi keshilla per lehtesim udhetimi, qartesim per raste te vecanta (lek i ri VS. lek i vjeter etj), si te kursehet me teper gjate rruges/qendrimit etj etj?

  Kjo ide prej nje teme keto ditet e fundit.

 2. #2
  Manitu Maska e kiniku
  Anėtarėsuar
  08-07-2005
  Vendndodhja
  Mos tė na vijė cudi se cdo frymor nga vete natyra priret tė kerkoj ushqim; Lukreci
  Postime
  870
  Faleminderit
  33
  12 falenderime nė 10 postime
  Citim Postuar mė parė nga Sofi _ Lexo Postimin
  A mendoni se do t'i vinte kujt ne ndihme nisma e nje nenforumi ne lidhje me udhetimet, qofte personale, biznesi, apo turizmi mes trevave shqiptare (Kosove, Shqiperi, perfshi ketu ato ne Maqedoni & Mal te Zi & etj). Perqendrimi do te ishte mbi keshilla per lehtesim udhetimi, qartesim per raste te vecanta (lek i ri VS. lek i vjeter etj), si te kursehet me teper gjate rruges/qendrimit etj etj?

  Kjo ide prej nje teme keto ditet e fundit.

  Nese ndihma eshte e qarte dhe e dobishme, pse jo!
  Where have all the good men gone
  & where are all the gods?

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e Renea
  Anėtarėsuar
  12-08-2007
  Vendndodhja
  andej-kėndej
  Postime
  3,195
  Faleminderit
  1
  24 falenderime nė 22 postime
  Nenforum per Turizem, mendoj se duhet te ekzistoj.
  Shqiperi eshte edhe Cameria

 4. #4
  i/e regjistruar Maska e Bamba
  Anėtarėsuar
  22-12-2006
  Postime
  3,411
  Faleminderit
  0
  21 falenderime nė 21 postime
  Mund te perdoret forumi Bashkėpatriotėt e mi nė botė

 5. #5
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  11-11-2002
  Postime
  6,667
  Faleminderit
  0
  20 falenderime nė 19 postime
  hahahah Te reklamoj tek forumi shqiptar turizmin pa paguar asgje tek Albo ? Pse ku jemi ketu ne komunizem ?

  E di une ai Prishina C ju vuri ne mendime

 6. #6
  MR. BEAN - Laden Maska e the admiral
  Anėtarėsuar
  03-06-2009
  Vendndodhja
  European Union
  Postime
  6,947
  Faleminderit
  0
  13 falenderime nė 13 postime
  nje nenforum per turizmin dhe udhetimet ne pergjethsi (jo vetem per trevat shqiptare) mendoj se do ishte mjaft i dobishem dhe interesant.
  Vasudhaiva Kutumbakam

 7. #7
  Administratore Maska e Fiori
  Anėtarėsuar
  27-03-2002
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  3,012
  Faleminderit
  2
  114 falenderime nė 103 postime
  Si ide nuk eshte e keqe dhe kam parasysh qe eshte sugjeruar me pare. Fatkeqsisht keto lloj forumesh jane te mira si ide, por me pas ngelen te pa zhvilluara sepse tani per tani egzistojne nenforume te cilat konkretisht sherbejne per kete lloj tematike.

  1. Nenforumi 'Ndihmoni Njeri-Tjetrin'
  - Ketu zakonisht mund te pyesni vizitore te tjere te forumi, per agjensi te ndryshime udhetimes; keshilla qe mund te japin nga pervoja e pushimeve te tyre etj.


  2. Nenforumi 'Bashkėpatriotėt e mi nė botė'
  - Tek ky forum mund te pyesni shqiptare te tjere te cilet jetojne ne vendet ku doni te vizitoni per keshilla apo informacione.


  3. Nenforumi 'Albumi Fotografik'
  - Mund te ndani tek ky forum, castet e pushimeve tuaja qe dhe te tjere vizitore te kene idene cfare vende ja vlen te vizitohen.


  Pershendetje

 8. #8
  i/e regjistruar Maska e Sofi _
  Anėtarėsuar
  09-04-2011
  Postime
  503
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime
  Citim Postuar mė parė nga EuroStar1 Lexo Postimin
  hahahah Te reklamoj tek forumi shqiptar turizmin pa paguar asgje tek Albo ? Pse ku jemi ketu ne komunizem ?

  E di une ai Prishina C ju vuri ne mendime
  Nuk behet fjale per reklamim e as promovim i asnje fare lloji. Eshte shkembim info per ceshtje praktike e per te ardh ne ndihme pyetjeve konkrete - per kete behet fjale.

  Une mendova po e hedh si ide, pastaj se behet a jo dhe se shihet si ndihmues a jo eshte tjeter gje.

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •