Close
Faqja 0 prej 5 FillimFillim 12 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 96
 1. #1
  Hands up! Maska e Jack Watson
  Anėtarėsuar
  30-04-2007
  Vendndodhja
  Tiron'
  Postime
  4,549

  Arjan Cani: Berisha dinak dhe i drejte, Rama frikacak e mashtrues

  Pas intervistet qe Lul Basha beri te emisoni "Zone e Lire" e Arjan Canit, sot ne mbremje familja e tij u kercenuar me venie bombe. Cani largohet live nga emisioni Shqip ne Top Channel.

  Degjoje ne keto momente te ABC News.
  Life's too short to remove USB safely.

 2. #2
  Maska e *Babygirl*
  Anėtarėsuar
  06-07-2006
  Vendndodhja
  Local Disk :D
  Postime
  910
  Jack sonte ishte intervista e Lulit te Vocerr apo para nje jave?
  Per 1 jave kan pas kohe me i'a kercenuar familjen jo pikerisht sonte?
  Ku i ke faktet qe kercenimi ka lidhje me intervisten e Lulit dhe c'ne, ca eshte be ndonje gje e jashtezakonshme ne ate intervist?

  P.s S'ke faj te eshte be mendja Lul dhe gjithcka lidh me Lulin si Barri me Berishen
  Mos jeto pa buzėqeshur...sepse dikush nė kėtė botė jeton nga buzėqeshja jote ...!

 3. #3
  Hands up! Maska e Jack Watson
  Anėtarėsuar
  30-04-2007
  Vendndodhja
  Tiron'
  Postime
  4,549
  Citim Postuar mė parė nga *Babygirl* Lexo Postimin
  Jack sonte ishte intervista e Lulit te Vocerr apo para nje jave?
  Per 1 jave kan pas kohe me i'a kercenuar familjen jo pikerisht sonte?
  Ku i ke faktet qe kercenimi ka lidhje me intervisten e Lulit dhe c'ne, ca eshte be ndonje gje e jashtezakonshme ne ate intervist?

  P.s S'ke faj te eshte be mendja Lul dhe gjithcka lidh me Lulin si Barri me Berishen
  Tė premten ka qenė intervista e Lulit te Zonė e Lirė. Nuk ka njė javė. Pėr mė shumė degjo Canin te Abc News.
  Life's too short to remove USB safely.

 4. #4
  i/e regjistruar Maska e Endri_
  Anėtarėsuar
  16-02-2011
  Vendndodhja
  Tr
  Postime
  1,165
  Une kam pershtypjen se kercenimi ka lidhje me komentet e canit ku sonte ne emisionin SHQIP akuzoi partine socialiste per ekspolizivin qe plagosi nje 28 vjecar tek cadra e partise socialiste. Dmth ai tha qe dyshoj se e kane vene vete socialistet per arsyje politike. Qe eshte kokrra legenit kjo dihet boterisht ,por qe mos solidarizohej me aktin e shemtuar qe plagosi ket djalin dhe te kalonte direkt ne akuza te pabaza per ps ,sma merrte menja. I rre menja se basha do i hipoketoje shpine .lol

 5. #5
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  16-11-2005
  Postime
  8,691
  Cani eshte nder te vetmit gazetare qe ja vlen ti shikosh ne keto kohe.

 6. #6
  Hands up! Maska e Jack Watson
  Anėtarėsuar
  30-04-2007
  Vendndodhja
  Tiron'
  Postime
  4,549
  Citim Postuar mė parė nga Endri_ Lexo Postimin
  Une kam pershtypjen se kercenimi ka lidhje me komentet e canit ku sonte ne emisionin SHQIP akuzoi partine socialiste per ekspolizivin qe plagosi nje 28 vjecar tek cadra e partise socialiste. Dmth ai tha qe dyshoj se e kane vene vete socialistet per arsyje politike. Qe eshte kokrra legenit kjo dihet boterisht ,por qe mos solidarizohej me aktin e shemtuar qe plagosi ket djalin dhe te kalonte direkt ne akuza te pabaza per ps ,sma merrte menja. I rre menja se basha do i hipoketoje shpine .lol
  nuk ka qenė tamam kėshtu muhabeti. Saimir Tahiri po thonte qė bombėn e ka vėnė Sali Berisha, Ēani me Ēilin thonin po ēfarė interesi ka Berisha tė vėrė bombė ke ēadra e Edi Ramės 5 ditė para zgjedhjeve, ose ē'interes mund tė kishte Rama tė vinte bombė te PD-ja, e kėshtu me rradhė. Gjatė kėtij muhabeti u kėrcėnua familja e tij.

  Sipas policisė ajo bomba te ēadra e PS-se paska qenė bombul gazi nė njė kazan plerash.
  Life's too short to remove USB safely.

 7. #7
  EPIROT Maska e EDLIN
  Anėtarėsuar
  16-07-2007
  Vendndodhja
  ku bėhen qinglat
  Postime
  1,527
  Gjatė kėtij muhabeti u kėrcėnua familja e tij.
  .. dhe menjehere pas tij hyn ne studio E. Velia...

  Mire ja keputi Cani ketij perversi tek ABC

 8. #8
  Larguar Maska e Noellag
  Anėtarėsuar
  23-09-2009
  Vendndodhja
  Ne zemrat tuaja
  Postime
  2,583
  Tani e kuptoi Ēani qe PS-ja eshte bande e rrezikshme ?

  E pashe Ēanin dhe me te drejte ngriti pyetjen =Cfar interesi ka Berisha te veje bomba tani para zgjedhjeve, dhe pyetjen tjeter me zgjuarsi e pyeti perseri - Cfar interesi ka Edi Rama te veje bomba para zgjedhjeve ? Pra qe interesi i Rames eshte te fajesoje kundershtaret per gjerat qe i ben vete. Klysh mafioz
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Noellag : 02-05-2011 mė 18:37
  Larguar

  Duhet te perjetosh shume qe te behesh njeri

 9. #9
  bubbly
  Anėtarėsuar
  05-05-2003
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  13,662
  Kush thoni ta kete vene valle? lol
  Music to my heart that's what you are, a song that goes on and on.....

 10. #10
  Atje ku je ti........ Maska e tetovarja87
  Anėtarėsuar
  26-11-2009
  Vendndodhja
  Tetove
  Postime
  7,661
  Citim Postuar mė parė nga xfiles Lexo Postimin
  Cani eshte nder te vetmit gazetare qe ja vlen ti shikosh ne keto kohe.
  ta shikosh ate apo budallaleqet qe ai flet..pfff
  sa kam pare une ne zone e lire dhe ne emisionin dancing with the star,
  ai te s'ka lidhje me gazetarin dhe sjelljen e nje gazetari....

  sa per kete bomben,keq i'a paskan bo....
  Loti nuk sjell dhimbje,por dhimbja sjell lot,mos thuaj o Zot kam 1 dhimbje,por o dhimbje kam 1 Zot

 11. #11
  Larguar Maska e Noellag
  Anėtarėsuar
  23-09-2009
  Vendndodhja
  Ne zemrat tuaja
  Postime
  2,583
  Citim Postuar mė parė nga PINK Lexo Postimin
  Kush thoni ta kete vene valle? lol
  Pink ,seriozisht e ben ket pyetje ?
  Larguar

  Duhet te perjetosh shume qe te behesh njeri

 12. #12
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  28-04-2010
  Postime
  967
  ke familje i kan kercenu canit????
  arian cani gjate jetes se vete ka bere shum gafa
  dhe tek emisioni zone e lire ka bere shum gafa
  arian cani eshte thjesht nje pervers
  nuk eshte ndonje humbje e madhe gazetareske dhe nqs ariani behet pishtar demokracie
  asnjehere ska qene e qarte se ke force politike ka patur qejf ariani

 13. #13
  I love god
  Anėtarėsuar
  23-02-2007
  Postime
  8,045
  Arjani nuk me duket bythlepirs,pranej iku dhe nga Klani.

  eshte pare modhe ne loje.

 14. #14
  bubbly
  Anėtarėsuar
  05-05-2003
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  13,662
  Citim Postuar mė parė nga Noellag Lexo Postimin
  Pink ,seriozisht e ben ket pyetje ?
  Po mo, une sdi gje. Ti din gje?

  Ky Cani mos eshte ai qe ben tip Howard Stern show, qe flet per intimitete ne emisionet e veta si psh- a bere seks dje dhe si ishte? ky eshte? se une spara e njoh, vec kam degjuar e lexuar ketu neper forum. lol
  Music to my heart that's what you are, a song that goes on and on.....

 15. #15
  Larguar Maska e Noellag
  Anėtarėsuar
  23-09-2009
  Vendndodhja
  Ne zemrat tuaja
  Postime
  2,583
  Citim Postuar mė parė nga PINK Lexo Postimin
  Po mo, une sdi gje. Ti din gje?

  Ky Cani mos eshte ai qe ben tip Howard Stern show, qe flet per intimitete ne emisionet e veta si psh- a bere seks dje dhe si ishte? ky eshte? se une spara e njoh, vec kam degjuar e lexuar ketu neper forum. lol
  Pergjigjen time e ke mesiper.

  Mua s'me intereson ca ben Ēani , ben seks apo flet per seks , me intereson llogjika e tij sot per veprimet e bandes...
  Larguar

  Duhet te perjetosh shume qe te behesh njeri

 16. #16
  i/e regjistruar Maska e Endri_
  Anėtarėsuar
  16-02-2011
  Vendndodhja
  Tr
  Postime
  1,165
  Citim Postuar mė parė nga Jack Watson Lexo Postimin
  nuk ka qenė tamam kėshtu muhabeti. Saimir Tahiri po thonte qė bombėn e ka vėnė Sali Berisha, Ēani me Ēilin thonin po ēfarė interesi ka Berisha tė vėrė bombė ke ēadra e Edi Ramės 5 ditė para zgjedhjeve, ose ē'interes mund tė kishte Rama tė vinte bombė te PD-ja, e kėshtu me rradhė. Gjatė kėtij muhabeti u kėrcėnua familja e tij.

  Sipas policisė ajo bomba te ēadra e PS-se paska qenė bombul gazi nė njė kazan plerash.
  Jacko po i ngaterron gjerat me duket. Ti mendon se shkoi vete saliu ke kazani plehrave edhe vuni bomben? Vertet mendon se cdo incident elektoral ka urdhera partiake? Une e mendoj ndryshe. Ktu hyjne shume interesa personale qe sjellin trazira te tipit albanistan. Nqf se ju vu tritoli ke dera shpise atij socialistet qe desh e hodhi ne ere me gjithe familje nuk ishte saliu as edi qe dha urdher ,por jane interesa tjere ne kte mes ,te nje pale te trete ,konflikte nga me te ndryshmet qe nxisin njerez te papergjeshem te bejne akte te tilla. Por qe ne media dhe ne opinion i faturohet gjithmone kundershtarit ,te njeres ose tjetres pale.

  Po ta marrim cfare interesi ka saliu ,ose cfare interesi ka rama ,dhe te aludojme qe cdo gje qe ndodh i bejne po kto vete. Atehere i bie qe te themi qe 21 janarin e organizoi vete sala ,meqense ne thonjeza edi s'kishte interes .lol
  E kupton qe aludimet e canit bashke me ate analistin e pavarur ēilin lol jane jashte llogjike. Tjetri theret si viē vetem pse bertiti rrofte edi rama ,ne ngrihemi e themi e kane bo socialistet? Kandidatit te ps i vendoset tritol ,ne ngrihemi e themi e kane bo socialistet .lol. Ore e thote i llaf t'bukur ai jovan bregu ,jeni ne metro mo se ca po flisni. Per mendimin tim e thashe edhe me siper jane pale te treta qe demtojne te dy partite ,por jo se marrin urdhera nga lart. Te ishte me urdhera sdo kishim deputet por gjithin do kishin heq qafe njoni tjetrin. Jane shume milioner per t'i cu gjerat kaq larg ,dhe sjane aq naive sa te rrezikojne gjithcka qe e kane vene me djersen e popullit. . Se ne mos sot nje dite gjithe do gjykohen ,kush me pak e kush me shume.

 17. #17
  Hands up! Maska e Jack Watson
  Anėtarėsuar
  30-04-2007
  Vendndodhja
  Tiron'
  Postime
  4,549
  Citim Postuar mė parė nga Endri_ Lexo Postimin
  Jacko po i ngaterron gjerat me duket. Ti mendon se shkoi vete saliu ke kazani plehrave edhe vuni bomben? Vertet mendon se cdo incident elektoral ka urdhera partiake? Une e mendoj ndryshe. Ktu hyjne shume interesa personale qe sjellin trazira te tipit albanistan. Nqf se ju vu tritoli ke dera shpise atij socialistet qe desh e hodhi ne ere me gjithe familje nuk ishte saliu as edi qe dha urdher ,por jane interesa tjere ne kte mes ,te nje pale te trete ,konflikte nga me te ndryshmet qe nxisin njerez te papergjeshem te bejne akte te tilla. Por qe ne media dhe ne opinion i faturohet gjithmone kundershtarit ,te njeres ose tjetres pale.

  Po ta marrim cfare interesi ka saliu ,ose cfare interesi ka rama ,dhe te aludojme qe cdo gje qe ndodh i bejne po kto vete. Atehere i bie qe te themi qe 21 janarin e organizoi vete sala ,meqense ne thonjeza edi s'kishte interes .lol
  E kupton qe aludimet e canit bashke me ate analistin e pavarur ēilin lol jane jashte llogjike. Tjetri theret si viē vetem pse bertiti rrofte edi rama ,ne ngrihemi e themi e kane bo socialistet? Kandidatit te ps i vendoset tritol ,ne ngrihemi e themi e kane bo socialistet .lol. Ore e thote i llaf t'bukur ai jovan bregu ,jeni ne metro mo se ca po flisni. Per mendimin tim e thashe edhe me siper jane pale te treta qe demtojne te dy partite ,por jo se marrin urdhera nga lart. Te ishte me urdhera sdo kishim deputet por gjithin do kishin heq qafe njoni tjetrin. Jane shume milioner per t'i cu gjerat kaq larg ,dhe sjane aq naive sa te rrezikojne gjithcka qe e kane vene me djersen e popullit. . Se ne mos sot nje dite gjithe do gjykohen ,kush me pak e kush me shume.
  Po ben te njėjtin gabim siē bėri Tahiri. Nuk duhet rėnė nė njė nivel tė tillė qė plasi njė kazan plerash dhe tė themi qė e hodhi nė erė Saliu, kjo s'ka as kuptim as llogjikė. Ēani mirė po arsyetonte kundėr atij Tahirit, po ē'punė ka o burr Sala tė vej bombė ke ēadra e PS-sė! Kėto pastaj dalin jashtė kufijve tė seriozitet.

  Pėr kėto konfliktet qė ndodhin nėpėr rrethe, ku viktima janė vetėm socialistėt, sipas informacioneve personale qė kam unė, nga burime tė ndryshme shoqėrie, pjesa dėrrmuese inskenohen qėllimisht vetėm e vetėm pėr tė krijuar njė mjedis tė errėt dhune dhe frike qė mė pas lajm/kronika tė jepet 20 herė nėpėr kanalet televizive tė Ramės.
  Life's too short to remove USB safely.

 18. #18
  i/e regjistruar Maska e Endri_
  Anėtarėsuar
  16-02-2011
  Vendndodhja
  Tr
  Postime
  1,165
  Citim Postuar mė parė nga Jack Watson Lexo Postimin
  Po ben te njėjtin gabim siē bėri Tahiri. Nuk duhet rėnė nė njė nivel tė tillė qė plasi njė kazan plerash dhe tė themi qė e hodhi nė erė Saliu, kjo s'ka as kuptim as llogjikė. Ēani mirė po arsyetonte kundėr atij Tahirit, po ē'punė ka o burr Sala tė vej bombė ke ēadra e PS-sė! Kėto pastaj dalin jashtė kufijve tė seriozitet.

  Pėr kėto konfliktet qė ndodhin nėpėr rrethe, ku viktima janė vetėm socialistėt, sipas informacioneve personale qė kam unė, nga burime tė ndryshme shoqėrie, pjesa dėrrmuese inskenohen qėllimisht vetėm e vetėm pėr tė krijuar njė mjedis tė errėt dhune dhe frike qė mė pas lajm/kronika tė jepet 20 herė nėpėr kanalet televizive tė Ramės.
  Kte pra po t'them dhe une. Shqip po shkruj m'duket.
  Une spo them qe e ka bo saliu ,por as socialistet smund ti akuzosh pa kurrfar fakti qe e paskan bo vete. Pse mos mendojme se eshte nje pale e trete si puna e atyne 2 kandidateve te komunes dajtit qe per ceshtje banale tentoi te vriste kundershtarin. Kundershtari ne ket rast ishte demokrat ,atentatori socialist. Tashi ktij socialistit i dha urdher sala vrite qe te prishe imazhin e socialisteve dhe ta jape nja 777 here tek ABC apo si? Jo mer shok jo ,kto jane gjera te perditcme qe ndodhin neper fushata ,pse me hoqe flamurin ose pse me grise posterat ne pallat etj etj ..edhe kercet pistoleta ,por s'mund t'them absurditete te tipit i bejne vete socialistet ose demokratet. Ai qe ka vu ate bombulen e gazit ne kazan plehrash do jete noi militant qe dalin cdo dite me makina e flamuj te PD neper tr. Por smund te aludojme qe e boni sala ose vete socialistet sepse dalim jashte llogjike. Aq me keq kur kto qe them jane tym ne ajer pa asnje fakt. Ju duhet ta dini me mire se ju ka msu saliu qe pa fakte dhe grup fakte mos flsini kot

  Ps. me thashetheme une mund tet inskenoj 1001 raste qe kom nigju se cfare bejne demokratet per pushtet. Por ndryshe nga ti skam qef ti besoj.

 19. #19
  Nuk ka nevoje per shume komente, Cani shpjegon situaten vete dhe ku ka perfunduar PS

  Mos shkruaj gjė kur je me nerva, sepse, ndėrsa plaga e gjuhės ėshtė mė e keqe se e shpatės, mendo ē’ka mund tė jetė ajo e pendės

 20. #20
  i/e regjistruar Maska e Brari
  Anėtarėsuar
  23-04-2002
  Postime
  18,827
  seli rozja eshte zemruar me canin sepse ne emision te canit cfaqet lul basha.. ai lul basha i vertete e jo lul basha sic duan ta paraqisin industria e shpifjes se seli roz baze kokodhimos..
  pra njerzit paten mundesi te njohin nga afer njeriun e mire lul bashen..
  kjo eshte arsyeja pse kanibalet e seli rozes.. e shpallen armik arian canin e ngrate..

  eshte nje fat per shqiptaret qe e kemi nje lul bash..

  rinasi e verteton..

  cdo dite mijra nena femije motra baballare gra e burra jan ne rinas..
  ikin e vijne jashte shteti te lire pa stres te qeshur e te habitur.. se si erdhi kjo dite-enderr.. qe te levize shqiptari i thjeshte.. me kaq dinjitet..

  dhe jam i bindur se sejcili prej tyre ja dergon me zemer nji urate djaloshit simpatik lul basha qe u a realizoj kte enderr.. edhe se u sabotua ne cdo hap nga krimineli edvin e mafia e tij e fuqishme..

  me apo pa nickun "domatja" luli hyri ne histori..

  kanibalet ti han m.unė..

Faqja 0 prej 5 FillimFillim 12 ... FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •