Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 4 prej 4
 1. #1
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  02-03-2006
  Vendndodhja
  Larg nga ketu!
  Postime
  2,900
  Faleminderit
  0
  11 falenderime nė 11 postime

  Fyerjet dhe ofendimet.

  A ka mundesi te merret dikush me kete anetarin Eurostar i cili filloj te fyeje pa asnje arsyeja te kjo teme http://www.forumishqiptar.com/showth...=134998&page=2. Une postova nje shkrim ne gjuhe te huaj, qe se kuptonte ai fare ca thoshte, meqe autorja e temes sigurisht se e kuptonte, e ai filloi te fyente pa asnje arsye.
  Shkrimi qe une e postova eshte nje perkthim nga google e qe ne fakt do te thote: ti duhet te jesh nje nga ato anetaret qe jane prezantuar me facebook a keshtu ngjashem. E ai filloi te fyeje.
  Flm
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Rina_87 : 01-05-2011 mė 17:12

 2. #2
  Ateist Maska e Dr.Qendro
  Anėtarėsuar
  10-01-2011
  Postime
  360
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 3 postime
  Citim Postuar mė parė nga Rina_87 Lexo Postimin
  A ka mundesi te merret dikush me kete anetarin Eurostar i cili filloj te fyeje pa asnje arsyeja te kjo teme http://www.forumishqiptar.com/showth...=134998&page=2. Une postova nje shkrim ne gjuhe te huaj, qe se kuptonte ai fare ca thoshte, meqe autorja e temes sigurisht se e kuptonte, e ai filloi te fyente pa asnje arsye.

  Flm
  -.-'

  Teme idiote...
  IN INFERIS MELIUS EST REGNARE QUAM IN COELIS SERVIRE

 3. #3
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  02-03-2006
  Vendndodhja
  Larg nga ketu!
  Postime
  2,900
  Faleminderit
  0
  11 falenderime nė 11 postime
  As qe po me intereson bile. Le ta frenon veten se nuk eshte ne shtepi ketu dhe boll me ofendime pa arsye.

 4. #4
  Deny Ignorance Maska e Darius
  Anėtarėsuar
  25-04-2002
  Vendndodhja
  Agartha
  Postime
  13,942
  Faleminderit
  0
  673 falenderime nė 479 postime
  Tema u pastrua. Here tjeter sharje te kesaj natyre nuk do tolerohen, sidomos kur i adresohen nje antareje femer.

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •