Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 6 prej 6
 1. #1
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  11-11-2002
  Postime
  6,667
  Faleminderit
  0
  20 falenderime nė 19 postime

  Question Pse ndodhet Hashim Thaci tek elita kombetrare ?

  Mendoj qe Elita kombetare nuk eshte vendi i duhur per Hashim Thacin. Mos tja prishim pasurine ati nenforumi qe ka ngelur i paprekur deri me tani.

  Mund te jene rreth 3 tema per Hashimin , na eshte bere si Gjergj Kastrioti. Edhe aty tek elita kombetare e kishim mangu.

  Pershendetje

 2. #2
  i/e larguar Maska e Gordon Freeman
  Anėtarėsuar
  03-05-2009
  Vendndodhja
  .
  Postime
  2,933
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  secili hap teme ne nje sub-forum sipas kendveshtrimit te tij

  tani mund te kete ndoi teme tek nenforumi i shkences per nje njeri qe nuk merriton ate titull por sipas disa antareve ai quhet!

  ja psh ne kete rast LLapi mendon se Thaci eshte Gjorgj Washingtoni i Kosoves dhe e meriton ta kete vendin tek elita kombetare edhe pa pelqimin e te tjereve!

 3. #3
  Perjashtuar Maska e Llapi
  Anėtarėsuar
  08-08-2002
  Postime
  10,975
  Faleminderit
  37
  214 falenderime nė 207 postime
  Citim Postuar mė parė nga EuroStar1 Lexo Postimin
  Pse ndodhet Hashim Thaci tek elita kombetrare ?
  Sepse eshte fat i mier qe ju kundershtaret e Ēlirimit e te Pavarsis se Kosoves
  nuk vendosni per ket forum
  dhe nuk u pyet kush
  sepse po tu pyet juve kush ju edhe do ta kishit zhduk krejt nga kjo tok e kjo bot
  Kryeēlirimtarin e Kosoves
  e tash ju keni mbet vetem tuj vajtue neper forume te ndryshme

 4. #4
  i/e regjistruar Maska e fegi
  Anėtarėsuar
  29-05-2009
  Postime
  5,796
  Faleminderit
  0
  36 falenderime nė 36 postime
  Forumi Albasouli i ka Fajet?
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga fegi : 01-05-2011 mė 13:15

 5. #5
  el kafirun Maska e chino
  Anėtarėsuar
  04-02-2008
  Postime
  5,240
  Faleminderit
  0
  19 falenderime nė 19 postime
  Eurostar ka tejet te drejte.
  Hashim Thaci jo tek elita, por as te pragu i oborrit te perkujtimores se elites kombetare nuk e ka vendin.
  Ndoshta tek kocaku i pulave diku. Mendoj edhe H. Thaci vete e ka kete mendim.

 6. #6
  Perjashtuar Maska e Llapi
  Anėtarėsuar
  08-08-2002
  Postime
  10,975
  Faleminderit
  37
  214 falenderime nė 207 postime
  Citim Postuar mė parė nga chino Lexo Postimin
  Eurostar ka tejet te drejte.
  Hashim Thaci jo tek elita, por as te pragu i oborrit te perkujtimores se elites kombetare nuk e ka vendin.
  Ndoshta tek kocaku i pulave diku. Mendoj edhe H. Thaci vete e ka kete mendim.
  keshtu si ti dhe hapsi i kesaj ankese mendoin edhe serbet
  paski harrue se ky eshte forum shqiptar e jo i shumadis

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •