Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 3
  1. #1
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    15-04-2011
    Postime
    1

    Smile "Kontributi i Qeverisë Amerikane në ngritjen e arsimit dhe kulturës të Popullit Shqi

    Pershendetje te gjithve!

    Nuk jam e sigurt a eshte vedi i duhur per te postuar ket kerkes per shkak se ktu postohen tema te reja per te diskutuar po un jam e re ne ket forum edhe jam e interesuar per Literatur,Libra, materiale qfar do qofte ne lidhje me ket tem.
    Jam duke ber master ne Austri- Wien dhe kam nevoj per materiale te gjuhes Angleze.

    Pra tema esht "Kontributi i Qeverisë Amerikane në ngritjen e arsimit dhe kulturës të Popullit Shqiptarë"

    Kam gjet Libra dhe materiale n gjuhen Shqipe, por profesoret me kerkojn literatur ne gjuhen angleze, ndonji liber ose ndonji material qe ka te bej me ket tem!
    Mund te jet edhe Migracioni, ose Shqiptaret e Amerikes... vetem te jet diqka n gjuhen Angleze!

    Ju faleminderoj shum, do tE me kishit ndihmuar teper nese me beni ket nder ose me tregoni ku mundem te lyp ndihme pasi qe tash jam ne fund te studimeve edhe esht shum me rendesi per mu!

    Gjitha te mirat!

  2. #2
    i/e regjistruar Maska e Sofi _
    Anëtarësuar
    09-04-2011
    Postime
    494
    Nuk e di se cfare kontributi eshte dhene per keto dy fushat qe permend....

    Nese ka studime etj mbi keto ndoshta mund te kontaktosh me VATRA ne SHBA (kam pershtypjen se kjo eshte URL: http://www.federatashqiptarevatra.co...ip.Dateien.htm )

    Ose, dhe me Ambasaden e SHBA ne Tirane.

  3. #3
    i/e regjistruar Maska e King_Gentius
    Anëtarësuar
    24-11-2004
    Vendndodhja
    Boston
    Postime
    485
    Ndryshuar për herë të fundit nga King_Gentius : 29-04-2011 më 21:37

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund të hapni tema të reja.
  • Ju nuk mund të postoni në tema.
  • Ju nuk mund të bashkëngjitni skedarë.
  • Ju nuk mund të ndryshoni postimet tuaja.
  •