Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 4 prej 4
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  21-04-2011
  Postime
  16
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Di tme tregoje njeri si fshihet nje teme se e kam pstuar ne shume vende?

  Di tme tregoje njeri si fshihet nje teme se e kam pstuar ne shume vende? Jam e re ne kte forum dhe nuk ja kam shume iden per menyrat e te shkruarit/postuarit/fshirjes...

 2. #2
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  04-10-2010
  Postime
  6,762
  Faleminderit
  0
  14 falenderime nė 14 postime
  Citim Postuar mė parė nga infinitly sad Lexo Postimin
  Di tme tregoje njeri si fshihet nje teme se e kam pstuar ne shume vende? Jam e re ne kte forum dhe nuk ja kam shume iden per menyrat e te shkruarit/postuarit/fshirjes...
  Dergo nje mesazh ketyreve moderatove pleq

  dhe jepu adresen e temave

 3. #3
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  11-11-2002
  Postime
  6,667
  Faleminderit
  0
  20 falenderime nė 19 postime
  Citim Postuar mė parė nga infinitly sad Lexo Postimin
  Di tme tregoje njeri si fshihet nje teme se e kam pstuar ne shume vende? Jam e re ne kte forum dhe nuk ja kam shume iden per menyrat e te shkruarit/postuarit/fshirjes...
  Mos e vrit mendjen se ketu te gjith postojn te njtat tema ne njeqind vende dhe vetem titullin i ndryshojne

 4. #4
  i/e regjistruar Maska e mia@
  Anėtarėsuar
  11-01-2008
  Vendndodhja
  Twilight Zone...
  Postime
  10,823
  Faleminderit
  138
  244 falenderime nė 199 postime
  Ne s'na lejohet te fshijme postimin e jo me temen. Mos e vrit mendjen se per kete pune e kemi stafin punonjes te forumit.
  Feelings change - memories don't.

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •