Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 9 prej 9
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e LENTIWTF
  Anėtarėsuar
  30-01-2010
  Vendndodhja
  Gjilan
  Mosha
  31
  Postime
  53
  Faleminderit
  4
  0 falenderime nė 0 postime

  Kontabiliteti

  tung, ju lutem a mund te me siguroni ndonje software per kontabilitet kam ndegjuar qe eshte nje ne gjuhen shqipe

  Tung pune te mbare

 2. #2
  ^ Maska e baaroar
  Anėtarėsuar
  18-03-2005
  Postime
  1,626
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Citim Postuar mė parė nga LENTIWTF Lexo Postimin
  tung, ju lutem a mund te me siguroni ndonje software per kontabilitet kam ndegjuar qe eshte nje ne gjuhen shqipe

  Tung pune te mbare
  Pėr mė tepėr pėr programin Financa shiko faqen
  http://www.isd.com.al/

  Pėr mė tepėr pėr programin Alpha shiko faqen
  http://www.imb.al/

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e LENTIWTF
  Anėtarėsuar
  30-01-2010
  Vendndodhja
  Gjilan
  Mosha
  31
  Postime
  53
  Faleminderit
  4
  0 falenderime nė 0 postime
  Flm dalan per infot

 4. #4
  ariiii Maska e Arber gerguri
  Anėtarėsuar
  16-10-2006
  Vendndodhja
  Bardh i Madh - Fushe Kosove
  Mosha
  34
  Postime
  809
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Citim Postuar mė parė nga Dalan Lexo Postimin
  Pėr mė tepėr pėr programin Financa shiko faqen
  http://www.isd.com.al/

  Pėr mė tepėr pėr programin Alpha shiko faqen
  http://www.imb.al/
  Dalan, une shkarkova programin Finananca 5 (demo), por kur po du me hap po me lyp user dhe password, me trego se si ta hapi me qfar perdoruesi dhe fjalkalimi ta hapi......

 5. #5
  i/e regjistruar Maska e vergogc
  Anėtarėsuar
  16-01-2012
  Vendndodhja
  Quala Bubu
  Postime
  46
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Po dhe mua....cili eshte kodi?

 6. #6
  fossa dei leoni Maska e prenceedi
  Anėtarėsuar
  07-11-2008
  Postime
  2,141
  Faleminderit
  0
  5 falenderime nė 5 postime
  Citim Postuar mė parė nga Arber gerguri Lexo Postimin
  Dalan, une shkarkova programin Finananca 5 (demo), por kur po du me hap po me lyp user dhe password, me trego se si ta hapi me qfar perdoruesi dhe fjalkalimi ta hapi......
  pagu leket qe te maresh pass......

  Provoji njehere keto se mbase je me fat
  Financa 5
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga prenceedi : 24-01-2012 mė 08:50

 7. #7
  i/e regjistruar Maska e vergogc
  Anėtarėsuar
  16-01-2012
  Vendndodhja
  Quala Bubu
  Postime
  46
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga prenceedi Lexo Postimin
  pagu leket qe te maresh pass......

  Provoji njehere keto se mbase je me fat
  Financa 5
  Po thoshte demo....ok, full version paguhet, po dhe demua?

 8. #8
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  15-08-2011
  Postime
  147
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  te Financa perdoruesi eshte ADMIN
  fjalekalimi ADMIN pra e njejta fjale

 9. #9
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  26-07-2016
  Postime
  1
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: Kontabiliteti

  mund te perdorni edhe Bilancin per administrim financiar dhe kontabel;
  me shume info :
  http://bilanc.com/

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •