Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 13
 1. #1
  Super Moderatore Maska e shigjeta
  Antarsuar
  16-04-2002
  Postime
  4,775
  Faleminderit
  108
  193 falenderime n 168 postime

  Makinat m t mira t vitit 2011

  Makinat m t mira t vitit 2011

  Viti 2011 do t jet nj vit me nj konkurrenc tejet t fort pr t gjith industrin automobilistike.
  Disa kompani kan prezantuar apo pritet t prezantojn s shpejti modelet e tyre t reja, duke br q vmendja e t apasionuarve pas makinave t jet e prqendruar pr t par n rrug fjalt e fundit t industris automobilistike.
  Revista gjermane “AD AC” publikoi sot listn e dhjet makinave m t mira q kan dal apo do t dalin n shitje gjat vitit aktual.

  Bota Sot

  1. Mercedes SLK
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  
  Ndryshuar pr her t fundit nga shigjeta : 17-04-2011 m 13:33
  Mos shkruaj gj kur je me nerva, sepse, ndrsa plaga e gjuhs sht m e keqe se e shpats, mendo ka mund t jet ajo e pends

 2. #2
  Super Moderatore Maska e shigjeta
  Antarsuar
  16-04-2002
  Postime
  4,775
  Faleminderit
  108
  193 falenderime n 168 postime
  2. Ford Focus
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  
  Mos shkruaj gj kur je me nerva, sepse, ndrsa plaga e gjuhs sht m e keqe se e shpats, mendo ka mund t jet ajo e pends

 3. #3
  Super Moderatore Maska e shigjeta
  Antarsuar
  16-04-2002
  Postime
  4,775
  Faleminderit
  108
  193 falenderime n 168 postime
  3. Peugeot 508
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  
  Mos shkruaj gj kur je me nerva, sepse, ndrsa plaga e gjuhs sht m e keqe se e shpats, mendo ka mund t jet ajo e pends

 4. #4
  Super Moderatore Maska e shigjeta
  Antarsuar
  16-04-2002
  Postime
  4,775
  Faleminderit
  108
  193 falenderime n 168 postime
  4 Audi Q3 ...
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  
  Mos shkruaj gj kur je me nerva, sepse, ndrsa plaga e gjuhs sht m e keqe se e shpats, mendo ka mund t jet ajo e pends

 5. #5
  Super Moderatore Maska e shigjeta
  Antarsuar
  16-04-2002
  Postime
  4,775
  Faleminderit
  108
  193 falenderime n 168 postime
  5. Audi RS3
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  
  Mos shkruaj gj kur je me nerva, sepse, ndrsa plaga e gjuhs sht m e keqe se e shpats, mendo ka mund t jet ajo e pends

 6. #6
  Super Moderatore Maska e shigjeta
  Antarsuar
  16-04-2002
  Postime
  4,775
  Faleminderit
  108
  193 falenderime n 168 postime
  6. Porsche Cayman R
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  
  Mos shkruaj gj kur je me nerva, sepse, ndrsa plaga e gjuhs sht m e keqe se e shpats, mendo ka mund t jet ajo e pends

 7. #7
  Super Moderatore Maska e shigjeta
  Antarsuar
  16-04-2002
  Postime
  4,775
  Faleminderit
  108
  193 falenderime n 168 postime
  7. Aston Martin V8 Vintage S
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  
  Mos shkruaj gj kur je me nerva, sepse, ndrsa plaga e gjuhs sht m e keqe se e shpats, mendo ka mund t jet ajo e pends

 8. #8
  Super Moderatore Maska e shigjeta
  Antarsuar
  16-04-2002
  Postime
  4,775
  Faleminderit
  108
  193 falenderime n 168 postime
  8. Ferrari FF
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  
  Mos shkruaj gj kur je me nerva, sepse, ndrsa plaga e gjuhs sht m e keqe se e shpats, mendo ka mund t jet ajo e pends

 9. #9
  Super Moderatore Maska e shigjeta
  Antarsuar
  16-04-2002
  Postime
  4,775
  Faleminderit
  108
  193 falenderime n 168 postime
  9. Lamborghini Aventador
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  
  Mos shkruaj gj kur je me nerva, sepse, ndrsa plaga e gjuhs sht m e keqe se e shpats, mendo ka mund t jet ajo e pends

 10. #10
  Super Moderatore Maska e shigjeta
  Antarsuar
  16-04-2002
  Postime
  4,775
  Faleminderit
  108
  193 falenderime n 168 postime
  10. Alfa Romeo 4C
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  
  Mos shkruaj gj kur je me nerva, sepse, ndrsa plaga e gjuhs sht m e keqe se e shpats, mendo ka mund t jet ajo e pends

 11. #11
  i/e regjistruar Maska e alketi83
  Antarsuar
  28-06-2010
  Postime
  3,611
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Ford Focus e dyta me e mira dhe Peugeot e treta lol dhe Aston Martin me Ferrarin dhe Lamborghinin ne vende te 7-8-9, kesaj i thone futja kot plako . . .

 12. #12
  Vshtir Pr Ta Kuptuar Maska e Dj_PiRoMaN
  Antarsuar
  10-02-2006
  Vendndodhja
  TeToV
  Mosha
  29
  Postime
  362
  Faleminderit
  0
  9 falenderime n 9 postime
  Per mua makina me e mire e shekullit eshte kjo :
  BMW M6 G-Power ( 5.0 V10 800 PS )


  Launch Controll 0-272 km/h


  &
  // Dj PiRoMaN
  Loneliness brings pain and pain makes you a genius... ;)

 13. #13
  i/e regjistruar Maska e Beni94
  Antarsuar
  08-12-2010
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  521
  Faleminderit
  9
  51 falenderime n 27 postime

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •