Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 4 prej 4
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e canasta
  Anėtarėsuar
  29-03-2007
  Postime
  43
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Fjalori informatikės v.0.1 Anglisht-Shqip - (sh.bukur)!

  Fjalori i Iformatikes eshte prezent ne dy verzione, ate "RED" dhe "BLUE".

  Deri tani ne kete fjalore ka gjithsej 366 fjalė.

  Nje foto nga "RED" verzioni.


  Screenshot nga "BLUE" verzioni.


  Si te perdori?
  Eshte e thjesht per perdorim, shkruan fjalen tek Titulli dhe ajo automatikisht te shfaq shpjegimin e fjales qe ke kerkuar, ose kerkon fjalen ne anen e djatht e ben copy te njejten dhe tek titulli e ben paste, dhe sic e ceka edhe me pare vet shfaqet shpjegimi i shkurter per fjalen.

  Download Mediafire:
  Kodi:
  http://www.mediafire.com/?77x5q3th77wjytm
  Download itshqip:
  Kodi:
  http://forum.itshqip.com/download/file.php?id=2
  Me shum per kete fjalor te bukur, lexoni ketu:
  http://forum.itshqip.com/viewtopic.php?f=57&t=4483

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e BHGod
  Anėtarėsuar
  18-08-2007
  Vendndodhja
  Tiranė
  Postime
  447
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 4 herė nė 1 postim
  Po termat e pėrdorur ku i ke gjetur?

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e canasta
  Anėtarėsuar
  29-03-2007
  Postime
  43
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  @ BHGod

  Me te vertet nuk e di, por sigurisht qe i ka mbledhur nga faqe te ndryshme, do ta pyes kur te futet online dhe te tregoj me sakt.

 4. #4
  [L]{I}[N]{U}[X] Maska e Ardi_Pg_ID
  Anėtarėsuar
  28-01-2003
  Vendndodhja
  New York City Haven on Earth
  Mosha
  39
  Postime
  2,760
  Faleminderit
  8
  10 falenderime nė 10 postime
  Jo per gje po une jam pak i keq per keto gjera po ne 10 erkime qe bera 7-8 prej tyre jane gabim plus gramatika e gjuhes te le shume per te deshiruar. gjithashtu "UEB HAPESIRA" nuk me duket gje e sakte per tu perdorur. Programi mire po databaza edhe perkthimet te le shume per te deshiruar gjithashtu nje gje tjeter qe i mungon eshte menyra per te shtuar edituar korigjuar ose fshire terma. nje databaze e jashtmne e programit do e bente me efikas kete pune.

  Ardi
  Forgiving Islamic Terrorists is Gods Duty, Our Duty Is To arrange the Meeting
  N. H. Schwarzkopf

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •