Close
Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 25 prej 25
 1. #21
  he he hee... Maska e halla mine
  Anėtarėsuar
  05-01-2011
  Vendndodhja
  brojė
  Postime
  1,466
  Une jam krasniqe dhe nuk kam fe. S'di kush nga keto tri shtete do te paraqitet per mua.. me rendesi eshte qe te iku nga terri.
  Gjithashtu nuk dua te nderroj as emer as identitet fetar.
  Pres me padurim ta dije ku do te shkoje!!!
  Asnjė kompromis, kurr asnjėher.. deri n'apokalips!

 2. #22
  Rri ketu ku je se per ty dhe Bindin e disa te tjere ka nevoje Shqiperia
  Revolution 1848

 3. #23
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  14-09-2013
  Postime
  58

  Pėr: Kėrkese per Turqine, Geqine dhe Serbine

  kese ke dicka konkrete ose thuj emrat ose mos spekiuloni gjoja di dicka por sdo e thuash me emra,emrat si thua se ke frik apo nga qe do ti mbrosh te dashuruarit e shteteve per rreth,?

 4. #24
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  14-09-2013
  Postime
  58

  Pėr: Kėrkese per Turqine, Geqine dhe Serbine

  Do me than keke Topojane me ken se keke krasniqe ?

 5. #25
  Orthodhoks Maska e ilia spiro
  Anėtarėsuar
  02-02-2009
  Postime
  3,396
  Postimet nė Bllog
  1

  Pėr: Kėrkese per Turqine, Geqine dhe Serbine

  Ju sugjeroj te gjithe juve te shkoni tek pd dhe sal non-grati, e keni vendin e sigurt per deputet.
  Duaje te afermin tend si veten

Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •