Close
Faqja 0 prej 2 FillimFillim 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 25
  1. #1

    Post Kėrkese per Turqine, Geqine dhe Serbine

    Duke pare interesin e madh qe po tregojne keta shtete per mioritetet e tyre ne shqiperi i bej kerkese shteteve si Turqise, Greqise dhe Serbise te pregatitet per evakuimin e popullates se tyre per ne territoret e veta.

    I lutem shume ketyre shteteve te lartpermendura qe ne kete teme te sjellin listat e bashkombesve te tyre qe banojn ne shqiperi dhe qe kan mare pasaportat shqipetare, qe tu mundesohet sa me shpejt largimi nga shqiperia nen titullin persona non grata per teritotrin shqiptar.

    Shpresoj qe mos te bieri ne menyre drasike numri i antareve dhe ne forumin tone

    Nese ka ndonje liste dhe ne forumin tone, le te botohet ketu

    Pershendetje
    Revolution 1848

  2. #2
    Ekstremist Islamik Maska e ximi_abedini
    Anėtarėsuar
    27-02-2010
    Vendndodhja
    nga KOSOVA e SHQIPERIS
    Postime
    2,800
    ndoshta do gjejn koh te lexojn kete kerkes
    Pėrderisa ėshtė dikush nė Qiell qė mė mbron...
    Nuk ka askush nė Tokė qė mė mposhtė...”

  3. #3
    Shum mire Ximi qe e more inisiativen i pari, shpresoj qe edhe bashkombesit e tu te bejne te njejtin veprim. Por mos harroni te vendosni kombin tuaj, pamvarsisht qe ne e dime, por ndoshta nuk e dijne te interesuarit
    Revolution 1848

  4. #4
    Ekstremist Islamik Maska e ximi_abedini
    Anėtarėsuar
    27-02-2010
    Vendndodhja
    nga KOSOVA e SHQIPERIS
    Postime
    2,800
    Citim Postuar mė parė nga EuroStar1 Lexo Postimin
    Shum mire Ximi qe e more inisiativen i pari, shpresoj qe edhe bashkombesit e tu te bejne te njejtin veprim. Por mos harroni te vendosni kombin tuaj, pamvarsisht qe ne e dime, por ndoshta nuk e dijne te interesuarit
    sipas teje qfar kombsie qenkam une ?

    eurostar une nuk mshifem prapa kombit gjdo njeri mburret me kombin e vet ndersa ti ske guxim te tregosh kombsin tende prandaj e mshef identitetin tend ,per mu e ke let te verifikosh ke emrin mbiemrin qe ke deshir mundem me te tregu edhe adresen e numrin e tel. sepse sja kam friken askujt
    Pėrderisa ėshtė dikush nė Qiell qė mė mbron...
    Nuk ka askush nė Tokė qė mė mposhtė...”

  5. #5
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    28-01-2004
    Vendndodhja
    diku
    Postime
    1,545
    kerkese nga amerika a ka ?

    une jam me origjine nga amerika dhe jam minoritet ne shqiperi .

    te paret e mi , indianet e amerikes kerkojne te nderoj kujtimin e tyre dhe te jetoj ne amerike .

    le te dalim te gjithe minoritet ne shqiperi dhe te kerkojme origjinen tone .

    mema shqiperi nuk na do .

    kjo eshte si puna e priftit qe kercen nga belaja .

  6. #6
    Citim Postuar mė parė nga maratonomak Lexo Postimin
    kerkese nga amerika a ka ?

    une jam me origjine nga amerika dhe jam minoritet ne shqiperi .

    te paret e mi , indianet e amerikes kerkojne te nderoj kujtimin e tyre dhe te jetoj ne amerike .

    le te dalim te gjithe minoritet ne shqiperi dhe te kerkojme origjinen tone .

    mema shqiperi nuk na do .

    kjo eshte si puna e priftit qe kercen nga belaja .
    Te thuash qe : Une jam me origjine nga Amerika, do te thote qe nuk ja ke haberin gjeografise fare.

    Te thuash qe : Une jam me origjine nga Amerika, eshte njelloj si te thuash qe une jam me origjine nga Afrika, Azia, Europa. Amerika eshte e perbere nga dy kontinente, ate verjor dhe jugor , ku ne keto dy kontinente bejne pjese qindra shtete.

    ps: Do te njoftoj kur te kete kerkesa te tilla.
    Revolution 1848

  7. #7
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    28-01-2004
    Vendndodhja
    diku
    Postime
    1,545
    shqiperia eshte si prej floriri dhe cdo kush po kerkon ti mari nje pjese ;


    nga popull i lashte dhe i madh ne numer tani jemi shnderuar ne minoritete brenda atdheut tone .


    greqia eshte e para per zellin e saj ndaj kopileve qe ka lene ne shqiperi , po ashtu edhe baba turku sic e quajne disa , dhe me ne fund vella serbi me kryqin e paqes theret te vdekurit e tyre nga varet e shqiperise ..

  8. #8
    Citim Postuar mė parė nga maratonomak Lexo Postimin
    shqiperia eshte si prej floriri dhe cdo kush po kerkon ti mari nje pjese ;


    nga popull i lashte dhe i madh ne numer tani jemi shnderuar ne minoritete brenda atdheut tone .


    greqia eshte e para per zellin e saj ndaj kopileve qe ka lene ne shqiperi , po ashtu edhe baba turku sic e quajne disa , dhe me ne fund vella serbi me kryqin e paqes theret te vdekurit e tyre nga varet e shqiperise ..
    Prandaj edhe une thash tua lehtesoj punen dhe tua dergojm atje popullin e tyre dhe jo te vijne ata dhe ta gjejne ketu
    Revolution 1848

  9. #9
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    28-01-2004
    Vendndodhja
    diku
    Postime
    1,545
    Citim Postuar mė parė nga EuroStar1 Lexo Postimin
    Prandaj edhe une thash tua lehtesoj punen dhe tua dergojm atje popullin e tyre dhe jo te vijne ata dhe ta gjejne ketu
    nuk dua te bej spiunin por une di ca kokra qe jane dashuruar me grekun , nga keta te forumit .

    spiunimi eshte i ligjshem perderisa shkelen ligjet .

  10. #10
    _____
    Anėtarėsuar
    29-04-2002
    Postime
    3,623
    Duhet te edukojme rinine ti bejme ne gjendje te formojne mendimet e tyre qe te dine si te diskutojne, te dine cfare thone, te behet populli me inteligjent sec eshte dhe rrjedhimisht do kerkohen kushte me te mira per Shqiperine.

    Kur Europa/USA kerkon ti asimiloj emigrantet, ne Shqiperi kerkohet te hiqet asimilimi qe eshte krijuar. Te zin koka nga nervat kur e mendon kete. Eshte e pa kuptueshme. Edhe plehrat e Italise po na sjellin ne Shqiperi. Keto shtetet perqark gjejne pa bejne tek ne.

  11. #11
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    22-01-2011
    Postime
    2,425
    Citim Postuar mė parė nga s0ni Lexo Postimin

    Kur Europa/USA kerkon ti asimiloj emigrantet, ne Shqiperi kerkohet te hiqet asimilimi qe eshte krijuar. Te zin koka nga nervat kur e mendon kete. Eshte e pa kuptueshme. Edhe plehrat e Italise po na sjellin ne Shqiperi. Keto shtetet perqark gjejne pa bejne tek ne.
    si do asimilosh ti greket kur vet nuk di te jetosh!
    nuk e shikon si eshte bere shqiperia! s`ka rruge normale, transporti katastrofe, mjeksia e korruptuar, te gjithe hajdute, njerzit jetojne me keq se ne mesjete

  12. #12
    Kosovė e Shqiperi nje Maska e aska_peja
    Anėtarėsuar
    30-01-2006
    Vendndodhja
    gjermani
    Postime
    362
    Citim Postuar mė parė nga Ziti Lexo Postimin
    si do asimilosh ti greket kur vet nuk di te jetosh!
    nuk e shikon si eshte bere shqiperia! s`ka rruge normale, transporti katastrofe, mjeksia e korruptuar, te gjithe hajdute, njerzit jetojne me keq se ne mesjete
    bravo, mes fol me

  13. #13
    i/e regjistruar Maska e Ermedin
    Anėtarėsuar
    15-09-2010
    Postime
    716
    Citim Postuar mė parė nga EuroStar1 Lexo Postimin
    Pershendetje
    Merre listėn edhe tė pakicėzės zioniste!

  14. #14
    _____
    Anėtarėsuar
    29-04-2002
    Postime
    3,623
    Citim Postuar mė parė nga Ziti Lexo Postimin
    si do asimilosh ti greket kur vet nuk di te jetosh!
    nuk e shikon si eshte bere shqiperia! s`ka rruge normale, transporti katastrofe, mjeksia e korruptuar, te gjithe hajdute, njerzit jetojne me keq se ne mesjete
    S'ke kuptuar cdo te thoja.
    Ato qe po fillojne te quajne veten minoritet ne Shqiperi jane te asimiluar, kurse tani kerkojne te behen Grek. Mbase do kerkojne dhe shkolla ne gjuhe te huaj etj...
    Pershembull, nese dikush eshte cam me prejardhje do kerkoj te behet minoritet Grek ne Shqiperi. Kur ne fakt camet dhe ne vete greqine kane prejardhje shqiptare. Ka kuptim kjo? S'ka!!! Mbase ty kjo te duket normale, mua JO!!
    Ndryshuar pėr herė tė fundit nga s0ni : 07-04-2011 mė 08:44

  15. #15
    _____
    Anėtarėsuar
    29-04-2002
    Postime
    3,623
    Citim Postuar mė parė nga aska_peja Lexo Postimin
    bravo, mes fol me
    Kishe ndonje gje tjeter per te thene? Mendohu njehere mire dhe hajde fol.

  16. #16
    Perjashtuar Maska e Marmara
    Anėtarėsuar
    12-06-2003
    Vendndodhja
    Ne Rrugen e Zotit
    Postime
    229

    Kerkese per Turqine, Geqine dhe Serbine

    [B]Kerkese per Turqine, Geqine dhe Serbine

    --------------------------------------------------------------------------------

    Duke pare interesin e madh qe po tregojne keta shtete per mioritetet e tyre ne shqiperi i bej kerkese shteteve si Turqise, Greqise dhe Serbise te pregatitet per evakuimin e popullates se tyre per ne territoret e veta.

    I lutem shume ketyre shteteve te lartpermendura qe ne kete teme te sjellin listat e bashkombesve te tyre qe banojn ne shqiperi dhe qe kan mare pasaportat shqipetare, qe tu mundesohet sa me shpejt largimi nga shqiperia nen titullin persona non grata per teritotrin shqiptar.

    Shpresoj qe mos te bieri ne menyre drasike numri i antareve dhe ne forumin tone

    Nese ka ndonje liste dhe ne forumin tone, le te botohet ketu

    Pershendetje









    ti dukesh shume person eficijal qe e ke bere nje kerkese te tille ore,just per kuorizitet ti vet as qe dukesh se je shqiptar.

  17. #17
    Marmara , sapo e bera kerkesen tende ne Marmara ( Greqi ) Nuk e di pse me thane qe ti nuk i duhesh ne marmara por ne himare dhe qe pencionin do ta maresh regullisht sic ju eshte premtuar nga Bollanos
    Revolution 1848

  18. #18
    Perjashtuar Maska e Marmara
    Anėtarėsuar
    12-06-2003
    Vendndodhja
    Ne Rrugen e Zotit
    Postime
    229
    Dajko, te shprehem me nje shprehje te vjeter Preshevarce,ti as qe ke iden fare se ku kam lindur e ku jam rritur,e ku gjindet Presheva,turko fill pranoj te behem,por greko fil, n e v e r..per neeve eshte njesoj,po u bere grek, je bere gabel, P E A C E

  19. #19
    i/e regjistruar Maska e skipetar
    Anėtarėsuar
    07-12-2006
    Postime
    719
    Citim Postuar mė parė nga EuroStar1 Lexo Postimin
    Duke pare interesin e madh qe po tregojne keta shtete per mioritetet e tyre ne shqiperi i bej kerkese shteteve si Turqise, Greqise dhe Serbise te pregatitet per evakuimin e popullates se tyre per ne territoret e veta.

    I lutem shume ketyre shteteve te lartpermendura qe ne kete teme te sjellin listat e bashkombesve te tyre qe banojn ne shqiperi dhe qe kan mare pasaportat shqipetare, qe tu mundesohet sa me shpejt largimi nga shqiperia nen titullin persona non grata per teritotrin shqiptar.

    Shpresoj qe mos te bieri ne menyre drasike numri i antareve dhe ne forumin tone

    Nese ka ndonje liste dhe ne forumin tone, le te botohet ketu

    Pershendetje
    Pėrshėndetje EuroStar1,

    Tė lutem trego kur tė pėrgjigjen ato shtetet e lartėpėrmendura se po presin nė rend edhe qindra shtete tjera qė tė i nderosh me kėrkesėn tėnde.
    "Qė t’i ēqitėsh kėta . . . duhet t’u preē jo vetėm duart e kokėn, po edhe kėmbėt e trupin." Fan Noli

  20. #20
    i larguar Maska e bindi
    Anėtarėsuar
    17-10-2009
    Vendndodhja
    Ne bregdet
    Postime
    1,523
    Kerkese per Turqine, Geqine dhe Serbine
    Ide e shkylqyer Euro-Stare! Boll mė me grego-turko-arabo-sllavo Filizem!Te gjithe ato qe kane kaq shume dashuri per filizma te tilla do benin mire, qe te ,ose te reflektojne si shqiptare ,ose te thyejne qafen nga hapsirat shqiptare,se na ēan ******, he te gjithve anti shqiptareve nenen ku ta kene me rradhe ....

Faqja 0 prej 2 FillimFillim 12 FunditFundit

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •