Close

Rezultati i Sondazhit: Televizoni juaj?

Votues
25. Nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh
 • Top channel

  8 32.00%
 • Tv Klan

  2 8.00%
 • Tvsh

  0 0%
 • Vizion plus

  2 8.00%
 • AS "Albanian screen" (Ish Alsat)

  2 8.00%
 • Tjeter (Specifikoje)

  11 44.00%
Faqja 1 prej 2 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 20 prej 22
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e Endri_
  Anėtarėsuar
  16-02-2011
  Vendndodhja
  Tr
  Postime
  1,175
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Televizioni juaj?

  Ne shqiperi televizonet shtohen si kerpurdhat. Jane me dhjetera.

  Gjithashtu kemi kuptuar qe skemi asnje te pavarur
  Megjithate seicili prej tyre ka audiencen e tij.

  Cili eshte televizoni juaj ,ose i preferuari ,qe ka emisonet me te bukra ,programet me te larmishme ,lajme ,filma ,telenovela ,sport .etj etj.?

 2. #2
  Sensual
  Anėtarėsuar
  17-02-2009
  Postime
  4,331
  Faleminderit
  2
  15 falenderime nė 15 postime
  asnje nga keto nuk shoh , bejne emisjone koti , flasin vetem per politike kote , po te njejtat fytyra blla blla bllllaaaaaa duken te tere .. po nejse pak a shume i pershtaten njerezve qe i shohin ...

  me mire shoh filma komedi tek comedy movies ,,, po thuaj e njejta gje eshte !

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e Endri_
  Anėtarėsuar
  16-02-2011
  Vendndodhja
  Tr
  Postime
  1,175
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Po flasim per tv pa pagese. Se jo t'gjithe kane lluksin te shohin digitalb ose paketen tring

  Psh Klani ka ate e diela shqiptare ,kutine , milioner ..etj
  Topi ka ..e diell ,100 milion ,portokalli.etj

  Pra pervec emisonit te lajmeve nuk eshte se flasin gjithe kohes per politike.

 4. #4
  Hands up! Maska e Jack Watson
  Anėtarėsuar
  30-04-2007
  Vendndodhja
  Tiron'
  Postime
  4,577
  Faleminderit
  0
  7 falenderime nė 7 postime
  Kėto dy janė primarė se kanė edhe emisione qė i shoh: TCH - KLAN.

  Te Vizioni ndjek vetėm 2xl.

  Ky i riu AS ka programacion tė mirė, sa ka nisur tė shohim nqs do e mbajė ktė nivel.

  p.s. TVSH ka 3 vjet qė e kam fshirė lol.
  Life's too short to remove USB safely.

 5. #5
  Lab 100% Maska e Station
  Anėtarėsuar
  26-02-2010
  Vendndodhja
  Shqipėri
  Postime
  6,681
  Faleminderit
  15
  23 falenderime nė 21 postime
  TCH dha Vizion+.
  Kėto tė dy janė mė tė ndjekurit.
  Sondazhi duhet tė ishte me disa opsione dhe jo vetėm me njė.

 6. #6
  i/e regjistruar Maska e D&G Feminine
  Anėtarėsuar
  08-08-2003
  Postime
  2,666
  Faleminderit
  0
  14 falenderime nė 13 postime
  Top Channel dhe Klan.

 7. #7
  Dominus Albanae Maska e Geri Tr
  Anėtarėsuar
  17-08-2009
  Vendndodhja
  Tirana the Shitty Metropolis
  Postime
  1,877
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime
  Top Channel,ka programacion me te gjere dhe me shume gjithperfshires,po ta vejme re shumica e programeve qe bejne impakt ne publik pra qe perfliten u takon topit se Klani mund te permendet per e diela shqipetare, ndersa Vizion plusi vetem per apartamenti 2XL
  Tė gjitha gjėrat qė ne shohim apo duken, janė vetėm njė ėndėrr brenda njė ėndrre

 8. #8
  i/e regjistruar Maska e Linda5
  Anėtarėsuar
  03-10-2007
  Postime
  7,301
  Faleminderit
  70
  80 falenderime nė 70 postime
  Cufo TV deri ne oren 23 e 59
  Wir leben alle unter dem gleichen Himmel, aber wir haben nicht alle den gleichen Horizont.

 9. #9
  i/e regjistruar Maska e Nice_Boy
  Anėtarėsuar
  25-01-2004
  Vendndodhja
  Larg vendlindjes i pa shpi..
  Postime
  4,278
  Faleminderit
  0
  21 falenderime nė 21 postime
  TvKlan vetėm emisioni i Bledi-t ai ėshtė njėshi i gjitha tv-ve shqiptare!!

  I lumt!

  Mė gėnjeu pasuria, jeta vrap mė iku shpejt dhe u thinja u dergja u plaka nė dhe tė huaj do tė vdes..

 10. #10
  Kalorės i Lirisė Maska e BlueBaron
  Anėtarėsuar
  29-04-2002
  Vendndodhja
  Nė Tironėn e Ondrrave
  Postime
  5,080
  Faleminderit
  0
  7 falenderime nė 7 postime
  Mendoj se sondazhi duhet te kishte edhe opsionin te huaja ne vendin ku jetoni.
  Une, votova "tjeter". U bene disa vjet qe nuk i ndjek tv shqiptaren, biles edhe kur shkoj ne Shqiperi per kuriozitet shikoj vetem lajmet. Preferova qe ppv te digitalbit t'a nderroj me ppv te vendit ku jetoj. Ne Shqiperi,per fat te keq paraditja televizive eshte riperseritje e pasdites se nje dite me pare ...
  Mund tė shkėpusėsh Ēunat nga TIRONA, por kurrė nuk mund tė shkėpusėsh TIRONĖN nga zemra e Ēunave !!!

 11. #11
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  8,988
  Faleminderit
  267
  363 falenderime nė 339 postime
  Top Channel
  Vizion Plus - 2xl, Dancing with the Stars
  Klan - E Diela Shqiptare ( pjesa e artisteve vetem ) , Blue ( B. Strakosha )

 12. #12
  100%shqiptare Maska e loneeagle
  Anėtarėsuar
  25-04-2002
  Vendndodhja
  not where i want to be
  Mosha
  37
  Postime
  4,276
  Faleminderit
  123
  72 falenderime nė 64 postime
  kur kam qene ne shqiperi kane qene vetem tvsh & klani. tani asnje nga keto sme pelqejne.
  I LOVE GOD

  j&g

 13. #13
  i/e regjistruar Maska e Endri_
  Anėtarėsuar
  16-02-2011
  Vendndodhja
  Tr
  Postime
  1,175
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga BlueBaron Lexo Postimin
  Mendoj se sondazhi duhet te kishte edhe opsionin te huaja ne vendin ku jetoni.
  Une, votova "tjeter". U bene disa vjet qe nuk i ndjek tv shqiptaren, biles edhe kur shkoj ne Shqiperi per kuriozitet shikoj vetem lajmet. Preferova qe ppv te digitalbit t'a nderroj me ppv te vendit ku jetoj. Ne Shqiperi,per fat te keq paraditja televizive eshte riperseritje e pasdites se nje dite me pare ...
  Ti e nderrove per pune lajmesh ket apo se ste pelqente se spo te mor vesh? Se vetem lajme qe ska digitalb ,dmth eshte top news por vetem kaq.

  Une perdor dream box qe i kap pothujse gjitha paketat ppv ne evrope dhe deri tani jo per ta mburr por programet e digitalbit me filma ne pergjithesi me duken shume ok. SkyCinema italjon 1 film e perserit 10 here ne jave ,te merzit totalisht.

 14. #14
  cherry blossom girl
  Anėtarėsuar
  14-05-2010
  Postime
  6,112
  Faleminderit
  55
  245 falenderime nė 202 postime
  Citim Postuar mė parė nga Endri_ Lexo Postimin
  Une perdor dream box qe i kap pothujse gjitha paketat ppv ne evrope dhe deri tani jo per ta mburr por programet e digitalbit me filma ne pergjithesi me duken shume ok. SkyCinema italjon 1 film e perserit 10 here ne jave ,te merzit totalisht.
  varet cfare filmash te pelqejne ty sepse sky ka 10 kanale cinema + primafila, keshtu qe ke plot cte zgjedhesh.
  sa per tv shqiptare mua me pelqejne vetem filmat e vjeter.

 15. #15
  i/e regjistruar Maska e Endri_
  Anėtarėsuar
  16-02-2011
  Vendndodhja
  Tr
  Postime
  1,175
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga broken_smile Lexo Postimin
  varet cfare filmash te pelqejne ty sepse sky ka 10 kanale cinema + primafila, keshtu qe ke plot cte zgjedhesh.
  sa per tv shqiptare mua me pelqejne vetem filmat e vjeter.
  Une anoj me shume ke hits dhe triller ,edhe comedy tek tuk. Primafile ka filma t'bukur por mi kap me shkeputje ,ndersa skycinema pak a shume si digitalbi ,tek tuk noi film te ri me shume ,por asgje e vecante. nejse gusto gusto kjo pune.

 16. #16
  cherry blossom girl
  Anėtarėsuar
  14-05-2010
  Postime
  6,112
  Faleminderit
  55
  245 falenderime nė 202 postime
  Citim Postuar mė parė nga Endri_ Lexo Postimin
  Une anoj me shume ke hits dhe triller ,edhe comedy tek tuk. Primafile ka filma t'bukur por mi kap me shkeputje ,ndersa skycinema pak a shume si digitalbi ,tek tuk noi film te ri me shume ,por asgje e vecante. nejse gusto gusto kjo pune.
  sonte japin Innocenti bugie dhe Un alibi perfetto te CinemaMax, Buried dhe The Social Network te Primafila. ti keshilloj nese nuk i ke pare (se dola jashte teme)

 17. #17
  Kalorės i Lirisė Maska e BlueBaron
  Anėtarėsuar
  29-04-2002
  Vendndodhja
  Nė Tironėn e Ondrrave
  Postime
  5,080
  Faleminderit
  0
  7 falenderime nė 7 postime
  Citim Postuar mė parė nga Endri_ Lexo Postimin
  Ti e nderrove per pune lajmesh ket apo se ste pelqente se spo te mor vesh? Se vetem lajme qe ska digitalb ,dmth eshte top news por vetem kaq.

  Une perdor dream box qe i kap pothujse gjitha paketat ppv ne evrope dhe deri tani jo per ta mburr por programet e digitalbit me filma ne pergjithesi me duken shume ok. SkyCinema italjon 1 film e perserit 10 here ne jave ,te merzit totalisht.


  Hahaha, sa shakaxhi kontestues qe je Endro


  Nuk e nderrova per pune lajmesh ppv. E nderrova per larmi programesh. Digitalb m'duket akoma i varfer me kanalet ppv. Pastaj niveli eshte shume ndryshe. Cilesia eshte shume here me e larte, sigurisht per ca €uro me shume. Po ta marre e mira, nje jete kemi ...
  Mund tė shkėpusėsh Ēunat nga TIRONA, por kurrė nuk mund tė shkėpusėsh TIRONĖN nga zemra e Ēunave !!!

 18. #18
  i/e regjistruar Maska e Linda5
  Anėtarėsuar
  03-10-2007
  Postime
  7,301
  Faleminderit
  70
  80 falenderime nė 70 postime
  Shikoj sky Deutschland,por me teper shikoj sport,kuriozitete dhe beate uhse (action)
  Wir leben alle unter dem gleichen Himmel, aber wir haben nicht alle den gleichen Horizont.

 19. #19
  i/e regjistruar Maska e Endri_
  Anėtarėsuar
  16-02-2011
  Vendndodhja
  Tr
  Postime
  1,175
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga BlueBaron Lexo Postimin
  Hahaha, sa shakaxhi kontestues qe je Endro : D


  Nuk e nderrova per pune lajmesh ppv. E nderrova per larmi programesh. Digitalb m'duket akoma i varfer me kanalet ppv. Pastaj niveli eshte shume ndryshe. Cilesia eshte shume here me e larte, sigurisht per ca €uro me shume. Po ta marre e mira, nje jete kemi ...
  Tek cilsia jam dakort dhe une

  E shef qe jo gjithmone jom kontestues

 20. #20
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  8,988
  Faleminderit
  267
  363 falenderime nė 339 postime

  Pėr: Televizioni juaj?

  A e ka mė televizioni influencėn qė kishte dikur ?

  Televizion vs. Teknologji - E kujt ėshtė audienca mė e madhe ?

Faqja 1 prej 2 12 FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •