Close

Rezultati i Sondazhit: Televizoni juaj?

Votues
25. Nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh
 • Top channel

  8 32.00%
 • Tv Klan

  2 8.00%
 • Tvsh

  0 0%
 • Vizion plus

  2 8.00%
 • AS "Albanian screen" (Ish Alsat)

  2 8.00%
 • Tjeter (Specifikoje)

  11 44.00%
Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 22 prej 22
 1. #21
  Moderator Maska e Lazo
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Postime
  1,230
  Faleminderit
  153
  106 falenderime nė 94 postime

  Pėr: Televizioni juaj?

  Padyshim e teknologjice, tani Tv maksimumi per ndonje film turk lol
  Silence is golden.

 2. #22
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  19-06-2004
  Postime
  3,720
  Faleminderit
  41
  96 falenderime nė 84 postime

  Pėr: Televizioni juaj?

  Citim Postuar mė parė nga Endri_ Lexo Postimin
  Ne shqiperi televizonet shtohen si kerpurdhat. Jane me dhjetera.

  Gjithashtu kemi kuptuar qe skemi asnje te pavarur
  Megjithate seicili prej tyre ka audiencen e tij.

  Cili eshte televizoni juaj ,ose i preferuari ,qe ka emisonet me te bukra ,programet me te larmishme ,lajme ,filma ,telenovela ,sport .etj etj.?
  Shumica e televizione jane me programe pa ndonje nivel te larte

  Televizioni qe ndjek me shume kur kam kohe te lire ne dispozicion eshte focus tv nje stacion shume interesant dhe shume i mire ne informacion dhe ne shkence per fat te mire mund ta ndjekesh ne digital tokesor ne itali dhe ne satelit si ne itali dhe ne shqiperi ne satelitin hotbird 13 est (dhe ne 5 west me nje dekoder satelitor multistream)

Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •