Close
Faqja 21 prej 21 FillimFillim ... 11192021
Duke shfaqur rezultatin 401 deri 415 prej 415
 1. #401
  i/e regjistruar Maska e toni54
  Antarsuar
  25-02-2010
  Postime
  3,777
  faktkeqsisht jo ne ditete e sotme nga asnjera ane ...

 2. #402
  MR. BEAN - Laden Maska e the admiral
  Antarsuar
  03-06-2009
  Vendndodhja
  European Union
  Postime
  6,882
  Citim Postuar m par nga Izadora Lexo Postimin
  Ka te bej me shume me karakterin e personit , se te gjithe e dime po shkove me shokun ne nje krevat te perbashket humb lidhja shoqerore , ai/ajo quhet i dashuri/ e dashura pastaj .
  me fal per nderhyrjen, por nuk jam aspak dakord me kete.
  te gjithe e dime???!!! une psh nuk e dikam kete.

  mua me ka rastisur disa here nje gje e tille dhe nuk na eshte prishur aspak lidhja shoqerore...
  per mua shoqe kane qene, shoqe jane dhe shoqe do te mbeten......
  Vasudhaiva Kutumbakam

 3. #403
  i/e regjistruar Maska e mia@
  Antarsuar
  11-01-2008
  Vendndodhja
  Twilight Zone...
  Postime
  10,682
  Citim Postuar m par nga the admiral Lexo Postimin
  me fal per nderhyrjen, por nuk jam aspak dakord me kete.
  te gjithe e dime???!!! une psh nuk e dikam kete.

  mua me ka rastisur disa here nje gje e tille dhe nuk na eshte prishur aspak lidhja shoqerore...
  per mua shoqe kane qene, shoqe jane dhe shoqe do te mbeten......
  Po ti do ishe dakort qe gruaja jote ne te ardhmen te ruante shoqerine me dike qe ka patur dhe marredhine seksuale? Do e shikosh dot thjesht si shokun esaj dhe jo dicka me shume?
  Ruhet lidhja shoqerore sa nuk ka hyre i ''treti'' ne mes.
  Feelings change - memories don't.

 4. #404
  MR. BEAN - Laden Maska e the admiral
  Antarsuar
  03-06-2009
  Vendndodhja
  European Union
  Postime
  6,882
  Citim Postuar m par nga mia@ Lexo Postimin
  Po ti do ishe dakort qe gruaja jote ne te ardhmen te ruante shoqerine me dike qe ka patur dhe marredhine seksuale? Do e shikosh dot thjesht si shokun esaj dhe jo dicka me shume?
  absolutisht jo. nuk do isha aspak dakord...

  thjeshte thashe qe une kam akoma shoqeri me vajza me te cilat kam pasur mardhenie.
  pra " shkuarja ne krevat te perbashket" sic e cilesoi izidora, ne keto raste nuk ka humbur shoqerine.
  Vasudhaiva Kutumbakam

 5. #405
  i/e regjistruar Maska e SatanMyMasterSS
  Antarsuar
  02-10-2011
  Vendndodhja
  Hell
  Postime
  217
  ose une nuk jam ka e kuptoj shqipen mire ose dicka ketu nuk eshte ka shkon, nuk eshte pyetja per te dashurat, dashurit, burrat, grate tona por eshte dicka ne lidhje shoqeria ne mes te mashkullit dhe femres. Nuk ka te bej se a ben ta ruaj shoqerine pastaj apo jo me ish te shokun e saj/shoqen e tij por eshte se a ka miqesi te mirfillte ne mes tyre.
  Religion is hate,
  Religion is fear,
  Religion is whore

 6. #406
  faraone Maska e tutankamon
  Antarsuar
  11-03-2009
  Vendndodhja
  perball komshiut
  Mosha
  40
  Postime
  3,009
  te ket thikenesht mire ...

  por nese merr ate tjetren ca do i besh.....??pp
  Cdo Gje Ne Jete Paguhet , Eshte Thjeshte Ceshtje Kohe . . .

 7. #407
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  18-12-2009
  Postime
  19
  aiiiiiiii spo ka shok-shok tvertet e po ka shoqni mes vajzav e djemve

 8. #408
  i/e regjistruar Maska e mia@
  Antarsuar
  11-01-2008
  Vendndodhja
  Twilight Zone...
  Postime
  10,682
  Citim Postuar m par nga the admiral Lexo Postimin
  absolutisht jo. nuk do isha aspak dakord...

  thjeshte thashe qe une kam akoma shoqeri me vajza me te cilat kam pasur mardhenie.
  pra " shkuarja ne krevat te perbashket" sic e cilesoi izidora, ne keto raste nuk ka humbur shoqerine.
  Cfare nenkupton ti me fjalen shoqeri akoma? Qe u flet kur i ndesh ne rruge apo dilni bashke shpesh per kafe a gjekundi tjeter thjesht si shok?
  Feelings change - memories don't.

 9. #409
  Citim Postuar m par nga Ada Lexo Postimin
  A eksiston pra nje shoqeri mes nje femre e nje mashkulli?

  Ju ka ndodhur te keni njohur dike e te keni kerkuar shoqeri vec shoqeri dhe a ka qene dhe nga ana e atij(asaj) shoqeri dhe vec shoqeri apo ka kerkuar dicka me shume =??
  Na tregoni historite tuaja ..
  Ndonje histori kshu nuk kam une, por sma mer mendja qe me duhet ndonje shoqe me qa naj hall apo gjera te tilla , sepse jam mesuar qe problemet e mija ti zgjidh me te afermit e mi ose vete. Ndersa shoqet nuk me duhen gje tjeter pervec se per ..se me zuri kolla

 10. #410
  Blanc et noir
  Antarsuar
  28-03-2005
  Postime
  465
  Prse s'mund t eksistoj miqsia midis nj mashkulli e nj femre?  Vdiqa duke qeshur, ndaj sinqeritet t meshkujve..btw even do'nt exist who cares?!
  I bie t shkputemi nga bota, e n fund t fundit, ndoshta do lindi dicka e bukur si dashuria.
  Quand le doigt montre le ciel, l' imbcile regarde le doigt.

 11. #411
  i/e regjistruar Maska e mia@
  Antarsuar
  11-01-2008
  Vendndodhja
  Twilight Zone...
  Postime
  10,682
  Ne mendjen e femres, po.
  Feelings change - memories don't.

 12. #412
  Super Moderator Maska e Neteorm
  Antarsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  31
  Postime
  1,627
  Postimet n Bllog
  2

  Pr: A ekziston miqsia e vrtet midis nj mashkulli dhe nj femre?

  Personalisht mendoj se ekziston por nuk zgjat gjuthmon..

 13. #413

  Pr: A ekziston miqsia e vrtet midis nj mashkulli dhe nj femre?

  William Shekspir ka thene "Shoqeria midis nje mashkulli dhe nje femre nuk eshte gje tjeter vecse fillimi i nje dashurie te re"

  Ndersa Charlie Chaplin Ka thene "Nuk egziston shoqeria midis nje mashkulli dhe nje femre, Ata nuk jan krijuar per te qene shoke".

 14. #414
  i/e regjistruar Maska e Prizrenasi_40
  Antarsuar
  14-01-2021
  Vendndodhja
  Prizren
  Mosha
  41
  Postime
  26

  Pr: A ekziston miqsia e vrtet midis nj mashkulli dhe nj femre?

  mes nj mashkulli dhe femre normale mund t ket vetm miqsi t prkohshme e cila ose prfundon me lidhje ose me ndarje sepse prushi dhe druri nuk mund t rrijn bashk

 15. #415
  Super Moderator Maska e Neteorm
  Antarsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  31
  Postime
  1,627
  Postimet n Bllog
  2

  Pr: A ekziston miqsia e vrtet midis nj mashkulli dhe nj femre?

  Ne pergjithsi meshkujt e duan shoqerine e nje femre dhe ne shum raste kerkojne akoma me shum se nje shoqeri.
  Kurse femrat jan te ndara.
  Ka femra qe preferojne me shum shoqeri meshkujsh sesa femre, po ka dhe femra qe kan prioritete te tjera ne jete sesa shoqeria me nje mashkull.

Faqja 21 prej 21 FillimFillim ... 11192021

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •