Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 4 prej 4
 1. #1
  Super Moderator Maska e benseven11
  Anėtarėsuar
  11-09-2002
  Vendndodhja
  new jersey-usa
  Postime
  13,750
  Faleminderit
  68
  191 falenderime nė 177 postime

  Produkte hardware me cilesi te larte.

  Kjo kryeteme eshte hapur per te postuar nga gjithe anetaret e forumit,produkte,pajsje,aksesore kompjuterash te cilesise se larte.
  Per cdo produkt te postuar rekomandohen:
  1.Emri i sakte dhe i plote i produktit,perfshire modelin.
  2.Specs.(specifikat;detaje mbi produktin si parametrat dhe performancat).
  3.Nje ose disa pamje te produktit
  4.Cmimi dhe link.
  Po e filloj kete kryeteme me:
  Logitech HD Pro Webcam C910

  Kjo eshte nje webcamere qe montohet siper monitorit,me funksione video dhe kapje imazhesh nga kamera dhe ruajtur imazhet.
  Webcamera eshte me e mira ne treg,cilesi te mrekullushme imazhi dhe video HD
  me rezolucion ne regjstrim(record) 1920x1080 piksel.Eshte shume e lehte te montohet,lidhet me kompjuterin me usb kabell,ka mikrofon te integruar dhe cilesia e zerit shume e mire.
  Lentja e web kameres eshte material qelq Karl Zajs,import nga Gjermania.
  Webkamera eshte kompatibel dhe punon mjaft mire me Skype dhe Windows live
  messenger.
  Kamera vjen me disk ku jane drjverat dhe programi per te bere video call dhe marre imazhe.kualiteti i figures ne video chat eshte HD 720,i paster.kur merr nje imazh nga kamera cilesia e saj eshte e barabarte me ate te nje aparati fotografik 10 megapixel
  (10mp).
  Kur instalon drajverat dhe programin nga disku,kompjuteri duhet jete ilidhur me internet.Me instalimin e tyre,menjehere automatikisht fillon procesi i azhurnimit te drajverave dhe vete programit qe zgjat rreth 10 minuta.Kjo web kamera kerkon kompjuter te mire,me te pakten procesr duo dual core.2.4 ghz,monitor te mire me rezolucion 1920x1080 dhe videokarte te mire qe videon dhe imazhet te jepen ne cilesi maksimum.
  Webcamera punon sipas Fluid Crystal Technology qe axhuston automatikisht
  shkallen e levizjes se kornizave(frame rate) ne video,axhuston mprehtesine e imazhit dhe ngjyrat. http://www.logitech.com/en-us/69/7507
  Ne programin e webcameres ka shume opsione per te ndryshuar ndricimin,kontrastin,nuancat e ngjyrave,gama,gain etj.Gjithashtu eshte e pajissur me shume efekte video,avatare,maska,aftesi per te diktuar fytyren,afruar/larguar,zmadhuar etj.Webcamera arrin te marre video ose pamje te perdorusit te kompjuterit jo vetem ne ambjent me ndricim te mire por edhe ne rastet kur dhoma ka ndricim te dobet.
  Cmimi ne dyqane luhatet nga 70 dollare-100 dollare.
  http://www.google.com/products/catal...d=0CEUQ8wIwAw#
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura    
  ≈♥♠♣♦≈ovguide.com/movies

 2. #2
  Super Moderator Maska e benseven11
  Anėtarėsuar
  11-09-2002
  Vendndodhja
  new jersey-usa
  Postime
  13,750
  Faleminderit
  68
  191 falenderime nė 177 postime
  Behen ndryshime ne ngjyra,kontrast,ndricim sipas deshires....
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
  ≈♥♠♣♦≈ovguide.com/movies

 3. #3
  Super Moderator Maska e benseven11
  Anėtarėsuar
  11-09-2002
  Vendndodhja
  new jersey-usa
  Postime
  13,750
  Faleminderit
  68
  191 falenderime nė 177 postime
  Karrige kompjuterash shume me cilesi te larte.
  1.Staples® Karston™ Bonded Leather Managers Mid-Back Chair, Brown 169$
  http://www.staples.com/Staples-Karst...nalize=certona

  2.Staples® Osgood™ Bonded Leather Managers High Back Chair, Black 99$
  http://www.staples.com/Staples-Osgoo...duct-nr_923523


  3,Staples® Montessa™ Luxura® Managers Chair, Brown 60$
  http://www.staples.com/Staples-Monte...duct-nr_822257
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura    
  ≈♥♠♣♦≈ovguide.com/movies

 4. #4
  Super Moderator Maska e benseven11
  Anėtarėsuar
  11-09-2002
  Vendndodhja
  new jersey-usa
  Postime
  13,750
  Faleminderit
  68
  191 falenderime nė 177 postime
  Nje tjeter model karrike kompjuteri qe eshte shume i bute i rehatshem me suspacion,me mbeshtetese(tilt adjustable) qe shkon mbrapa dhe vjen perpara shume fleksible e rehatshme.
  Staples Finsbury Chair
  http://akimages.shoplocal.com/dyn_li...9_S0404954.JPG
  Nuk eshte per shitje ne internet,shitet vetem ne dyqan ne Staples.Karrikja me e mire.
  ===
  Nje model i ngjashem karrike finsbury qe shitet ne Angli.Duhet te jete shume e rehatshme e bute.

  http://www.officeandchairs.co.uk/ind...id=17041&cID=0
  ≈♥♠♣♦≈ovguide.com/movies

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •