Close
Faqja 3 prej 3 FillimFillim 123
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 43 prej 43

Tema: Endrrat...

 1. #41
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  19-06-2004
  Postime
  3,720
  Faleminderit
  41
  96 falenderime nė 84 postime

  Pėr: Endrrat...

  endrrat ndahen ne tre lloje ose ne tre kategori

  1- endrra qe jane thjesht punime te trurit

  2-endrra qe jane rreflektim i ngjarjeve dhe situatave te ndryshme qe hasim ne jete apo gjate dites

  3-endrra hyjnore qe shikohen shume rralle dhe kane mesazh per ti trasmetuar atij qe i shikon ne gjume , keto endra shikohen kryesisht ne kohen para lindjes se diellit ,ne agim,keto endrra duhen deshifruar dhe ja vlen ta lodhesh trurin per te gjetur mesazhin qe duan te na trasmetojne , pasi ne keto mesazhe kani si qellim te na ndihmojne, ne endrra gjuha universale eshte ajo e simboleve dhe endrrat kryesisht flasim keshtu me simbole sepse gjuha e simboleve eshte universale
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga ATMAN : 22-07-2013 mė 16:06

 2. #42
  i/e regjistruar Maska e Elian70
  Anėtarėsuar
  30-07-2006
  Vendndodhja
  Vlorė
  Postime
  1,940
  Faleminderit
  31
  171 falenderime nė 126 postime

  Pėr: Endrrat...

  e vetmja enderr qe s'me eshte realizuar akoma eshte te behem i pasur......

 3. #43
  Perjashtuar Maska e didii
  Anėtarėsuar
  14-04-2012
  Postime
  504
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: Endrrat...

  Fakti, qė je konfuze pėr atėsinė, mbase do thotė se ti nuk e di akoma, nuk e ke tė qartė nė mendjen tėnde, se ēfarė ėshtė ai ndryshimi pėr tė cliin ti ke vėrtetė nevojė; ēfarė ėshtė vėrtetė ajo gjėja e re qė pret tė shfaqet nė jetėn tėnde. Kėshtuqė, meqė tė pėrsėritet vazhdimisht mbase ke nevojė pėr njė periudhė reflektimi, qetėsie, qė tė kesh edhe ti vėrtetė tė qartė, se cili ėshtė ai ndryshimi qė e ke aq tė nevojshėm tė sjellėsh nė jetėn tėnde
  faleminderit, goxha shjegim..
  flm qe me ndjek ne postimet e mia,per syckat jeshil e kam fjalen...

Faqja 3 prej 3 FillimFillim 123

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •