Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 7
 1. #1

  Si te behem anetar i ndonje grupi publik ne forum ?

  repshendetje , nesa ka mundesi te me ndihmoje ndokush qe te me tregoj si te behem anetar i grupeve publike te forumit ?

 2. #2
  Shko tek paneli i antarit dhe ne te djathte poshte tek opsionet kerko Grupet e Anėtarėsimit aty mund te zgjedhesh ku te antarsohesh.

  Aman mos zgjidh partin e punes
  Revolution 1848

 3. #3

  Thumbs up

  Citim Postuar mė parė nga EuroStar1 Lexo Postimin
  Shko tek paneli i antarit dhe ne te djathte poshte tek opsionet kerko Grupet e Anėtarėsimit aty mund te zgjedhesh ku te antarsohesh.

  Aman mos zgjidh partin e punes
  Faleminderit jashtezakonisht shume , te pershendes.

  ahhahhahahha , nuk e zgjodha partin e punes .

 4. #4
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  15-12-2012
  Vendndodhja
  Sweden
  Postime
  86
  [=EuroStar1;3050636]Shko tek paneli i antarit dhe ne te djathte poshte tek opsionet kerko Grupet e Anėtarėsimit aty mund te zgjedhesh ku te antarsohesh.QUOTE)


  Ky version nuk ekziston, te pakten per mua.

  Sepse dy here kam derguar mesazh dhe pergjigjeja nuk e di se kur do vije, por kur te vije, mund te jete vone.
  Me vjen shume keq por ekziston nje moskokcarje nga ana e atyre qe kane pergjegjesi ne tema te ndryshme.
  Me pelqen Forumi shqiptar por dhe ne e kemi kohen shume te kufizuar.
  Kam nje oreks shume te madh per te kontribuar ne komunitetin shqiptar, por jo kjo moskokcarje, nuk eshte mire.
  Le te jemi sa me serioze ne ate qe bejme.
  Ne qofte se kemi mare nje nen Forum mbi shpatulla, atehere kjo do te thote se kemi pergjegjesi, dhe jo kur kemi kohe.
  Kush u ndie keq per fjalet qe lexoi te me fali, por e dua Forumin shqiptar si te ishte i imi, megjithse kam pak dite qe jam regjistruar.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Tesla Motor : 24-12-2012 mė 14:43

 5. #5

  Pėr: Si te behem anetar i ndonje grupi publik ne forum ?

  Me 50 postime nuk tte antarsojne asgjekundi

  Duhet te kontribosh ne nje forum ku ta pret rradakja ty, qe moderatoret te shohin qe ti je pjese aktive dhe me vlera e ati forumi dhe keshtu te antarsojne
  Revolution 1848

 6. #6
  I love god
  Anėtarėsuar
  23-02-2007
  Postime
  8,045

  Pėr: Si te behem anetar i ndonje grupi publik ne forum ?

  Citim Postuar mė parė nga GrimReaper Lexo Postimin
  repshendetje , nesa ka mundesi te me ndihmoje ndokush qe te me tregoj si te behem anetar i grupeve publike te forumit ?
  mund te marresh pjese ke nenforumi ateist.

  do bejm nje perjashtim per ty.

 7. #7
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  32
  Postime
  2,074
  Postimet nė Bllog
  4

  Pėr: Si te behem anetar i ndonje grupi publik ne forum ?

  Grupet ne forum jane bere publike dhe cdokush mund te anetaresohet ne to, nuk ka limite postimesh si me pare.

  Linku : https://www.forumishqiptar.com/group.php

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •