Close
Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 35 prej 35
 1. #21
  . Maska e illyrian rex
  Anėtarėsuar
  11-10-2009
  Vendndodhja
  ne fronin tim
  Postime
  4,574
  Faleminderit
  4
  9 falenderime nė 9 postime
  Citim Postuar mė parė nga EDLIN Lexo Postimin
  Grupi "NA" nga jane ?
  Jane nga Gjakova.

  ------
  Miranda Hashani dhe Leonora Poloska e kane zerin shume te mire.

 2. #22
  Shqiptare dhe krenare. Maska e Xhenet.M.S.
  Anėtarėsuar
  23-08-2009
  Vendndodhja
  Ne mesin e te dashurve te mi...
  Postime
  10,917
  Faleminderit
  348
  197 falenderime nė 109 postime
  Lumturie Axhami.

  - - Shumė shpesh ndodh rasti, kur dhembjen nuk mund ta ndash me askė!
  Agim Metbala"

 3. #23
  EPIROT Maska e EDLIN
  Anėtarėsuar
  16-07-2007
  Vendndodhja
  ku bėhen qinglat
  Postime
  1,528
  Faleminderit
  6
  25 falenderime nė 19 postime
  Citim Postuar mė parė nga illyrian rex Lexo Postimin
  Jane nga Gjakova.

  ------
  Miranda Hashani dhe Leonora Poloska e kane zerin shume te mire.
  I dija nga Struga.. flm.

 4. #24
  Shqiptare dhe krenare. Maska e Xhenet.M.S.
  Anėtarėsuar
  23-08-2009
  Vendndodhja
  Ne mesin e te dashurve te mi...
  Postime
  10,917
  Faleminderit
  348
  197 falenderime nė 109 postime
  Nexhat Suma.


  - - Shumė shpesh ndodh rasti, kur dhembjen nuk mund ta ndash me askė!
  Agim Metbala"

 5. #25
  i/e regjistruar Maska e TOMY_X
  Anėtarėsuar
  05-03-2004
  Vendndodhja
  STRUGE
  Postime
  285
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Betime Zylali ,struge

 6. #26
  i/e regjistruar Maska e TOMY_X
  Anėtarėsuar
  05-03-2004
  Vendndodhja
  STRUGE
  Postime
  285
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

 7. #27
  Gjurmė nė Pentagram ♪... Maska e symphony
  Anėtarėsuar
  04-06-2009
  Vendndodhja
  Nė luginėn e dashurisė.
  Postime
  2,627
  Faleminderit
  48
  56 falenderime nė 44 postime
  Besa Rika - Strugė  Fitnete Tuda - Strugė  Elita Reēi - Strugė

  Love has no limits

 8. #28
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  07-12-2011
  Postime
  6
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

 9. #29
  E dua letėrsinė Maska e busavata
  Anėtarėsuar
  22-10-2008
  Vendndodhja
  Gjilan
  Postime
  4,041
  Faleminderit
  72
  98 falenderime nė 81 postime
  Nje nga Rock grupet ma te mira Shqiptare viteve 80-a te shekullit te kaluar ishin Enigma nga Dibra ..
 10. #30
  i/e regjistruar Maska e TOMY_X
  Anėtarėsuar
  05-03-2004
  Vendndodhja
  STRUGE
  Postime
  285
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Edhe nje perle nga rinorolling band.....

 11. #31
  i/e regjistruar Maska e TOMY_X
  Anėtarėsuar
  05-03-2004
  Vendndodhja
  STRUGE
  Postime
  285
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  do thuani ē'hyn Redoni kėtu...po hyn sepse autor i kėsaj kėnge ėshtė Vullnet Ibraimi nga Struga ...kėnga fituse e Kėngės magjike..margaritar nėvete ...ndegjojeni......

 12. #32
  i/e regjistruar Maska e Naa2i
  Anėtarėsuar
  28-02-2010
  Vendndodhja
  Shkup
  Mosha
  27
  Postime
  98
  Faleminderit
  1
  2 falenderime nė 2 postime
  thuj qe jam i prapambetun, po kti xhaxhit nuk i han (H)

 13. #33
  United States of Albania Maska e USA NR1
  Anėtarėsuar
  18-01-2010
  Vendndodhja
  KU
  Mosha
  48
  Postime
  5,490
  Faleminderit
  2
  15 falenderime nė 14 postime
  Citim Postuar mė parė nga illyrian rex Lexo Postimin
  Jane nga Gjakova.

  ------
  Miranda Hashani dhe Leonora Poloska e kane zerin shume te mire.
  e kane nderru more shtetesine (komenti yt para nje viti lol)

 14. #34
  United States of Albania Maska e USA NR1
  Anėtarėsuar
  18-01-2010
  Vendndodhja
  KU
  Mosha
  48
  Postime
  5,490
  Faleminderit
  2
  15 falenderime nė 14 postime

 15. #35
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  10-06-2012
  Postime
  200
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim

  Diku (se paku) 20-25 (?) vite eshte e vjeter kjo kenge .

  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Blizoo : 17-06-2012 mė 20:00

Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •