Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 3
  1. #1
    i/e regjistruar Maska e Quantum
    Anėtarėsuar
    07-01-2009
    Postime
    50

    Probleme me Gjumin e Tepert!

    Asnjehere s'kam pasur probleme me gjumin,sado pak orė qe kam fjetur se kam pasur problem te zgjohem ne orarin e caktuar per neser,por koheve te fundit po me ndodhė qe te fle ore shume te gjata gjumė,pa marr parasysh ne sa kam rrėnė ne gjume.Po ja u jap nje shembull te nje dite qe ndoshta eshte qesharake por ne ate dite kam rene ne ora 1 apo 2 pas mesnate nuk e di saktesisht,dhe e kam vene alarmin te zgjohem ne ora 7,dhe kur u zgjova te nesermen e shikova oren,duke menduar qe jam zgjuar para se alarmi te bie,e morra oren ta shikoj dhe c'te shoh ora kishte kaluar 14:00,dmth as alarmin se kisha degjuar,dhe kjo me sjell telashe per shkakun se jam student dhe spo mundem te i ndjek ligjeratat me rregull!
    Uria i shpie nė grep edhe peshqit mė tė menēur..

  2. #2
    Nė ditė pushimi unė fle nė orėn 23.30-00.30 deri nė 14.30 - 15.00.
    E kam problem dhe unė,se si tė fle nė mesnatė,si tė fle pas mesnate,si tė fle para mesnate,zgjohem vonė shumė ditėn tjetėr.
    "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

  3. #3
    Vėshtir Pėr Ta Kuptuar Maska e Dj_PiRoMaN
    Anėtarėsuar
    10-02-2006
    Vendndodhja
    TeToVė
    Postime
    362
    Kam pasur dhe unė problemin e njejt
    u rregjistrova nė shkollė tė mesme nė njė qytet tjeter ishte rreth 30km larg
    u duheshte tė zgjodhem ora 5:00 sepse njėrin autobus e kisha ora 5:30 kurse tjetrin 6:20
    e kisha shuum problem tė jem nė kėmbė nė orėn 5 tė mėngjesit.
    1Natė rrash tė flej menjėher pas ngrėnjės sė darkės (20:00)
    por... n5 tė mėngjesit???e njėjta gjė
    nga fundi i shkollės (pas 4vitesh) qėndroja deri nė 2 tė natės,fleja vetėm 3orė gjumė dhe u nisja pėr nė shkollė.
    Fillimi ēdo herė ėshtė pak i vėshtir por njeriu duhet t'ju pėrshtatet ndryshimeve qė i ndodhin!
    Mendoj se 6-8orė gjumė janė tė mjaftueshėm pėr njė njeri normal
    ps. pjesa mė e vėshtir tė zgjohesh nė mėngjes ėshtė tė shkosh deri nė banjo :P si tė futesh aty t`iken gjumi vet lol

    // Dj PiRoMaN
    Loneliness brings pain and pain makes you a genius... ;)

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •