Close
Faqja 6 prej 6 FillimFillim ... 456
Duke shfaqur rezultatin 101 deri 110 prej 110
 1. #101
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  25-06-2005
  Vendndodhja
  Stamboll,Sarajeve
  Mosha
  33
  Postime
  48
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim

  Pėr: Tetova, qyteti im

  urime dhe e mirė pėr ju
  ju keni zgjedhur shumė i hapur me mendje dhe me sa duket pro-perėndimor i madh pėr komunėn e Tetovės

  Teuta Arifi une mendoj qe Tetovaret Do te Bojn Pishman Shume

  por edhe qytetarėt tanė shqiptarė janė

  por edhe qytetarėt tanė shqiptarė po kullosnin nga politikanėt tanė.

  njė ēėshtje tjetėr...

  Ndoshta nė emėr tė agjencisė gjermane zbulimit shoqėria jonė ėshtė duke u transformuar nga njė ptro-traditė tė stilit perėndimor shterpė

  Sepse Bundsnachrichtendins. (B,ND), agjencia e jashtme gjermane pėr zbulim nė mėnyrė agresive aktive specializuar veēanėrisht nė qytetet shqiptare nė Maqedoni......

  Zgjoheni !

  A ka ndonjė organizim nė Tetovė kundėr efekteve tė kėqija tė perėndimorizimit dhe pėr mbrojtjen e familjes tradicionale shqiptare dhe strukturėn sociale?
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga vetvadi : 26-03-2013 mė 07:24
  [COLOR="Red"]E kam Njė Jeta,Njė Bota,Njė Zemra Per Flamuri Shqiptare !/COLOR]

 2. #102
  i/e regjistruar Maska e Ali Pasha
  Anėtarėsuar
  05-10-2006
  Postime
  93
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime

  Pėr: Tetova, qyteti im

  Deri ku ka mbri etja per pushtet.
  Kryetari i tanishem, dhe kandidati potencial per kryetar te ardhshem Sadi Bexheti, u vardiset votave te maqedonaseve, duke u thene qe nese me votoni mua, nuk do te keni rrezik nga komandantet e Uckes, ti nderojne emrat e shkollave dhe rrugeve (kuptohet prej toponimeve maqedonase, ne ate shqiptare), dhe se kryesuesi i keshilli do te jete maqedonas (qe qe viteve te fundit kurre nuk ka ndodhur).
  Per me teper ne vijim e keni edhe videon:
  http://www.tetova1.com/portali/tetov...keshilli-video

 3. #103
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  09-03-2013
  Vendndodhja
  Nė momentin e tė sotmes!
  Postime
  66
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: Tetova, qyteti im

  Citim Postuar mė parė nga Ali Pasha Lexo Postimin
  Deri ku ka mbri etja per pushtet.
  Kryetari i tanishem, dhe kandidati potencial per kryetar te ardhshem Sadi Bexheti, u vardiset votave te maqedonaseve, duke u thene qe nese me votoni mua, nuk do te keni rrezik nga komandantet e Uckes, ti nderojne emrat e shkollave dhe rrugeve (kuptohet prej toponimeve maqedonase, ne ate shqiptare), dhe se kryesuesi i keshilli do te jete maqedonas (qe qe viteve te fundit kurre nuk ka ndodhur).
  Per me teper ne vijim e keni edhe videon:
  http://www.tetova1.com/portali/tetov...keshilli-video
  Jane te urritur e te etur per pushtet (ti themi pushtet,sepse me shume eshte pushtet ne interesa personale te vet liderve partiak) ,me cdo kusht dhe ne cdo menyre mundohen te fitojn dhe ta mbajn kolltukun e tyre,kolltuk te ndertuar ne kurriz te qytetareve...dhe Ne,duke degjuar e shiquar se c`ndodhe prap me vetdijesim vazhdojm me te njejtin avaz,prap u`a mundesojm te shkelin ne kurriz tonin dhe te rrin ulur ne ate kolltuk,jemi ne qe duhet ta ngrejm zerin ne vend se te ankohemi ne heshtje!!!
  Merre njerin-gjuaje mbi tjeterin,te njejte!

  PS.Kerkoj ndjes Tetovare qe dola jasht temes..Ma bej hallall

 4. #104
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  09-04-2013
  Postime
  16
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime

  Pėr: Tetova, qyteti im

  shum foto te mira. Bravo tetovare

 5. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Cocci pėr postimin:

  tetovarja87 (05-11-2013)

 6. #105
  Atje ku je ti........ Maska e tetovarja87
  Anėtarėsuar
  26-11-2009
  Vendndodhja
  Tetove
  Postime
  7,677
  Faleminderit
  166
  171 falenderime nė 123 postime

  Pėr: Tetova, qyteti im  Loti nuk sjell dhimbje,por dhimbja sjell lot,mos thuaj o Zot kam 1 dhimbje,por o dhimbje kam 1 Zot

 7. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar tetovarja87 pėr postimin:

  loneeagle (05-11-2013)

 8. #106
  Atje ku je ti........ Maska e tetovarja87
  Anėtarėsuar
  26-11-2009
  Vendndodhja
  Tetove
  Postime
  7,677
  Faleminderit
  166
  171 falenderime nė 123 postime

  Pėr: Tetova, qyteti im  Loti nuk sjell dhimbje,por dhimbja sjell lot,mos thuaj o Zot kam 1 dhimbje,por o dhimbje kam 1 Zot

 9. #107
  Atje ku je ti........ Maska e tetovarja87
  Anėtarėsuar
  26-11-2009
  Vendndodhja
  Tetove
  Postime
  7,677
  Faleminderit
  166
  171 falenderime nė 123 postime

  Pėr: Tetova, qyteti im

  Loti nuk sjell dhimbje,por dhimbja sjell lot,mos thuaj o Zot kam 1 dhimbje,por o dhimbje kam 1 Zot

 10. #108
  Atje ku je ti........ Maska e tetovarja87
  Anėtarėsuar
  26-11-2009
  Vendndodhja
  Tetove
  Postime
  7,677
  Faleminderit
  166
  171 falenderime nė 123 postime

  Pėr: Tetova, qyteti im

  Loti nuk sjell dhimbje,por dhimbja sjell lot,mos thuaj o Zot kam 1 dhimbje,por o dhimbje kam 1 Zot

 11. #109
  Atje ku je ti........ Maska e tetovarja87
  Anėtarėsuar
  26-11-2009
  Vendndodhja
  Tetove
  Postime
  7,677
  Faleminderit
  166
  171 falenderime nė 123 postime

  Pėr: Tetova, qyteti im

  Loti nuk sjell dhimbje,por dhimbja sjell lot,mos thuaj o Zot kam 1 dhimbje,por o dhimbje kam 1 Zot

 12. #110
  Atje ku je ti........ Maska e tetovarja87
  Anėtarėsuar
  26-11-2009
  Vendndodhja
  Tetove
  Postime
  7,677
  Faleminderit
  166
  171 falenderime nė 123 postime

  Pėr: Tetova, qyteti im

  po sjell edhe disa foto nga Panairi i Artizanateve i mbajtur ne Tetove

  Loti nuk sjell dhimbje,por dhimbja sjell lot,mos thuaj o Zot kam 1 dhimbje,por o dhimbje kam 1 Zot

Faqja 6 prej 6 FillimFillim ... 456

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •