Close
Faqja 4 prej 6 FillimFillim ... 23456 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 61 deri 80 prej 110
  1. #61
    Atje ku je ti........ Maska e tetovarja87
    Anėtarėsuar
    26-11-2009
    Vendndodhja
    Tetove
    Postime
    7,660
    ////////////////////
    Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura   
    Loti nuk sjell dhimbje,por dhimbja sjell lot,mos thuaj o Zot kam 1 dhimbje,por o dhimbje kam 1 Zot

  2. #62
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    21-10-2009
    Postime
    461
    Citim Postuar mė parė nga tetovarja87 Lexo Postimin
    vec mos me thoni se ajo tem ne fb eshte tema e juaj,
    e dija se do te ndodh kjo,por me gjithate une e kam cekur se keta foto i kam mare te gatshme dhe nuk jan te miat,por ne fakt keta foto qe kam sjell une me cfar do qoft emri ti kerkosh ne net.do ti gjesh e jo vec ne ate link qe ju keni sjellur zotri...

    gjithsesi....
    Shume bukur,me pelqeu pa mase,nuke munde ta pershkruej.I mungon diqka ,dhashte zoti dhe se shpejti,do ta zgjidhim.Pershendetje.

  3. #63
    Atje ku je ti........ Maska e tetovarja87
    Anėtarėsuar
    26-11-2009
    Vendndodhja
    Tetove
    Postime
    7,660
    Loti nuk sjell dhimbje,por dhimbja sjell lot,mos thuaj o Zot kam 1 dhimbje,por o dhimbje kam 1 Zot

  4. #64
    Atje ku je ti........ Maska e tetovarja87
    Anėtarėsuar
    26-11-2009
    Vendndodhja
    Tetove
    Postime
    7,660




    Loti nuk sjell dhimbje,por dhimbja sjell lot,mos thuaj o Zot kam 1 dhimbje,por o dhimbje kam 1 Zot

  5. #65
    Atje ku je ti........ Maska e tetovarja87
    Anėtarėsuar
    26-11-2009
    Vendndodhja
    Tetove
    Postime
    7,660
    Ndertesa e policis ne qytetin e Tetoves



    nje shkoll fillore "Istikball"


    Loti nuk sjell dhimbje,por dhimbja sjell lot,mos thuaj o Zot kam 1 dhimbje,por o dhimbje kam 1 Zot

  6. #66
    ►ⓣⓘ®ⓞɳ©◄™ Maska e [PaRTiZoNi]
    Anėtarėsuar
    19-02-2009
    Vendndodhja
    ▬►ⓋⓛⓅ◄▬
    Postime
    2,531
    Tetovarja urime pėr temėn dhe fotot.
    Unė kam qen me i vend nė Tetovė ku ishte 1 burim "uji thartė" i thoshit ju andej
    Emrin e vendit se mbaj mend, po pate mundėsi sill disa foto se atje ishte bukur shumė.
    Pogba, Pogba l'hano visto nella spiaggia che diceva VU CUMPRA


  7. #67
    ►ⓣⓘ®ⓞɳ©◄™ Maska e [PaRTiZoNi]
    Anėtarėsuar
    19-02-2009
    Vendndodhja
    ▬►ⓋⓛⓅ◄▬
    Postime
    2,531
    Tetovarja87, Recic e madhe emri i vendit apo fshatit.
    Pogba, Pogba l'hano visto nella spiaggia che diceva VU CUMPRA


  8. #68
    Atje ku je ti........ Maska e tetovarja87
    Anėtarėsuar
    26-11-2009
    Vendndodhja
    Tetove
    Postime
    7,660
    Citim Postuar mė parė nga [PaRTiZoNi] Lexo Postimin
    Tetovarja87, Recic e madhe emri i vendit apo fshatit.
    pershendetje partizano...
    kam ndegjuar se ka nje "uje te tharet" "uje mineral" qe buron nga toka,ne fshatin Reēic e madhe,fshat ky,por ka nje edhe ne nje fshat tjeter vec se emri s'me kujtohet,
    njashtu ka nje burim te till ne qytet,ne fakt mbi qytetin,ven qe ne i themi "boj"
    shqip-shqip sdi ta perkthej...
    Loti nuk sjell dhimbje,por dhimbja sjell lot,mos thuaj o Zot kam 1 dhimbje,por o dhimbje kam 1 Zot

  9. #69
    Atje ku je ti........ Maska e tetovarja87
    Anėtarėsuar
    26-11-2009
    Vendndodhja
    Tetove
    Postime
    7,660
    Skolla e Mesme Ekonomike "8 Shtatori"
    shkolle kjo ku une kalova kater vitet me te bukuria te jetes sime


    Ndryshuar pėr herė tė fundit nga tetovarja87 : 20-06-2011 mė 10:30
    Loti nuk sjell dhimbje,por dhimbja sjell lot,mos thuaj o Zot kam 1 dhimbje,por o dhimbje kam 1 Zot

  10. #70
    Atje ku je ti........ Maska e tetovarja87
    Anėtarėsuar
    26-11-2009
    Vendndodhja
    Tetove
    Postime
    7,660
    po sjelle disa foto te marrura nga nje faqe ne fb.

    se mu ka ndryshke tema duke pritur te beje une fotot e mia
    Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura    
    Loti nuk sjell dhimbje,por dhimbja sjell lot,mos thuaj o Zot kam 1 dhimbje,por o dhimbje kam 1 Zot

  11. #71
    Atje ku je ti........ Maska e tetovarja87
    Anėtarėsuar
    26-11-2009
    Vendndodhja
    Tetove
    Postime
    7,660
    ..............
    Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura    
    Loti nuk sjell dhimbje,por dhimbja sjell lot,mos thuaj o Zot kam 1 dhimbje,por o dhimbje kam 1 Zot

  12. #72
    Atje ku je ti........ Maska e tetovarja87
    Anėtarėsuar
    26-11-2009
    Vendndodhja
    Tetove
    Postime
    7,660
    Nje pjes e qendres se rre tregtare
    Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
    Loti nuk sjell dhimbje,por dhimbja sjell lot,mos thuaj o Zot kam 1 dhimbje,por o dhimbje kam 1 Zot

  13. #73
    i/e regjistruar Maska e medaur
    Anėtarėsuar
    21-06-2006
    Postime
    865
    Qenka e lezetshme Tetova.. plot gjelberim..bravo..Shpresoj se eshte po aq e paster sa duket ne foto..
    SHQIPERIA MBI TE GJITHA

  14. #74
    CHEERFUL GIRL
    Anėtarėsuar
    14-04-2008
    Postime
    3,536
    Sa qytet i bukur dhe i qete qe qenka Tetova! Flm Tetovare per fotot, ishin shume te bukura, me kenaqen, Bravo!
    E ne qofte, ftohte e ngrice, ti duro se dimri do t ike nje dite...

  15. #75
    Atje ku je ti........ Maska e tetovarja87
    Anėtarėsuar
    26-11-2009
    Vendndodhja
    Tetove
    Postime
    7,660
    Citim Postuar mė parė nga medaur Lexo Postimin
    Qenka e lezetshme Tetova.. plot gjelberim..bravo..Shpresoj se eshte po aq e paster sa duket ne foto..

    Jo se eshte vendi ime,por vertet eshte e bukur Tetova,dhe pikerishte s eeshte vendi ime mund te theme se eshte me e bukura nga te gjith qytetet ketu..
    Ne krahasim se si ka qene..
    Vitet e fundit ne Tetove vertet ka shume ndryshime,si ne sheshin e qytetit,ku kan rregulluar parqe,gjithashtu edhe neper rruget e saj te cilat i kan ndertuar me unaza,dhe i kan permisuar..
    Gjithashtu e kemi edhe lokalin e rri te Univerzitetit Shteteror te Tetoves,eshte aq i bukur..i kam premtuar vetes se do i beje foto por me mungon nje fotooparat..
    sa per pastertin,vitet e fundit edhe kjo ka ndryshuar neper rruget e Tetoves,ku jan venduar me shume kontonjera te berllokut dhe neper rruget e saj tani ne kete stine vjeshte mund te shohesh vetem gjethet e rena nga drunjet..

    Citim Postuar mė parė nga sokolmemeti Lexo Postimin
    Tetovaret jane njerezit me te dashur e me patriot qe i ka shqiptaria ti nese ke problem personal nuk duhet te flasesh ne pergjithesi plus tetova ka vajzat me te bukura ne te gjithe trojet shqiptare une vet jam nga tetova dhe kur i shikoj keto foto me shtojne edhe me shume dashurine per qytetin tim e jo si ti qe na shan neve dhe veten e qe gabohesh shume sepse ske aspak te drejte.Shembull tjeter qe tetovaret kane eshte edhe bashkejetesa ne mes njerezve me komb e fe te ndryshme gje qe do te thoja shumices se qyteteve ne maqedoni ju mungon nje gje e tille ku edhe pse shqiptaret jane shumice kurre nuk kane patur probleme me nacionalitetet tjera qe jetojne ketu respekti ndaj njeri tjetrit bashkepunimi kane qene ne nivel bile edhe gjate tensioneve nderetnike nuk ka patur ndikime te tilla.
    I nderuari z.Sokol ne emer timin dhe gjith Tetovareve u falenderohem per fjalet e juaja.
    Njeriu edhe ne qytetin me te varfer,me analfabet,po te jetoj perseri do te thote qyteti ime me i bukuri,me i pasuri..
    Ndersa ky tetovamas,ky mesiguri qe ka ngelur pas,sepse ju "mas" e dini se do te thot pas...
    Gjendet ne skandinavi,dhe fatkqesishte qe akoma ka njeres te till qe sa dalin ne gurbet mendojn se jan bere "alfabeta" por gurbeti ste jep shkoll aman,ska rendesi se atje mund ti mesosh ushqimet me te shijshme,emrat e tyre e ti provosh ato,ti provosh pijet me luksoze,ose te endesh neper diskot me te bukura te botes,une kete e mendoj se kjo "ste jep dijeni" mbase Tetova qenka analfabete..
    mund ta quajn veten me te ditur e me te pasur,por atje punojn edhe ne kanalet e trojeve te huaja,po te kishin punuar ashtu ne Tetove,sote Tetova nuk do merte lloj lloj emrash nga vete ndonje tetovar...
    guri i rende peshon ne vend te vete,ndoshta jemi me anlfabetat e gjith trojeve shqiptare,por te mso harojm se tetoven e karakterizojn dy Univerzitete,shume shkolla fillore e te mesme,asnje qytet nuk ishte ashtu sic eshte sote,ndoshta pak vone,por edhe Tetova ecen me hapa te shpejt drejt suksesit ne cdo aspekt si nje qytet.

    Citim Postuar mė parė nga Arvima Lexo Postimin
    Sa qytet i bukur dhe i qete qe qenka Tetova! Flm Tetovare per fotot, ishin shume te bukura, me kenaqen, Bravo!
    Arvima e dashur flm shume,ps. disa nga keto foto si kam bere une,dhe e kam potencuar aty se i kam mare nga nje faqe ne fb.
    e thash dhe me larte,me mungon nje fotoaparat per ti bere fotot e mia,ashtu si une dua,ato pjes qe une dua..

    ps/ ne foton e pare e keni tetoven e diteve te sodit,aty do e shifni s endertohet dicka,dhe si ndegjova ne nje taksi qe shkoja per ne qytet,than s edo te dnertohet nje si treg ku do te shesin keta romet me duket,se ketu ka shume raca te ardhura qe edhe skan ku te banojn,ndersa siper tregut do te dnertohet dhoma ku ata do te banojn,por tani se di sa jan te sakta keto :P
    Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura   
    Loti nuk sjell dhimbje,por dhimbja sjell lot,mos thuaj o Zot kam 1 dhimbje,por o dhimbje kam 1 Zot

  16. #76
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    17-12-2010
    Vendndodhja
    ne boten e ēudirave
    Postime
    3,776
    Qenka vertete e bukur Tetova. Heren e fundit kur kam qene ne Shkup(para 5 viteve) e lame te kthenim edhe ne Tetove pak po sna doli kohe. Vec se nuk e dija qe eshte kaq e madhe. Kam mendu qe eshte me e vogel se Prishtina....

    Ke bere mire tetovare..
    AUTOCHTHONOUS

  17. #77
    Skandinavien Maska e TetovaMas
    Anėtarėsuar
    20-03-2008
    Vendndodhja
    Te vendi i xhenetit
    Postime
    2,664
    Citim Postuar mė parė nga tetovarja87 Lexo Postimin
    Ndertesa e policis ne qytetin e Tetoves



    nje shkoll fillore "Istikball"



    Tetovarja mos posto foto te policise ku maltretohen shqipetaret per nje pasaporte apo nje leter njeftim . 200000 mije banore te rrethines se Tetoves maltretohen ne nje barak qe e ka ndertuare komunizmi ,ku shqipetaret ne vapen me te madhe te stines se veres maltretohen me gra e femije per nje dekumente personal nga matrapazet shqipefolesa .

    Mos u krenoni me tradhetine e shqipefolesave ne Tetove
    Mos u krenoni me centralizmin me klasik te shqipefolesave ne Tetove
    Ndryshuar pėr herė tė fundit nga TetovaMas : 28-09-2012 mė 17:27

  18. #78
    i/e regjistruar Maska e Nete
    Anėtarėsuar
    13-04-2009
    Postime
    8,688
    Oj tetovare lere mos u merr me te,na sjell ti edhe foto tjera neve qe po na pelqejne

  19. #79
    Atje ku je ti........ Maska e tetovarja87
    Anėtarėsuar
    26-11-2009
    Vendndodhja
    Tetove
    Postime
    7,660
    Nete,e Panjohura,personi ne fjale ka rreshqit si duket,nuk gjendet as ne xhenet as ne xhehnem ..


    Une per veten time cudtime me disa shqipetar...
    Ateher kur sihte koha per ti dal zote tetoves,ateher kur ka qen koha qe te behet dicka qe sote Tetova te mos quhet analfabete,shumica nga disa zgjodhen rruget e mergimit,ateehr kur ishte koha per lufte,keta serishte zgjodhen ata rruge..
    dhe sote kthehen ketu e na "shesin mende"


    Nejse...

    Ne foton e pare eshte sheshi i Tetoves (foto nga ndonjera keto dite)

    Univerziteti i Europes juglindore


    Hyrja ne Rektoratin e U.Sh.T-se...
    Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura    
    Loti nuk sjell dhimbje,por dhimbja sjell lot,mos thuaj o Zot kam 1 dhimbje,por o dhimbje kam 1 Zot

  20. #80
    albania is the best Maska e ismani
    Anėtarėsuar
    14-06-2009
    Vendndodhja
    tetova
    Postime
    583
    nje fakt interesant tetova bashk me gostivarin dhe kumunene e bogovinjes jan bere distinacion i investimeve kapitale duke kaluar edhe vete kryqitetin shkupin thjesht fantastike
    100 vite shtet 100 VJET KRENARI 100 VITE SAKRIFIC TERE JETEN TE BASHKUM KOSOV ILIRD CAMERI MALSI

Faqja 4 prej 6 FillimFillim ... 23456 FunditFundit

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •