Close
Faqja 3 prej 6 FillimFillim 12345 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 60 prej 110
 1. #41
  Atje ku je ti........ Maska e tetovarja87
  Anėtarėsuar
  26-11-2009
  Vendndodhja
  Tetove
  Postime
  7,688
  Faleminderit
  166
  171 falenderime nė 123 postime
  z.Ismani flm foto te bukura,e cuditshme kjo neper internet keta foto sillen e pshtillen...
  sa per ate ndertesen e rre ne univerzitetit te Tetoves,sa e mbaj mend une 4 vite ai tani ka filluar te mer nje form,dhe mund te them une per veti akom "fantastiken s'mund te i'a dalloj"
  gjithsesi po kalova nje dite andej do i beje nje foto dhe do e sjell ketu...


  te perqafoj fort Nete dhe Xheneta,u kam xhan

  nje xhami ne Tetove...
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
  Loti nuk sjell dhimbje,por dhimbja sjell lot,mos thuaj o Zot kam 1 dhimbje,por o dhimbje kam 1 Zot

 2. #42
  Atje ku je ti........ Maska e tetovarja87
  Anėtarėsuar
  26-11-2009
  Vendndodhja
  Tetove
  Postime
  7,688
  Faleminderit
  166
  171 falenderime nė 123 postime
  xhamia e Larme apo xhamia e Pashes (foto qe paska qen dhe ismani)
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura    
  Loti nuk sjell dhimbje,por dhimbja sjell lot,mos thuaj o Zot kam 1 dhimbje,por o dhimbje kam 1 Zot

 3. #43
  Atje ku je ti........ Maska e tetovarja87
  Anėtarėsuar
  26-11-2009
  Vendndodhja
  Tetove
  Postime
  7,688
  Faleminderit
  166
  171 falenderime nė 123 postime
  Xhami e Larme
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura    
  Loti nuk sjell dhimbje,por dhimbja sjell lot,mos thuaj o Zot kam 1 dhimbje,por o dhimbje kam 1 Zot

 4. #44
  Atje ku je ti........ Maska e tetovarja87
  Anėtarėsuar
  26-11-2009
  Vendndodhja
  Tetove
  Postime
  7,688
  Faleminderit
  166
  171 falenderime nė 123 postime
  xhamia e Larme nga brenda
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura   
  Skedarėt e Bashkėngjitur Skedarėt e Bashkėngjitur
  Loti nuk sjell dhimbje,por dhimbja sjell lot,mos thuaj o Zot kam 1 dhimbje,por o dhimbje kam 1 Zot

 5. #45
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  17-03-2011
  Postime
  17
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  eee tetovare mi nauk ije per te vdek tej , kur i shoh kto foto ktau me duket ni tetov qeter , e jo ajo tetov xhi jem per dit

 6. #46
  albania is the best Maska e ismani
  Anėtarėsuar
  14-06-2009
  Vendndodhja
  tetova
  Postime
  605
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Citim Postuar mė parė nga tetovarja87 Lexo Postimin
  z.Ismani flm foto te bukura,e cuditshme kjo neper internet keta foto sillen e pshtillen...
  sa per ate ndertesen e rre ne univerzitetit te Tetoves,sa e mbaj mend une 4 vite ai tani ka filluar te mer nje form,dhe mund te them une per veti akom "fantastiken s'mund te i'a dalloj"
  gjithsesi po kalova nje dite andej do i beje nje foto dhe do e sjell ketu...


  te perqafoj fort Nete dhe Xheneta,u kam xhan

  nje xhami ne Tetove...
  mos u brengos te sjell une foto nga universiteti i ri cka eshte ne fazen purfundimtare te ndertimit dhe hapjes zyrtare cdo dite jam ati
  100 vite shtet 100 VJET KRENARI 100 VITE SAKRIFIC TERE JETEN TE BASHKUM KOSOV ILIRD CAMERI MALSI

 7. #47
  albania is the best Maska e ismani
  Anėtarėsuar
  14-06-2009
  Vendndodhja
  tetova
  Postime
  605
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  naim frasheri

  100 vite shtet 100 VJET KRENARI 100 VITE SAKRIFIC TERE JETEN TE BASHKUM KOSOV ILIRD CAMERI MALSI

 8. #48
  albania is the best Maska e ismani
  Anėtarėsuar
  14-06-2009
  Vendndodhja
  tetova
  Postime
  605
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  na ishte nje here

  100 vite shtet 100 VJET KRENARI 100 VITE SAKRIFIC TERE JETEN TE BASHKUM KOSOV ILIRD CAMERI MALSI

 9. #49
  Atje ku je ti........ Maska e tetovarja87
  Anėtarėsuar
  26-11-2009
  Vendndodhja
  Tetove
  Postime
  7,688
  Faleminderit
  166
  171 falenderime nė 123 postime
  ismani do u isha mirnjohese po sollet foto...
  mos jeni gje "majstori" mbase qenkeni aty c'do dite,
  ne diten solemne te hapjes se saj patjeter se edhe neve do marim pjes mbase jena ish-studenta te saj.......


  ps/ inetersante kjo foto "na ishte je here" eee si ka qen si eshte bo TETOVA

  (une po sjell ca foto te vendit tim te preferuar-parku i Tetoves qe gjendet afer xhamis se Larme dhe lumi qe kalon aty pran) me pelqen vertet ky vend,te ulem aty buzz lumit kur jam vetem,me jep relaxim....
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura   
  Loti nuk sjell dhimbje,por dhimbja sjell lot,mos thuaj o Zot kam 1 dhimbje,por o dhimbje kam 1 Zot

 10. #50
  albania is the best Maska e ismani
  Anėtarėsuar
  14-06-2009
  Vendndodhja
  tetova
  Postime
  605
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Sote Na Erdhe Behgjet Pacolli Mrekulli E Kemi Pritur Ne Nje Atmosfer Te Ngrohet
  100 vite shtet 100 VJET KRENARI 100 VITE SAKRIFIC TERE JETEN TE BASHKUM KOSOV ILIRD CAMERI MALSI

 11. #51
  Wizard Maska e Urban
  Anėtarėsuar
  09-08-2007
  Vendndodhja
  Tetovė, Monkeydonia
  Mosha
  34
  Postime
  72
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  shehri i majr osht, ama njerzit ixhine i ka ...
  When the power of love overcomes the love of power, the world will know peace !

 12. #52
  Atje ku je ti........ Maska e tetovarja87
  Anėtarėsuar
  26-11-2009
  Vendndodhja
  Tetove
  Postime
  7,688
  Faleminderit
  166
  171 falenderime nė 123 postime
  Citim Postuar mė parė nga ismani Lexo Postimin
  Sote Na Erdhe Behgjet Pacolli Mrekulli E Kemi Pritur Ne Nje Atmosfer Te Ngrohet
  pritem naj foto deri sote te ketij rasti...
  gjithsesi...c'do te mire...


  Citim Postuar mė parė nga Urban Lexo Postimin
  shehri i majr osht, ama njerzit ixhine i ka ...
  pershendetje...
  pardon por kjo tema nuk eshte per komente te tilla,mos vall keni takuar ju ndonje nga to...pffff....dhe nqs ju jeni nga ky qytet,shum bukur i perfaqsoni ata (me kete sjellje) gjithsesi..pardon dhe nje here...

  ne vazhdim po sjell nje ndertes per "keshilla mjeksore-psiqike"
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga tetovarja87 : 27-03-2011 mė 18:28
  Loti nuk sjell dhimbje,por dhimbja sjell lot,mos thuaj o Zot kam 1 dhimbje,por o dhimbje kam 1 Zot

 13. #53
  Atje ku je ti........ Maska e tetovarja87
  Anėtarėsuar
  26-11-2009
  Vendndodhja
  Tetove
  Postime
  7,688
  Faleminderit
  166
  171 falenderime nė 123 postime
  McDonalds ne Tetove,
  dhe hotel Emka qe i bie andej nga ana ime
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura    
  Loti nuk sjell dhimbje,por dhimbja sjell lot,mos thuaj o Zot kam 1 dhimbje,por o dhimbje kam 1 Zot

 14. #54
  Atje ku je ti........ Maska e tetovarja87
  Anėtarėsuar
  26-11-2009
  Vendndodhja
  Tetove
  Postime
  7,688
  Faleminderit
  166
  171 falenderime nė 123 postime
  Qendra tregtare ne qytetin e Tetoves...
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura    
  Loti nuk sjell dhimbje,por dhimbja sjell lot,mos thuaj o Zot kam 1 dhimbje,por o dhimbje kam 1 Zot

 15. #55
  Atje ku je ti........ Maska e tetovarja87
  Anėtarėsuar
  26-11-2009
  Vendndodhja
  Tetove
  Postime
  7,688
  Faleminderit
  166
  171 falenderime nė 123 postime
  ----"spirit..hmmm kafeteria ime e preferuar"
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura    
  Loti nuk sjell dhimbje,por dhimbja sjell lot,mos thuaj o Zot kam 1 dhimbje,por o dhimbje kam 1 Zot

 16. #56
  Atje ku je ti........ Maska e tetovarja87
  Anėtarėsuar
  26-11-2009
  Vendndodhja
  Tetove
  Postime
  7,688
  Faleminderit
  166
  171 falenderime nė 123 postime
  ....................
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura    
  Loti nuk sjell dhimbje,por dhimbja sjell lot,mos thuaj o Zot kam 1 dhimbje,por o dhimbje kam 1 Zot

 17. #57
  Atje ku je ti........ Maska e tetovarja87
  Anėtarėsuar
  26-11-2009
  Vendndodhja
  Tetove
  Postime
  7,688
  Faleminderit
  166
  171 falenderime nė 123 postime
  Nė shekullin e XV kėtė qytet e pushtojnė turqit. Me ardhjen e turqėve u zhvillua kultura. Vatėr e saj bėhet kompleksi i Teqes Bekteshiane-HARABATI(Teqe) 1538 – 1548 e ndėrtuar nga ana e Sersem Ali Dedes.
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura    
  Loti nuk sjell dhimbje,por dhimbja sjell lot,mos thuaj o Zot kam 1 dhimbje,por o dhimbje kam 1 Zot

 18. #58
  Atje ku je ti........ Maska e tetovarja87
  Anėtarėsuar
  26-11-2009
  Vendndodhja
  Tetove
  Postime
  7,688
  Faleminderit
  166
  171 falenderime nė 123 postime
  nje foto nga une
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura    
  Loti nuk sjell dhimbje,por dhimbja sjell lot,mos thuaj o Zot kam 1 dhimbje,por o dhimbje kam 1 Zot

 19. #59
  i/e regjistruar Maska e Besoja
  Anėtarėsuar
  24-07-2008
  Vendndodhja
  Prrenjas, Shqiperi
  Postime
  3,281
  Faleminderit
  61
  42 falenderime nė 30 postime
  Kam qėnė nė Tetovė por nuk kam mundur ta shėtis tė gjithė.
  Megjithėse,ajo pjesė qė unė munda ta shėtis,mė pėlqeu.

 20. #60
  Atje ku je ti........ Maska e tetovarja87
  Anėtarėsuar
  26-11-2009
  Vendndodhja
  Tetove
  Postime
  7,688
  Faleminderit
  166
  171 falenderime nė 123 postime
  Citim Postuar mė parė nga Besoja Lexo Postimin
  Kam qėnė nė Tetovė por nuk kam mundur ta shėtis tė gjithė.
  Megjithėse,ajo pjesė qė unė munda ta shėtis,mė pėlqeu.
  pershendetje z.Besoja...
  flm per viziten...
  eshte qytet i vogel,por eshte i bukur dhe me se shumti mua me duket i bukur,
  kemi vende te bukura,historike dhe turistike,dhe dic'ka tjeter qe na con shume lart.kemi dy univerzitete...

  ne foton e pare,eshte nje vend qe gjendet mbi qytet,aty ka burim te ujit nga toka,dhe tashme eshte shnderuar si ne nje vend turistik,ku gjat diteve te veres ka plote njerez,eshte bukur...


  foto e dyte,uji mineral qe buron nga toka ne ate vend...


  foto e trete,rruga tetove-shkup ( edhe pse te ndare dhe shume large trojeve tjera Shqiptare,por perseri edhe ne kemi nje Zemer... "nje gjuhe,nje kombe,nje shtet)
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura    
  Loti nuk sjell dhimbje,por dhimbja sjell lot,mos thuaj o Zot kam 1 dhimbje,por o dhimbje kam 1 Zot

Faqja 3 prej 6 FillimFillim 12345 ... FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •